fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun z kosza

Piotrek, vid. Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę na Bemowie koszykarze Legii po raz pierwszy zagrali przed własną publicznością z Arką Gdynia. Sama nazwa przeciwnika elektryzuje, ale znając okoliczności jej powstania fani wojskowych przez większość meczu skupili się na dopingu dla swojej drużyny. "Pozdrowienia" dla Arki zarzucone zostały tylko kilka razy i miały charakter 'edukacyjny'.

Przed rozpoczęciem spotkania oficjalnie uhonorowano Pana Andrzeja Pstrokońskiego - najbardziej utytułowanego koszykarza w historii naszej sekcji. Mniej oficjalnie, pod koniec meczu, zrobiła to także Żyleta, pozdrawiając i machając do siedzącego naprzeciwko Pana Andrzeja. Tego dnia pozdrowienia usłyszeli także nasz były kapitan Łukasz Wilczek, Kamil Sulima i trener Piotrek Bakun, którzy wpadli na Bemowo. Pamiętamy Panowie ile dobrego zrobiliście dla naszej Legii!



Co do samego dopingu to stał on na całkiem przyzwoitym poziomie. Frekwencja w młynie była nieco lepsza niż na ostatnich meczach, co od razu przełożyło się na poziom decybeli. Legia z Arką minimalnie przegrała, ale to nie wynik, a dobra zabawa na trybunach jest dla nas najważniejsza. Uchylając rąbka tajemnicy powiemy, że od 2 marca atmosfera na Bemowie będzie jeszcze gorętsza, bo ruszamy z Ultra Dzielnicą. Już teraz zaklepcie sobie czas na WSZYSTKIE marcowe spotkania - będzie się działo!

Wcześniej, bo już 14 lutego (czwartek) o godzinie 18:00 w Arenie Ursynów nasi koszykarze zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski z Polpharmą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
???? - 09.02.2019 / 09:13, *.207.235

Czyżby koszykarze Legii, byli mistrzami Polski ? Bo zawsze słyszę przyśpiewkę, że "Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest....". Trochę to dziwne, ale "budujące".

odpowiedz
aqweds - 10.02.2019 / 02:26, *.chello.pl

@????: Owszem byli, i to siedmiokrotnie. Dostałeś bana na Google, czy nie umiesz korzystać z wyszukiwarek internetowych, że musisz o to pytać w komentarzu?

odpowiedz
???? - 10.02.2019 / 12:16, *.207.235

@aqweds: określenie "JEST", jest w przypiewce. Gdyby było "BYŁA" to byłoby dobrze. Dlatego nie bądź taki hej do przodu, bo cię pająk za obraz wciągnie.

odpowiedz
aqweds - 10.02.2019 / 21:48, *.chello.pl

@????: Przecież sam dzbanie pytasz o to czy BYLI, a nie czy SĄ mistrzami (przecinek w złym miejscu przemilczę). A po drugie nie wiem skąd się urwałeś, ale "Mistrzem Polski jest Legia" śpiewamy na rozpoczęcie meczu odkąd ta pieśń powstała, nieważne czy jesteśmy mistrzami faktycznie.

odpowiedz
A. - 05.02.2019 / 15:33, *.net.pl

Do Alan
"Żyleta" to nie miejsce,a ludzie!

odpowiedz
Alan - 05.02.2019 / 12:51, *.t-mobile.pl

Może nie jestem w temacie ale do tej pory zawsze myślałem ze Żyleta jest tylko jedna i mieści się na ul. Ł 3

odpowiedz
K - 05.02.2019 / 15:21, *.com.pl

@Alan: Żyleta to nie miejsce, to ludzie :)

odpowiedz
Robert - 05.02.2019 / 15:55, *.centertel.pl

@Alan: No jest taki sklep na Ł3:) A poważnie - Żyleta to kibice! Pozdrawiam.

odpowiedz
Piotrek - 06.02.2019 / 03:21, *.play-internet.pl

@Alan: najwyraźniej jedno co można powiedzieć to źle myślałeś:) ciekawe Alanku czy lekcje na jutro masz odrobione i czy rodzicom mówiłeś że smigasz po internetach...

odpowiedz