fot. Ekstraklasa

Wyniki 21. kolejki Ekstraklasy

Mishka

W piątek Miedź przegrała z Jagiellonią, a Lech uległ Zagłębiu Lubin, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry po samobójczym trafieniu Vujadinovicia. W sobotę dobrze grająca Pogoń przegrała na wyjeździe z Lechią, kolejną porażkę zanotowali sosnowiczanie. W niedzielę grająca u siebie Arka przegrała z Koroną, a zadaniu sprostała Legia, pokonując w Płocku Wisłę 1-0. Na zakończenie kolejki Górnik wygrał z Wisłą Kraków 2-0.

21. kolejka:

Miedź Legnica 0-3 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Cracovia 2-1 Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Kiepus - 12.02.2019 / 10:16, *.arkomnet.eu

Hahaha brawo zwisła GTS! Ale mam polew z tych żebraków :) Swojego czasu jakiś bałwan tu pisał o Błaszczykowskim w Legii... taaaa jasne.

odpowiedz
Hg - 11.02.2019 / 21:36, *.chello.pl

Gruby pijak z Bródna ma rację typując do spadku Zagłębie S., Miedź lub Wisłę K.

odpowiedz
LWL - 11.02.2019 / 09:36, *.tpnet.pl

Zwyciestwo skromne a bardzo wazne ! "L" !!!

odpowiedz
Arek - 10.02.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Ważne 3 pkt. Gdańska nie odjechała nam specjalnie.

odpowiedz
Lech - 10.02.2019 / 21:23, *.net.pl

Nie o taką amice walczyłem

odpowiedz
Darek - 10.02.2019 / 21:01, *.t-ipconnect.de

Wymeczone 1 do 0 z 14 druzyna w tabeli.

odpowiedz
Are - 10.02.2019 / 20:30, *.centertel.pl

W tym roku I tak bedzieie jak w poprzednim gdzie nikt nie bedzie chcial byc mistrzem ale I tak wypadnie na legie

odpowiedz
Jurek - 10.02.2019 / 11:32, *.orange.pl

Dwudziestu dwóch milionerów biega po boisku, a lud pracujący obgryza z nerwów pazury, bo myśli, że to wszystko dzieje się na serio. :)

odpowiedz
zapomniałem, że leciał mecz - 10.02.2019 / 20:26, *.btcentralplus.com

@Jurek: co nie :)

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 11.02.2019 / 08:18, *.ip-point.pl

@Jurek: 100%prawda

odpowiedz
Kiedy⚽️Super⚽️Legia - 11.02.2019 / 23:42, *.122.186

@zapomniałem, że leciał mecz: ✨⚽️✨

odpowiedz
Arek - 09.02.2019 / 23:54, *.tpnet.pl

I znowu Lechia nic nie grała, ale jak zwykle wygrała.

odpowiedz
Jimmy L - 09.02.2019 / 15:46, *.t-ipconnect.de

Porazka Lecha to nie przypadek Zaglebie naprawde zagrali dobry mecz, ten trener ich niezle ustawil na srodku pola.My tez bedziemy sie z nimi meczyc.Ale wygramy bo my to nie Lech tylko LEGIA.

odpowiedz
Jacek - 09.02.2019 / 16:23, *.tpnet.pl

@Jimmy L : A gdzie i kiedy Legia bedzie meczyc sie z Zaglebiem? W tym sezonie obydwa zespoly graly ze sobą dwukrotnie. Nie sadze, ze wejda do gornej osemki.

odpowiedz
Jimmy L - 09.02.2019 / 22:43, *.t-ipconnect.de

@Jacek: Napisalem gdybysmy grali tez by bylo ciezko, Zaglebie moze sie podobac ale to Moje zdanie

odpowiedz
Jacek - 10.02.2019 / 08:02, *.tpnet.pl

@Jimmy L : Przeczytaj sobie kolego dokladnie co napisales.

odpowiedz
PrzemoL - 09.02.2019 / 12:30, *.chello.pl

Oglądałem oba mecze i takie wnioski z nich wyciągnąłem:
Miedź - Jaga: Miedź trochę lepsza do straty bramki (jaga miała sporo szczęścia tam), potem karny, którego zupełnie być nie powinno i już się miedź posypała i było po zawodach. Jaga z taką grą na mistrza nie ma co liczyć.
Lech - Zagłębie: Jakbym miał jednym słowem podsumować grę zagłębia w tym meczu to użyłbym słowa "szacunek". Zagrali tak, jak powinno się grać w piłkę. Wysokie tempo, agresja, dużo akcji podbramkowych. Jednak jeszcze przy 0-0 powiedziałem sobie "kurde, na bank będzie tak, że lech strzeli jakąś fartowną bramkę i wygra 1-0". Cieszę się, że się połowicznie pomyliłem, bo fakt, strzelili na wielkim farcie, ale zagłębie się nie załamało, dalej grało swoje i wydarło zwycięstwo. Wiadomo, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale podobnie jak z jagą, z taką grą to lechowi będzie cieżko nawet o puchary powalczyć.
Podsumowując, pretendenci (na papierze) do mistrza nie grają wybitnie i ich szans na końcowe zwycięstwo nie widzę w kolorowych barwach. Teraz czekam na lechię, czy pokaże, że gra o mistrza. No i oczywiście nie mogę się doczekać co pokażą nasze gwiazdy. Czy okres przygotowawczy był udany czy nie. Trzymam kciuki i do boju Legio!.

odpowiedz
(L) - 11.02.2019 / 00:23, *.25.51

@PrzemoL: ty juz lepiej wnioskow nie wyciagaj, amatorze.

odpowiedz
szmata wroniecka1 zaglebie L 2 - 09.02.2019 / 12:27, *.inetia.pl

No i fajnie

odpowiedz
Juri - 09.02.2019 / 12:16, *.plus.pl

Piłkarski poker rozpoczęty,trzeba się odkuć po przerwie zimowej.

odpowiedz
Mietek - 09.02.2019 / 11:08, *.play-internet.pl

Pyry szmaty jak zwykke idą na majstra, ale pewnie kolejny raz nie dojdą. Nawałka im w tym pomoże.

odpowiedz
lol - 09.02.2019 / 08:58, *.198.13

ten Nawałka to zaden trener. Polską myśl trenerską widac bylo na boisku. Trener Zagłębia przyszedł poukładal i zespół gra. Nawałka bedzie budował Lecha mesiącami az go wywalą na zbity łeb.

odpowiedz
Artic - 09.02.2019 / 07:08, *.inetia.pl

Dobrze ze slodki Adam i wuja czyli trener Jerzy nie sa trenerami L a bylo ponoc blisko poprzecce slupkowi i paru dobrym interwencja bramkarza pyrlandia powinna zawdzieczac ze nie skonczylo sie z 1-5 Lubin panował na boisku!

odpowiedz
lrus008 - 09.02.2019 / 04:40, *.serv-net.pl

Zagłębie zagralo świetny mecz, operowanie piłką, budowanie akcji, intensywność gry rewelacja. Winszuję, proszę o więcej.

odpowiedz
krys008 - 09.02.2019 / 08:24, *.serv-net.pl

@lrus008: krys008

odpowiedz
Artur - 11.02.2019 / 00:27, *.25.51

@lrus008: dodaj do tego mlodych Polakow, ktorzy tam graja i sie rozwijaja...szacunek dla nich

odpowiedz
Gienek - 09.02.2019 / 01:34, *.play-internet.pl

A my lecha ku.we kolejorza wrzucimy do morza niech ta ku.wa topi sie! Za 2 tygodnie jedziemy na posrańską prowincję i roz...biemy tą szmate amike.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 09.02.2019 / 01:02, *.55.70

Leh.... nic dodać , nic ująć
posrań!

odpowiedz
tomiacab - 09.02.2019 / 00:53, *.virginm.net

śląsk - Zagłębie S 1
sracovia - piast 1
lechia szajs - Pogoń X
ku...y - LEGIA WARSZAWA 2
kurnik - skisła 2

5£ - 466£

odpowiedz
Bubatek - 09.02.2019 / 22:54, *.net.pl

@tomiacab: Just lost five quid.

odpowiedz
tomiacab - 10.02.2019 / 08:19, *.virginm.net

@Bubatek: nie majątek, ale szło dobrze 1:1 wczoraj w Gdańsku. Po za tym bukmacherzy na wyspach to nie tacy wyzyskiwacze jak w Polsce i w każdej chwili mogę zrobić cashout. Buk na bieżąco w zależności od wyniku, negocjuje z tobą za ile chcesz zrezygnować z kontynuacji. Może już w Polsce to wprowadzili ale nie widziałem.

odpowiedz
Stary - 09.02.2019 / 00:35, *.com.pl

Koledzy mam pytanie. Chciałem poczytać jakieś komentarze pyr po tym meczu ale albo oni mają zakaz komentowania albo ja nie potrafię szukać. Może ktoś podesłać jakiś link będę wdzięczny. Bo chyba Rodos i to tam brak.
Pozdrawiam i miłego weekendu a niedzieli upojnej po wygranej z plockiem.

odpowiedz
będziedobrze - 09.02.2019 / 11:18, *.centertel.pl

@Stary: "ciepły trup" (kkslech.com)
Ostatnio często dają takie nekrofiliczne tytuły, nie wiem dlaczego ;-(

odpowiedz
Pio - 09.02.2019 / 11:30, *.chello.pl

@Stary: kkslech serwis nieoficjalny, płacz i rozpacz :)))

odpowiedz
Jaro - 09.02.2019 / 00:09, *.plus.pl

Nic tak nie smakuje w piątek jak porażka Lecha pozdrawiam tylko (L)

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 08.02.2019 / 22:37, *.inetia.pl

Zagłębie zagrało zajebiś..e. Pyry żenada ! Oby tak dalej !!!

odpowiedz
praga p(L)n - 08.02.2019 / 22:36, *.chello.pl

niebieski mundur gumowa pałka to stara k,,,,a adam nawałka

odpowiedz
praga p(L)n - 08.02.2019 / 22:31, *.chello.pl

lech zdechł kolejorz!!!! oby tak dalej

odpowiedz
jo - 08.02.2019 / 18:49, *.centertel.pl

Patrzę na mecz Miedź - Jaga i już wiem, że tubylcy będą z taką grą murowanym kandydatem do gry w 1 lidze. Biegają jak kura bez łba....

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 08.02.2019 / 22:40, *.inetia.pl

@jo: Dobre !

odpowiedz
Pacho - 08.02.2019 / 23:24, *.chello.pl

@jo: tam grali sami tubylcy. A i jeszcze sędziowali. K... Ale czy ci sędziujący nadają się na regionalną? Po kiego im wóz var? Jak te jełopy będą nam sędziowali to nigdy żaden typu VOO nie będzie grał w L.

odpowiedz
do redakcji - 08.02.2019 / 15:38, *.koba.pl

Nasz meczyk niedzielny jest transmitowany również na Canal + 4K Ultra HD, ważne info jak ktoś nie jedzie a ma ten kanał w pakiecie i będzie oglądał w tv, pozdrawiam ;-)

odpowiedz
Władeczek - 08.02.2019 / 10:09, *.netfala.pl

Wygrana Legii w Płocku is a must. Dodatkowo tradycyjnie amika wtopi z Zagłebiem a lechia z Pogonią. Dzisiaj zgaga nie da rady Miedzi i Legia wychodzi na prowadzenie w niedzielę. Przewidziałem to. Poza tym to dziś Kargul i Pawlak w telewizorni wieczorem.

odpowiedz
Pacho - 08.02.2019 / 23:30, *.chello.pl

@Władeczek: niestety sędzia zrobił swoje. Broń cię od nich dla L...

odpowiedz
(L). - 08.02.2019 / 09:51, *.160.21

Wreszcie!

odpowiedz