fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminarz fazy play-off

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zajęła 2. miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej. Teraz legionistów czeka faza play-off. Ich pierwszym rywalem będzie UKS Centrum Augustów. Prezentujemy terminarz fazy play-off i zasady awansu.

I runda
I runda play-off rozgrywana jest do trzech wygranych spotkań. Gospodarzem jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął wyższe miejsce w tabeli. Zespoły grają wg poniższego rozstawienia:
A BAS Białystok - Huragan Wołomin
B Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów
C Metro Warszawa - Huragan Międzyrzec Podlaski
D AZS UWM Olsztyn - MOS Wola Warszawa

Zwycięzcy meczów A, B, C, D przechodzą do II rundy. Klasyfikacja na miejscach 5‐8 ustalana jest na podstawie tabeli po fazie zasadniczej.

Mecze odbędą się w następujących terminach: 16‐17.02., 02‐03.03., 06.03.2019.

Terminarz Legii:
16.02. Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów
17.02. Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów
02.03. UKS Centrum Augustów - Legia Warszawa

terminy dodatkowe
03.03. UKS Centrum Augustów - Legia Warszawa
06.03. Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów


II runda
Rozgrywana do trzech wygranych spotkań, gospodarzem I terminu jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął wyższe miejsce w tabeli. Klasyfikacja końcowa na miejscach 1‐2 i 3‐4 ustalana na podstawie miejsc zajętych po rundzie zasadniczej. Zwycięzcy meczów E i F zagrają w turnieju półfinałowym.

Pary:
E zwycięzca D – zwycięzca A
F zwycięzca C – zwycięzca B

Mecze odbędą się w następujących terminach: 09-10.03., 23-24.03., 27.03.


Turniej półfinałowy
Zostaną rozegrane trzy turnieje półfinałowe. Legia ma szansę zagrać w turnieju II.

II turniej: zwycięzca grupy 2, druga drużyna grupy 2, zwycięzca grupy 3, druga drużyna grupy 3

Turnieje zostaną rozegrany systemem każdy z każdym zgodnie z tabelą Bergera, gospodarz rozgrywa w pierwszym dniu turnieju pierwszy mecz, w drugim i trzecim dniu turnieju drugi mecz. Rozstawienie zespołów zostanie podane w komunikacie PZPS. Miejsce rozegrania turnieju nie zostało ustalone. Dwa najlepsze zespołu awansują do turnieju finałowego.

Turnieje półfinałowe odbędą się w dniach 05‐07.04.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.