Sebastian Kowalczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kowalczyk: Zabrakło nam skuteczności

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Postawiliśmy się silnej drużynie, mieliśmy swoje szanse. Zabrakło nam skuteczności oraz w głupi sposób traciliśmy piłkę, to wszystko przekreśliło szansę na niespodziankę. Szkoda... - powiedział po meczu z Arką Sebastian Kowalczyk.

- Jako zespół zagraliśmy dobrze, byliśmy agresywni w obronie i fizycznie postawiliśmy się zespołowi z Gdyni. Mecz mógł się podobać, jednak na koniec najważniejszy jest rezultat.

- Teraz będzie dla nas bardzo ważny okres, będziemy mogli się pokazać na tle silnych przeciwników. Najpierw jedziemy do Szczecina, a oni po ostatnim zwycięstwie w Radomiu włączyli się w walkę o ósemkę. Nad każdym aspektem będziemy pracować, mamy nowego zawodnika Filipa Matczaka, który na pewno nam pomoże. Czas działa na naszą korzyść, będziemy mieli czas, aby zgrać się z Filipem.

- Pan Andrzej Pstrokoński to legenda, mówią to cyfry jakie wykręcił – ponad 200 spotkań w reprezentacji, w Legii jako zawodnik oraz trener. Dla niektórych z nas takie cyfry są nie osiągalne. Wielki szacunek dla niego za to co zrobił, oby mu zdrowie dopisywało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 04.02.2019 / 17:14, *.207.178

Z Was od dwóch spotkań ZESZŁO POWIETRZE. Pan też ostatnio gra poniżej swoich możliwości. A co Arki to ona jest jednak lepsza od Was.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.