fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Legii w nowym roku. W niedzielę, 17 lutego o godzinie 18:00 mistrzowie Polski podejmą przy Łazienkowskiej 3 zespół Cracovii. Dla pierwszych 500 kibiców klub przygotował bilety w specjalnej cenie!

Kup bilet przez internet

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Punkt w Centrum Handlowym M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, Fan Corner w Centrum Handlowym "Janki" codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, a Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 czynny codziennie w godz. 11:00-19:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 16.02.2019 / 03:15, *.94.72

Bilety!Powinny!Byč!Dawno wysprzedane,mieszkańcy Stolicy ,Kibice,neutralni i wrogowie,chcá Kochać! lub nienawidzić Suuupeer!Leeegiii!

odpowiedz
(L) - 15.02.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

Jest Moc!Ale jest jeszcze 1000 biletów do kupienia.

odpowiedz
Eks karnet - 15.02.2019 / 15:00, *.chello.pl

A Kucharczyk to co robi w kadrze? Jakim cudem przetrwał zimę? W takim razie ja sobie obejrzę w tv. Szkoda nerw.

odpowiedz
Adek - 15.02.2019 / 13:42, *.tpnet.pl

Żyleta - ok 2000
Słabo, bardzo słabo to idzie.

odpowiedz
Gienek - 15.02.2019 / 08:44, *.netfala.pl

Na tę chwilę sprzedanych jest około 18 tys. biletów. Żyleta pewnie się zapełni ale inne trybuny słabo, zwłaszcza południowa.

odpowiedz
News⚽️Legia - 15.02.2019 / 05:07, *.188.219

Wszyscy!na Mecz!Leeegiiiiaaaaaa!Miiiiistrz!

odpowiedz
Mietek - 14.02.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

Ponoć na Zylete juz brak biletow. Liczcie na zwroty.

odpowiedz
go(L)op - 14.02.2019 / 22:49, *.shlnet.pl

my z przemyśla oczywiście sie meldujemy w 5 głów. Koszta nie grają roli. Tylko Legia W-wa.

odpowiedz
Kiepus - 14.02.2019 / 20:19, *.arkomnet.eu

Spokojnie dopiero czwartek. Do niedzieli Żyleta PEŁNA!

odpowiedz
Peter - 14.02.2019 / 15:45, *.vectranet.pl

Nie jestem z Warszawy ale oczywiście będę.

odpowiedz
Adek - 14.02.2019 / 14:40, *.tpnet.pl

ZYLETA - ok 2300.
No kur.. rzeczywiście się koncza...

odpowiedz
Gienek - 14.02.2019 / 12:30, *.netfala.pl

Już ponoć kończą się bilety na Żyletę. Trza lecieć kupywać.

odpowiedz
ile zostało biletów na ŻYLETĘ ? - 12.02.2019 / 08:26, *.chello.pl

ILE?

odpowiedz
adek - 09.02.2019 / 10:23, *.tpnet.pl

Na Żyletę ok 4000 biletów..
Co jest z Nami?

odpowiedz
Jacek Bielany - 09.02.2019 / 07:43, *.centertel.pl

O jakie oświadczenie chodzi? O tego jak mu tam... Misia co chciał włożyć kasę w czarne koszulki? Hmmm jak bym miał górę hajsu to też bym chciał wykupić czarnych, a po pół roku przenieść ich do Wronek, a na gruntach Konfidenckiej zbudowałbym aquapark:)))

odpowiedz
M3 - 08.02.2019 / 12:07, *.zus.pl

Kur... Żyleta cała zielona. Wstyd jak beret.

odpowiedz
DO Redakcji - 08.02.2019 / 08:49, *.chello.pl

czemu karnetu nieda sie udostępnić ?

odpowiedz
Raf - 08.02.2019 / 04:34, *.02.net

Teraz przynajmniej Legia nie będzie musiała zakazu dla Polonii dawać bo nie ma zgody

odpowiedz
Do narzekających później.zeby nie było. - 07.02.2019 / 12:02, *.opera-mini.net

Nie będzie kibiców nie będzie sponsorów nie będzie pieniędzy nie będzie transferów

odpowiedz
kamil - 07.02.2019 / 00:41, *.69.221

pierwszych 500 osób, które zakupią bielty otrzyma zdjęcie z autografem Darka ,,Pudla". Ja poproszę bilet bez prezentu.

odpowiedz
do News Legia - 06.02.2019 / 23:08, *.play-internet.pl

Ale że co? Za Carlitosa Lewy przyjdxie chcesz powiedzieć?

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.02.2019 / 22:00, *.217.203

Lewy zaczynał w Legii I w Legii zakończy kariere tak zdecydował I za tym jest Rodzina I Żonka!

odpowiedz
Z innej beczki - 06.02.2019 / 19:51, *.interkonekt.pl

Według moich żródeł Lewy wyraził chęć zakończenia kariery w Legii. W mediach jeszcze cisza, ale za pare dni będą o tym pisać. Kibice lecha będą wściekli :D

odpowiedz
Pawe(L) - 06.02.2019 / 20:03, *.24.66

@Z innej beczki: witam panie sławku co pan robi na forum legii ?

odpowiedz
Z innej beczki - 06.02.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

@Pawe(L): musiał mnie pan z kimś pomylić, nie jestem Slawkiem

odpowiedz
daniel - 06.02.2019 / 19:41, *.centertel.pl

Pomyslimy, zobaczymy. W dniu meczu tez beda dostepne bilety.

odpowiedz
m4 - 06.02.2019 / 19:02, *.chello.pl

ludzie jaka liga takie wyniki ludzie pojezdzili popatrzyli po zyli za gramanica i jak tu ogladac taki antyfutbol za taka kase...

odpowiedz
irsh - 06.02.2019 / 18:28, *.co.il

Dobrze że odchodzi/

odpowiedz
zorientowany - 06.02.2019 / 16:31, *.plus.pl

Drogie bilety słaby przeciwnik nie idę

odpowiedz
Fan Club - 06.02.2019 / 11:13, *.ciechanow24.pl

Znowu FC uratują frekwencję... gdzie wy jesteście Warszawiacy !?

odpowiedz
PrzemoL - 06.02.2019 / 13:51, *.chello.pl

@Fan Club: Niestety, ale prawdziwych Warszawiaków jest mniejszość. Dlatego nie dziwię się, że frekwencja u nas słaba. Bo co zdecydowaną większość słoików interesuje Legia. Jedynie na bardziej medialny mecz się przejdą, bo będą mogli pochwalić się zdjęciem na insta czy innym fb. Ale, żeby nie było, że źle tylko o przyjezdnych; mam wrażenie, że i rodowici Warszawiacy się trochę "rozpuścili" i tylko liga przestała być dla wielu osób jakoś bardzo interesująca.

odpowiedz
Alan - 06.02.2019 / 10:05, *.t-mobile.pl

Tez jestem zdania że gdzieś ktoś musi nieźle zawalać sprawę skoro w takim mieście jak Warszawa problem jest z 25 tys na mecz raz w tygodniu .

odpowiedz
SEBO(L) - 06.02.2019 / 11:08, *.centertel.pl

@Alan: raz na dwa tygodnie nawet można by rzec.

odpowiedz
M3 - 06.02.2019 / 09:28, *.vectranet.pl

Właśnie kupiłem. Prawie cały stadion na zielono. Myślałem że dziś będzie tylko połowa Żylety, a tu takie niemiłe zaskoczenie. Słabiutko...

odpowiedz
brauniarz - 06.02.2019 / 15:27, *.chello.pl

@M3: Na Ż jest już tylko połowa biletów. Wieczorem będzie już część na czerwono. Spokojnie. Do meczu jeszcze 11 dni. Na Ż jest do zapełnienia ok 8.5k miejsc.

odpowiedz
M3 - 07.02.2019 / 09:36, *.zus.pl

@brauniarz:
Coś chyba źle patrzyłeś koleżko.
Na Żylecie tylko sektory 107,108,109,206,207 są sprzedane w ponad 50%. Reszta sektorów sprzedana w ok. 35%... Ruszyć dupę leszcze. Czekacie na lecha i ciepłą temperaturę ???

odpowiedz
Slup - 06.02.2019 / 09:25, *.opera-mini.net

Średnia cena biletu na mecz mistrza Polski wynosi obecnie 10-15€.brzmi to niepoważnie...

odpowiedz
hektor - 06.02.2019 / 08:14, *.ciechanow24.pl

Słabo idzie ta sprzedaż... ludzie OGARNIJCIE SIĘ !

odpowiedz
ElMar - 06.02.2019 / 07:19, *.chello.pl

Bilety na Legię są w dobrych cenach. Moim zdaniem dużo złego robią oświadczenia stowarzyszenia o których później pisze prasa. Ok, na zylete nie ma to dużego wpływu ale na loże i ilość droższych biletów ma ogromne znaczenie! Sami przyczyniają się do tego żeby klub mniej zarabiał a później akcja typu pełna zyleta (gdzie są najtańsze bilety) . Jaki to ma sens? Liczę że przyjdzie jak najwięcej osób i uda się ta akcja ale moje zdanie jest takie że kibice nie powinni szkodzić własnemu klubowi bo jak ruszy spirala hejtu na fanow jak w Wisle to będzie bieda i lament. Jak ktoś czytal co ostatnio pisały o nas gazety po słynnym już oświadczeniu to wie o czym mówię. Tylko później płacz że nie ma pieniędzy i transfery słabe. Następnym razem mam nadzieję że ktoś pomyśli zanim zrobi coś równie szkodliwego. Podziały typu najlepszy był B a nie bo M też swoje robią. Wywiad byłego trenera Mgry, którego bardzo szanowalem, to cios poniżej pasa. On zrobił wszystko dobrze ale decydował M i to Jego wina. No litości może trochę więcej pokory niektórym by się przydało.

odpowiedz
R - 06.02.2019 / 15:02, *.tpnet.pl

@ElMar: albo dawać jakiegoś szejka chinola lub innego akuku, co sypnie groszem i będzie co roku liga mistrzów, a na trybunach wstęp w garniturze, albo nadal bądźmy the best ultras - tak przynajmniej jest wesoło

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever ! - 05.02.2019 / 21:54, *.188.162

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia. ....I to same warunki karty od 8 czemu nie od 11 dzieci a Dziadki I Babcie za darmo po 60 !wtedy pełny stadiiooon!Miasta!Warszawyyyy!

odpowiedz
Slup - 06.02.2019 / 09:12, *.opera-mini.net

@Cult⚽️Legia and Friends Forever !: To jak zarobić na biletach jak to polowa obecnej frekwencji.

odpowiedz
alfred - 05.02.2019 / 21:23, *.chello.pl

a o co jest ten mecz ?

odpowiedz
Rafał N. - 06.02.2019 / 01:48, *.t-mobile.pl

@alfred: O trzy punkty, jak wszystkie inne :-)

odpowiedz
Żaba - 06.02.2019 / 10:15, *.tpnet.pl

@alfred: O złote kalesony

odpowiedz
Aflegia - 05.02.2019 / 20:48, *.centertel.pl

Ile biletów Cracovia dostała ?? Komisja ligi nie wpie...li tak szybko zakazu na Poznań przynajmniej co dwa tygodnie robią posiedzenie

odpowiedz
Dtyjb - 05.02.2019 / 20:35, *.centertel.pl

Kibice Widzewa, Górnika i Wisły potrafią się zmobilizować. Ale gdzie tam w Warszawie??? Garstka ludzi i ledwo 15000 tys ehhh. A wam to większe stadiony budować nie?!

odpowiedz
Legia to My - 06.02.2019 / 21:36, *.25.51

@Dtyjb: tam nie wydaja idiotycznych oswiadczen, z ktorych smieje sie cala Polska

odpowiedz
L87 - 05.02.2019 / 18:25, *.play-internet.pl

Dla pierwszych 500 osób bilety były o 10 zł tańsze

odpowiedz
Do Czesiek - 05.02.2019 / 18:02, *.chello.pl

To bedzie wyjazd na zakazie

odpowiedz
Artur - 05.02.2019 / 17:42, *.net.pl

Ceny na Naszą Legię są bardzo tanie byłem w ostatni weekend na meczu Espaniolu na trybunie za bramką sama góra-widoczność zerowa cena 117 euro.Pytam się jak to się ma do ceny 50 zł na mecz Mistrza Polski ?

odpowiedz
L - 05.02.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

@Artur: Dokładnie a dodam że zespoły z dolnej i środkowej części tabeli ligi hiszpańskiej w cale nie grają ładnej piłki!!!

odpowiedz
Andrzej - 05.02.2019 / 20:45, *.plus.pl

@Artur:
Przestań pieprz.. bo to samo napisałeś na Legia net a to wielka bzdura.
Bilet na Espanyol to koszt 20-170 euro. Najtańsze za bramką za 107 zł a za 530 zł to jest bilet z posiłkiem i dostępem do loży.
Ktoś Ci odpisał na Legia net za co doplaciles 100 euro.

odpowiedz
Slup - 06.02.2019 / 09:15, *.opera-mini.net

@Andrzej: co nie zmienia faktu ze u nas tanio jak w biedronce

odpowiedz
Jaa - 06.02.2019 / 11:10, *.play-internet.pl

@Slup:
Jakość "produktu" również jak w biedronce

odpowiedz
Slup - 06.02.2019 / 12:06, *.opera-mini.net

@Jaa: mimo to jakos biedronki sa pelne ludzi

odpowiedz
Artur - 06.02.2019 / 14:18, *.net.pl

@Andrzej: Szanowny Pana nie kłamię i nie otrzymałem dodatkowych usług ,powiem więcej jestem kibicem Legii i tylko jej ,byłem na meczu Espaniol - Real Madryt kupiłem 2 bilety po 117 euro każdy w punkcie informacyjnym na głównej ulicy Barcelony. Jeżeli Pan nie wierzy proszę o emaila i prześlę kopię/miejsca za bramkami,góra obok młodego FC Espaniolu. Powiem dodatkowo ,że np. sam wstęp na zwiedzanie Niu Camp kosztował mnie za osobę 26 euro.
Artur

odpowiedz
Andy - 06.02.2019 / 15:04, *.in-addr.arpa

@Artur: Chłopie, kogo Ty próbujesz oszukać? Każdy może wejść na www i przekonać się samemu. Ceny biletów na najbliższy weekend, mecz z z Rayo: Tribuna presidencial - 60-90 euro, za bramką po 40 euro. najtańsze miejsca na łukach po 25 euro. Buahahahaha, 50 zł za mistrza Polski? Co ten mistrz sobą prezentuje? Odprawia go mistrz Luksemburga. A jaką my piłkę gramy? Te ostatnie zespoły ligi hiszpańskiej grają dużo ładniejszą. Tytuł mistrza Polski nic nie znaczy, nasza liga zrówna niedługo poziomem do Eskimosów. Tutaj bilety powinny być po 10 zł.

odpowiedz
Slup - 06.02.2019 / 15:16, *.play-internet.pl

@Andy: takim jak ty nawet bilet za darmo nie wystarczy

odpowiedz
NAS - 06.02.2019 / 19:38, *.centertel.pl

@Andy: To jedź szmato do eskimosów.

odpowiedz
az - 08.02.2019 / 11:23, *.196.25

@Artur: Czemu porównujesz mecz drużyny topowej La Liga z topowym rywalem do meczu 25 ligi w Europie gdzie mierzy się zespół odpadający z zespołem z Luksemburga z jeszcze gorszym od siebie. Porównaj może te ceny na "miszcza" Polski do znacznie od niego lepszej Viktorii Pilzno z lepszej ligi czeskiej i wtedy się wypowiedz czy są te bilety tanie czy drogie.

odpowiedz
henio - 05.02.2019 / 17:31, *.chello.pl

Ceny wygladaja na takie same jak zawsze wiec gdzie ta specjalna cena?

odpowiedz
Czesiek - 05.02.2019 / 17:18, *.centertel.pl

I znając życie będą race a potem wycieczka do Palędzia...

odpowiedz
Rogal - 05.02.2019 / 17:32, *.tpnet.pl

@Czesiek: dzieki temu ze beda race to ma to sens, bo przeciez nie o poziom widowiska i emocje chodzi....

odpowiedz
Czesiek - 05.02.2019 / 17:49, *.centertel.pl

@Rogal: masz rację ale znając Komisję dowalą zakaz do poznania

odpowiedz
Bu"L"i - 06.02.2019 / 17:46, *.inetia.pl

@Rogal: jak cię race podniecają to zlicz sobie wszystkie kary finansowe w sezonie i jeszcze raz zapytaj :; gdzie te transfery.....

odpowiedz
Adrlen - 07.02.2019 / 01:09, *.plus.pl

do Bu"L"i: to policz sobie ile Legia ma z dnia meczowego i ogarnij, że kary za race przy zyskach z kibiców to pikuś. Kontrakty zawodników przepłacone kilkakrotnie, kompletna bezradność jeżeli chodzi o negocjacje transferowe ale to przez race nie ma transferów. Co za bzdura.

odpowiedz
soprano - 14.02.2019 / 17:06, *.chello.pl

@400euro na miesiac to jest niepowaznieAdrlen:

odpowiedz