Jan Oleksów - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 12-13 KS Waterpolo Poznań

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po niezwykle zaciętym i trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu, piłkarze wodni Legii przegrali z Waterpolo Poznań 12-13 (3-1, 3-6, 3-3, 3-3). Nasz zespół nadal zajmuje ostatnie, szóste miejsce w tabeli ekstraklasy. Drugi mecz z poznańskim zespołem rozegrany zostanie w niedzielę o 10:45 na basenie przy Potockiej.

Legia Warszawa 12-13 (3-1, 3-6, 3-3, 3-3) Waterpolo Poznań
Legia: A. Oleksów (bramkarz), T. Durjasz 1, M. Kozera, J. Oleksów 1, I. Piecuch 1, M. Machniewski, A. Fedaruk 4, K. Ślusarczyk 2, P. Resiak, T. Targowski, W. Pękul, R. Brzeski 3, A. Piecuch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.