Bukmacherzy | fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kto mistrzem? Komu puchary, a komu spadek?

Woytek

W weekend staruje runda wiosenna Ekstraklasy. Przyjrzeliśmy się ofercie i szacunkom bukmacherom Fortuny na nadchodzące miesiące. Zakłady długoterminowe na końcowe rozstrzygnięcia w Ekstraklasie nie pozostawiają złudzeń - zdecydowanie największe szanse na tytuł mistrzowski ma Legia Warszawa!

Kurs na to, że legioniści po raz trzeci z rzędu obronią mistrzostwo kraju wynosi tylko 1,7. Za najgroźniejszego rywala w tym wyścigu uważana jest Lechia Gdańsk - kurs 4. Zdecydowanie mniejsze, ale wciąż realne szanse mają: Lech Poznań - kurs 8 i Jagiellonia Białystok - kurs 13. Pozostałe ekipy nie liczą się w walce o trofea.

Z kolei kurs na to, że legioniści nie obronią tytułu wynosi... 1,85. Natomiast trudno sobie wyobrazić, żeby legionistów zabrakło w pierwszej trójce. Jeżeli ktoś postawi na taką opcję, to może uzyskać zwrot razy 7.

Sprawdź pełną ofertę na mecze Ekstraklasy u legalnego bukmachera


To właśnie Legia, Lechia, Lech i Jagiellonia najprawdopodobniej podzielą między siebie trzy miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Oprócz Lecha, te same drużyny mogą jeszcze dostać się do Europy poprzez zdobycie Pucharu Polski.

Komu spadek?

Według bukmacherów murowanym kandydatem do spadku jest Zagłębie Sosnowiec. Kurs na to, że sosnowiczanie nie utrzymają się wśród najlepszych drużyn w kraju wynosi... 1,08. Inni kandydaci do opuszczenia Ekstraklasy to Górnik Zabrze - kurs 3 i Miedź Legnica - kurs 4.

Nigdy nie spadnie, Zagłębie nigdy nie spadnie? - Kurs 4,5!

Kto królem strzelców?

Faworytami w walce o miano najskuteczniejszego zawodnika Ekstraklasy są Igor Angulo i Flávio Paixão. Kursy jednego i drugiego wynosi 4.

Trzeci w kolejce jest Christian Gytkjaer 7, a czwarty Carlitos 7,5.

fot. Fortuna

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
PUCHARY - 08.02.2019 / 14:20, *.play-internet.pl

"...trzy miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach...". Chyba raczej trzy miejsca premiowane udziałem w eliminacjach do europejskich pucharów.

odpowiedz
Rebel99 - 08.02.2019 / 00:17, *.co.uk

kurs na L zupelnie nieoplacalny,za to jak najbardziej na lecha postawic warto ;)
rozumiem ze tu nikt nie postawi ale obiektywnie rzecz biorac leszek sie juz sfrajerzyl w poprzednim sezonie i podal nam tytul na talerzu,obecnosc Nawalki powinna zapobiec podobnemu scenariuszowi
graja z nami u siebie przewaga szybko moze stopniec i kolejny mecz w grupie mistrzowskiej a w tej grupie moga jeszcze zagrac tacy co sie poloza przed lechem po znajomosci;)

odpowiedz
m4 - 07.02.2019 / 10:48, *.51.162

a jakby tak klub sie zmowily i postawily 10 baniek na sosnowiec ;D

odpowiedz
smak - 07.02.2019 / 10:43, *.t-mobile.pl

Kuchy King zatańczy z piłką okiwa się sam i majstra mamy w kieszeni

odpowiedz
jurny_s - 07.02.2019 / 11:25, *.centertel.pl

@smak: majstra to mozesz miec w...posen

odpowiedz
Bródno - 07.02.2019 / 16:09, *.chello.pl

@smak: tumanku w Warszawie gra się o mistrza a majster to na budowie

odpowiedz
miler - 07.02.2019 / 16:15, *.centertel.pl

@Bródno :
Tylko zeby nóg nie polamal przy tym kiwaniu

odpowiedz
Rado - 07.02.2019 / 10:38, *.play-internet.pl

Mistrzostwo tej niestety słabiutkiej ligi to przy naszym budżecie obowiązek, a nie osiągnięcie. Osiągnięciem będzie awans do fazy grupowej LM, albo wyjście z grupy LE.

odpowiedz
Znawca - 07.02.2019 / 10:07, *.centertel.pl

1 lech
2 Lechia
3 legia
Puchar jaga
100%pewne info

odpowiedz
sprite - 07.02.2019 / 12:48, *.play-internet.pl

@Znawca:na 100% u ciebie w pyrlandii :-)

odpowiedz
LWL - 07.02.2019 / 08:30, *.tpnet.pl

Spadek nie wiadomo ! Puchar RP "L" !! MIstrz RP "L" !!!

odpowiedz
Ding - 07.02.2019 / 07:55, *.play-internet.pl

A jak prezentują się kursy innych firm bukmacherskich?

odpowiedz
Ludzik - 07.02.2019 / 08:16, *.chello.pl

@Ding:

Artykul jest sponsorowany przez Fortune wiec tutaj nie dowiesz sie o innych. Zawsze mozesz spróbować skorzystac z internetu (jesli masz dostęp, jak nie to na informatyce sobie sprawdzisz) i sobie takiej informacji poszukać...

odpowiedz
krys008 - 07.02.2019 / 06:26, *.serv-net.pl

Szkoda mi Zagłębia. Nie dość, ze spadną to rozsypali totalnie drużynę. Sprowadzili kontener anonimowych graczy. To nie może się udać, niestety. Długo będą lizać rany.

odpowiedz
Olo - 07.02.2019 / 02:30, *.chello.pl

Przecież poza Legią to nikt nie chce tego mistrza, więc co to za wyczyn? Ta liga to nieśmieszny żart...

odpowiedz
Legia⚽️News - 07.02.2019 / 02:04, *.200.28

Kto Mistrzem?!Itd?! To Życie pokaże....teraz Legia niech zacznie sprzedawać!Akcje!minimum 100.000 w ciâgu doby..można jak u Kraka!?

odpowiedz
Rafał N. - 07.02.2019 / 01:53, *.t-mobile.pl

A jaki jest kurs na to, że przed końcem lutego do Legii przyjdą jeszcze jacyś Portugalczycy? :-D

odpowiedz
Do władeczek - 06.02.2019 / 22:55, *.chello.pl

Zamilcz smarku

odpowiedz
Władeczek - 06.02.2019 / 21:19, *.vectranet.pl

Redakcjo znowu was złapałem na gafie, bo Legia zdobędzie już czwarte mistrzostwo z rzędu a nie trzecie. Co czujność przy czytaniu to czujność.

odpowiedz
henio - 06.02.2019 / 21:31, *.chello.pl

@Władeczek:
Czytaj wiec tez komentarze ktore byly dodane 50 minut przed twoim.
Czujność bratku, czujność

odpowiedz
Truteń - 06.02.2019 / 21:32, *.plus.pl

@Władeczek:
Władeczku, przeczytaj jeszcze raz i zastanów się chwilę, bo gafę sam popełniłeś. Legia zdobędzie mistrzostwo po raz czwarty, ale obroni po raz trzeci.

odpowiedz
Michał - 06.02.2019 / 21:54, *.mm.pl

@Władeczek: Czytanie ze zrozumieniem się kłania

odpowiedz
ony - 06.02.2019 / 22:48, *.centertel.pl

@Władeczek: Do szkoły cielaku.

odpowiedz
olew - 06.02.2019 / 20:45, *.vectranet.pl

Z tym składem brak mistrzostwa i pucharu dla Legii , byłby anomalią. Legia ma przewagę personalną ogromną .Mamy zdecydowanie najlepszych grajków !!!

odpowiedz
(L) Żyrardów - 06.02.2019 / 20:30, *.tpnet.pl

do Daro: "po raz trzeci z rzędu obronią" :) dobrze jest,pozdro

odpowiedz
Daro - 06.02.2019 / 20:20, *.nstream.pl

Szanowna redakcjo "po raz czwarty z rzędu"

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 06.02.2019 / 20:29, *.legionisci.com

@Daro: nie.
Legia może ZDOBYĆ po raz czwarty z rzędu tytuł mistrzowski, a po raz trzeci z rzędu go OBRONIĆ.
W tekście napisaliśmy o obronie :)

odpowiedz
Daro - 06.02.2019 / 22:01, *.nstream.pl

@Redakcja (Legionisci.com): ok. Zwracam honor...Tylko LEGIA!!!

odpowiedz
roLo - 07.02.2019 / 10:56, *.t-mobile.pl

@Redakcja (Legionisci.com):
To jak mądrale Lech może się dostać do pucharów przez pycha Polski?
Dziwne bo odpadł buahaha

odpowiedz
Tomek - 07.02.2019 / 13:41, *.113.189

@roLo: Czytaj człowieku ze zrozumieniem, bo wychodzisz na pajaca. Może warto wrócić do podstawówki albo zapisać się na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem

odpowiedz