REKLAMA

Mamy już 20 lat!

Redakcja

Wow! Właśnie stuknęło nam okrągłe 20 lat. 10 lutego 1999 roku w sieci pojawiła się pierwsza wersja strony internetowej, która przez kolejne lata ewoluowała i korzystała z różnych domen, a od 2002 roku zakotwiczyła na www.legialive.pl. Ostatecznie od 2011 roku funkcjonujemy jako legionisci.com.

Żyjemy Legią codziennie i staramy się dostarczać Wam jak najwięcej informacji o najlepszym klubie na świecie. Razem z Legią przeżyliśmy wiele trudnych momentów, ale i wspaniałych chwil. Udokumentowaliśmy na filmach, zdjęciach i w tekstach aż 7 z 14 mistrzostw Polski, które stołeczny klub zdobył w swojej historii. Do tego trzeba dodać 7 Pucharów Polski i udział w Lidze Mistrzów. Byliśmy, gdy na Legii powstawał ruch ultras i pierwsze oprawy na całą trybunę. Jesteśmy, gdy poziom warszawskiej szkoły ultras docenia nie tylko cała Polska, lecz także świat. Jesteśmy kibicami, więc zawsze z tej perspektywy staramy się relacjonować Wam legijną rzeczywistość.

Opisaliśmy ponad tysiąc meczów stołecznej drużyny, w bazie znajdziecie ponad 150 tysięcy zdjęć, a na naszym kanale YouTube jest ponad 3 tysiące filmów. 125 tysięcy osób uznało, że warto nas lubić na Facebooku, ponad 25 tysięcy śledzi nas na Twitterze, a ponad 28 tysięcy na Instagramie.

Cieszy nas, że w czasach wszechobecnych serwisów społecznościowych tak licznie i często zaglądacie na stronę. Tylko w styczniu tego roku zanotowaliśmy blisko 4 miliony odsłon. W najbliższych dniach postaramy się Wam nieco przybliżyć nas samych.

W tak wyjątkowym dniu chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy przez te lata w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że serwis mógł się rozwijać i funkcjonować.

Bądźcie nadal z nami. Tylko Legia!

PS. Żeby było jeszcze bardziej słodko i uroczyście, poprosiliśmy kilka znajomych osób (w sumie wyszło ponad dwudziestu ;)) o laurki na tę piękną rocznicę. Poniżej efekt. Jest długo i sympatycznie, warto obejrzeć do końca. Dzięki!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Pepe - 10.02.2019 / 21:23, *.chello.pl

Pamiętam Bodziacha taki młody dziennikarz i prawie sam wszystko ogarniał jak powstała strona miałem 28 lat jak to czas leci

odpowiedz
Mpp1986 - 10.02.2019 / 20:07, *.play-internet.pl

Mówię na stronę legialive. Od mniej więcej 2005 roku, niemal codziennie :)

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 10.02.2019 / 17:12, *.netfala.pl

Od początku z legialive :-)! Często pierwszy otwierany portal i ostatni (i kilka razy w trakcie dnia :-))
Kto wie , z 20.000 wejść przez te 20 lat mogło już być!
Powodzenia i 1916 lat!!!!!

odpowiedz
kubica - 10.02.2019 / 16:35, *.cyfrowypolsat.pl

100 (L)AT!

odpowiedz
KIBIC SL - 10.02.2019 / 16:05, *.plus.pl

Co to za piosenka na sam koniec ?Może ktoś napisać tytuł ?

odpowiedz
aqweds - 10.02.2019 / 21:44, *.chello.pl

@KIBIC SL: TPN 25 - Legia Pany, wersja w nowej aranżacji - osobiście dla mnie starsza wersja brzmi lepiej. Piosenka klasyk, niektóre określenia z niej weszły do legijnego języka na stałe.

odpowiedz
Aaaa - 10.02.2019 / 15:49, *.centertel.pl

Czlowiek dorastal z LegiaLive :)
Ktos tu fajnie napisal, że wracalo sie z meczu i odpalalo kompa, a nie telefon, zeby sprawdzic jaka byla oprawa:)

odpowiedz
Hu(L) it - 10.02.2019 / 15:49, *.t-mobile.pl

Zdrówka i kolejnych 20 40 60....Ty(L)ko

odpowiedz
Jose - 10.02.2019 / 15:44, *.chello.pl

Pamietam te poczatki i #legialive :)

odpowiedz
Majki - 10.02.2019 / 15:12, *.10.140

Wojtek, wszystkiego naj(L)epszego dla Ciebie i całej ekipy.

odpowiedz
Arek - 10.02.2019 / 15:04, *.tpnet.pl

I to już jest powód, żeby się napić. Wasze zdrowie!

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 10.02.2019 / 14:48, *.215.28

Stooolaaat!

odpowiedz
Pawciu - 10.02.2019 / 14:18, *.202.57

Włodar pare ladnych lat juz nie ciupie ale nie przeszkadza mu co dwa tygodnie byc wystawianym w skladzie (L)egii :))

odpowiedz
LWL - 10.02.2019 / 13:59, *.tpnet.pl

Gratulacje !! "L"!!!

odpowiedz
Krzysiek Okęcie - 10.02.2019 / 13:08, *.tpnet.pl

Legialive od zawsze na zawsze, nie zapomnę powrotów z meczów za małolata i pierwsze co na stronkę czy są zdjęcia z meczu żeby obczaić jaka była oprawa oraz czy może jestem gdzieś na zdjęciu...

odpowiedz
magoo - 10.02.2019 / 12:48, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=gykWkG95crg ;)

odpowiedz
Kiełbol - 10.02.2019 / 12:11, *.t-mobile.pl

Byłem z Wami 20 lat temu :) Pamiętam te moje przydługawe pomeczówki, hehe. To już tyle czasu minęło, masakra. Sto lat życzę!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 10.02.2019 / 12:02, *.centertel.pl

Wszystkiego naj(L)epszego chłopaki i kolejnych 1916 lat z Legia w sercu, robicie kapitalna robotę. Legia mistrz!

odpowiedz
floyd - 10.02.2019 / 11:55, *.chello.pl

Szanowna Redakcjo, sto lat!
Będzie trochę wazeliniarstwa, uprzedzam, ale zasłużyliście :D
Jesteście pierwszą witryną którą otwieram po przebudzeniu. W robocie tak często siedziałem na LL! że aż mi Was zablokowali ( co ciekawe facebook'a nie, może administrator jest z Poznania :) ).
Razem dojrzewaliśmy, pamiętam w jakim tonie były Wasze ( i moje ) wypowiedzi po awanturze w Wilnie, a jakie po "sprasowaniu" Jagiellonii ;)
To co jest najbardziej odczuwalne, to, pomimo nieco czasem aroganckiego i kpiarskiego stylu, że jesteście najpierw Kibicami, a dopiero potem Dziennikarzami. Nie ma portalu kibicowskiego który mógłby z Wami konkurować - macie rozmach, s... :D
Dziękuję za te 20 lat, i życzę dużo powodzenia w prywatnym życiu, oraz aby za reklamę na tym portalu biły się największe firmy na świecie.
Pozdrawiam, Legia Mistrz!

odpowiedz
spasiony - 10.02.2019 / 11:54, *.as13285.net

Dziekuje za dotychczasowa prace i trzymam kciuki za kolejne dwadziescia lat! Aby LL rosla w sile a legionistom zylo sie dostatnio:)

odpowiedz
eth - 10.02.2019 / 11:45, *.tpnet.pl

Życzę jedynki przed tą dwudziestką, a za sto lat przyjdzie pora na kolejne życzenia :))

odpowiedz
LP7 - 10.02.2019 / 11:33, *.play-internet.pl

Moja główna klubową przystań w Internecie od ok. 2004 roku :)
Pozdro i dzięki dla wszystkich twórców!

odpowiedz
Ojciec - 10.02.2019 / 11:26, *.getinternet.no

Nie ma satyry bez doktora yry!

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 10.02.2019 / 11:25, *.centertel.pl

Dziękuję za przeszłość i proszę o przyszłość.

odpowiedz
Hakon - 10.02.2019 / 11:14, *.play-internet.pl

100 lat

odpowiedz
grzesiek - 10.02.2019 / 11:08, *.centertel.pl

Traktuję Legialive jako kontynuację NL. Dziękuje za piękne chwile spędzone razem

odpowiedz
Sawo - 10.02.2019 / 11:05, *.cyfrowypolsat.pl

20 lat temu zaczelo sie od legialive.pl i tak juz zostalo... łza sie w oku kreci. Jako dzieciak jako nastolatek jakos dorosly wciaz tu wchodze codziennie i czytam o mojej druzynie. Jestesmy Legia i nic tego nie zmieni. Najlepsze zyczenia dla calej redakcji.

odpowiedz
Radek - 10.02.2019 / 10:58, *.chello.pl

Gratu(L)acje - oby tak dalej

odpowiedz
Docent - 10.02.2019 / 10:57, *.antik.sk

gratulacje i dzieki za te lata . Pozdrowienia ze Slowacji

odpowiedz
Pawel - 10.02.2019 / 10:48, *.play-internet.pl

Gratulacje i dalszych sukcesow :)

odpowiedz
Artur - 10.02.2019 / 10:46, *.vectranet.pl

Sto lat jestem z Wami codziennie !

odpowiedz
Darek - 10.02.2019 / 10:39, *.t-ipconnect.de

Gratulacje.

odpowiedz
rob bandit - 10.02.2019 / 10:32, *.com.pl

100 lat i powodzenia...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.02.2019 / 10:31, *.inetia.pl

Jeden z pierwszych portali, na który trafiłem w internecie.
Pozdrawiam!

odpowiedz
@ Kosa - 10.02.2019 / 10:14, *.vectranet.pl

To i tak miałeś dobrze, bo do mojego kiosku często przychodził tylko jeden numer i niejednokrotnie trzeba było pół miasta przejść w poszukiwaniu NL :-) Pozdro! A Redakcji życzę co najmniej kolejnych 20 lat!

odpowiedz
Kosa - 10.02.2019 / 10:09, *.proneteus.pl

Jestem z województwa śląskiego. Od małego kibicuje Legii i Zagłębiu. Również pamiętam jak nie było neta i wszelkie informacje to tylko NASZA LEGIA a najgorsze to że do mojego kiosku przychodziły tylko 3 numery. Pozdrowienia i podziękowania dla całe redakcji legioniści.pl z Szczekocin

odpowiedz
oLaf - 10.02.2019 / 12:39, *.vectranet.pl

@Kosa: o tak, z NL to czasami było polowanie na ten super tygodnik !!! Ta strona to trochę taka kontynuacja- mogłoby być więcej wywiadów z piłkarzami. Sto lat!

odpowiedz
sks - 10.02.2019 / 10:00, *.orange.pl

Mistrzowie wszechświata i okolic! Pozdro dla redakcji. Istniejcie nawet wiecznie dopóty przynajmniej będzie dział,, Na stadionach''.hej

odpowiedz
Wojtek (L) - 10.02.2019 / 09:59, *.ap-media.pl

100 lat redakcjo

odpowiedz
Rafał N. - 10.02.2019 / 09:50, *.t-mobile.pl

Gratulacje i stu lat życzę albo i dłużej! :-) I dzięki za solidną porcję informacji każdego dnia. Pozdrawiam :-)

odpowiedz
gazza - 10.02.2019 / 09:46, *.inetia.pl

Sto lat albo i dłużej ! Jesteście najlepszą stroną poświęconą Legii Warszawa !
Pozdrawiam wszystkich redagujących !

odpowiedz
Kuraq(L) - 10.02.2019 / 09:44, *.32.241

Wow!! Chciałbym mieć 20 lat... hehehe :) A tak wracając do tematu, to tęskno za starszym serwisem... Nie było FB nie było TWITÓW i innych sweet foci...Polubień czy nie polubień... Zupełnie inne klimaty, ale zmiany są z biegiem czasu nieuniknione niestety. Także pzdr dla całej redakcji. 100 LAT!!! :)

odpowiedz
Podajpiwo - 10.02.2019 / 09:38, *.tpnet.pl

Sto lat !!! Redakcjo!! Kawał dobrej roboty!! Z perspektywy czasu, pamiętam jak za malolata latalem co tydzien po nowy nr NL do kiosku Ruchu, dzis wszystko mamy w zasiegu ręki, nie ma dnia zebym tu nie zajrzal kilkukrotnie w ciagłym oczekiwaniu na nowe informacje. Pozdrawiam

odpowiedz
Nam Nam - 10.02.2019 / 09:21, *.chello.pl

Gratulacje! Świetna robota. Dziękuję.

odpowiedz