Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Turzyniecki odszedł do Widzewa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Łukasz Turzyniecki odszedł z Legii Warszawa i podpisał półtoraroczną umowę z Widzewem Łódź. Dla 24-letniego zawodnika będzie to szansa na powrót na boiska po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Piłkarz przeszedł operację 10 miesięcy temu, po czym rozpoczął żmudny proces rehabilitacji.

Klub z Łazienkowskiej przedłużył kontrakt z piłkarzem jeszcze w maju ubiegłego roku. Aktualna umowa miała obowiązywać do końca czerwca 2019 r.

Turzyniecki trafił na testy do Widzewa pod koniec stycznia. Po pozytywnej opinii sztabu szkoleniowego, piłkarz przeszedł dodatkowo badania. Wyniki okazały się na tyle dobre, że łódzki klub zdecydował się podpisać umowę z piłkarzem do końca przyszłego sezonu.

Łukasz Turzyniecki trafił do Legii jeszcze w wieku juniora, kiedy to w 2010 roku przeniósł się z Jedynki Krasnystaw. Pokonując poszczególne szczeble, zadebiutował w pierwszym zespole jesienią 2017 roku w pucharowej potyczce z Bytovią Bytów. Jednak nigdy nie doczekał się występu na poziomie ekstraklasy. Doświadczenie zdobywał jedynie w III-ligowych rezerwach naszego klubu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.