Krzysztof Jakubik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jakubik sędzią meczu z Wisłą Płock

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Krzysztof Jakubik został wyznaczony do sędziowania meczu 21. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Siedlec nie prowadził jeszcze spotkania stołecznego zespołu. Wiśle sędziował raz (1-2 z Lechem).


Obsada sędziowska 21. kolejki:
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok: Bartosz Frankowski (Toruń)
Lech Poznań - Zagłębie Lubin: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec: Tomasz Musiał (Kraków)
Cracovia - Piast Gliwice: Wojciech Myć (Lublin)
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin: Szymon Marciniak (Płock)
Arka Gdynia - Korona Kielce: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Płock - Legia Warszawa: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
płocczanin - 07.02.2019 / 21:31, *.mm.pl

oj chłopy , chłopy.....wiadomo kto wygra mecz...lepszy.Każdy z każdym może wygrać i przegrać, taka nasza liga....
Kto wygra? serce mówi ..Wisła
pozdrawiam wszystkich

odpowiedz
Pacho - 10.02.2019 / 00:38, *.2.158

@płocczanin: idź się lecz

odpowiedz
(L)aguna - 07.02.2019 / 16:54, *.play-internet.pl

Na zdjęciu jaki zadowolony. Pewnie przelew z Legii już poszedł. 3 pkt pewne.

odpowiedz
LWL - 07.02.2019 / 16:49, *.tpnet.pl

Rewanz za 1 - 4 ! "L" !!

odpowiedz
Do władeczek - 07.02.2019 / 16:04, *.chello.pl

Ale ty masz zryty beret...

odpowiedz
Kick - 07.02.2019 / 14:20, *.net.pl

I tak wygra Wisła.

odpowiedz
yyy - 08.02.2019 / 18:35, *.chello.pl

@Kick: taa, chyba Wisła Puławy...

odpowiedz
SEBO(L) - 07.02.2019 / 14:15, *.centertel.pl

Leszek już ma gotową wymówkę po porażce,że sędzia z Warszawy przeszkadzał zarówno w ofensywie jak i defensywie...

odpowiedz
L - 07.02.2019 / 14:08, *.axadirect.pl

Czy tylko mnie już nosi na myśl o niedzieli :D

odpowiedz
Jaśniepan - 07.02.2019 / 18:25, *.play-internet.pl

@L : Tak, tylko ciebie. Normalny człowiek spędza taki dzień w domu z rodziną, a mecz zawsze można w tv obejrzeć przy piwku.

odpowiedz
L - 08.02.2019 / 12:49, *.axadirect.pl

@Jaśniepan: Normalni ludzie to w niedziele chodzili do sklepów tylko im zakazali i piszą głupoty w internecie myśląc , że są śmieszkami :D Pozdrawiam :D

odpowiedz
Władeczek - 07.02.2019 / 13:55, *.netfala.pl

Dobry wybór bo Jakubik to taki lightowy sędzia jak ten aktor z filmów Smarzowskiego, wiecie ten co grał nawalonego notariusza w Weselu i nie chciał podpisać dokumentu, dopiero jak mu polali to podpisał ale za większą kapustę. No i później się ostro nawalił i zgubił kapustę ale później ją znaleźli za szkłem w obrazku. Nie pamiętam tylko czy mu oddali czy Wilczak ją podwędził temu co palca obciął szuflą.
Co by nie było na początek taki lightowy sędzia pasuje Legii bo nie będzie sędziował dla amiki czy innej lechii i nie da czerwonej kartki Legii. Taki spokojny raczej ten sędzia. Komisjo Ligi good choise!

odpowiedz
Arni 87 - 07.02.2019 / 14:46, *.centertel.pl

@Władeczek: tą kapustę znalazł Sztur i później mu ją oddał

odpowiedz
Alan - 07.02.2019 / 12:30, *.t-mobile.pl

I znowu pół Polski przy jakiś koontrowersjach będzie mówiło ze sędziowie nam sprzyjają sorry ale jak dla mnie to mało poważne by dawać sędziego z Mazowsza na mecz Legii.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 07.02.2019 / 12:53, *.centertel.pl

@Alan: równie dobrze wisla jest z Mazowsza wiec twój argument jest z dupy.

odpowiedz
Alan - 07.02.2019 / 14:02, *.t-mobile.pl

@(L)egiunia Fanatic (L):
Ale to Legii kibicuje na Mazowszu łącznie z Siedlcami najwięcej ludzi a Wisła P. śmiem twierdzić jest dla nich takim samym klubem jak Miedź Legnica czy Korona Kielce a więc mało znaczącym pod względem wyników.

odpowiedz
SEBO(L) - 07.02.2019 / 14:12, *.centertel.pl

@Alan: I pewnie dlatego chłopina posędziuje nam pierwszy raz w tym sezonie,akurat w derby Mazowsza...

odpowiedz