Jose Antonio Vicuna - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Vicuna: Boli przegrana w taki sposób

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jose Antonio Vicuna (trener Wisły Płock): To był trudny mecz dla nas. W pierwszej połowie graliśmy pod wiatr i było nam ciężko. Legia więcej utrzymywała się przy piłce, ale nie miała zbyt wielu sytuacji bramkowych. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, mimo że wiedzieliśmy, że Remy i Jędrzejczyk są groźni w takich sytuacjach. Stracić gola w taki sposób i przegrać z Legią, to boli.
Potem chcieliśmy zdobyć wyrównującą bramkę, ale nie mieliśmy klarownych sytuacji. Kuświk, Zawada i Varela dali dobre zmiany. Próbowaliśmy, ale się nie udało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
m4pierwszy - 11.02.2019 / 21:42, *.com.pl

my natomiast, drogi trenerze, graliśmy pod słońce

odpowiedz
sprite - 11.02.2019 / 11:49, *.play-internet.pl

Takie brednie wygaduje o tym wiaterku jak kiedyś trenerjo łacha "patataj " że grają zawsze przed Legią. :-) Legia Mistrz 2019

odpowiedz
Tomek Mokotów - 11.02.2019 / 09:08, *.play-internet.pl

Sądzę, że Wisła Płock obydwie połowy grała pod górkę.

odpowiedz
jarek - 11.02.2019 / 07:58, *.orange.pl

dlaczego nie gra carlitos to jest swinstwo ze strony trenera

odpowiedz
T-72 - 11.02.2019 / 07:42, *.orange.pl

Może należałoby dawać jakieś punkty za niekorzystny wiatr jak w skokach, skoro to takie ważne, np. Legia wygrywa ma 3 punkty a Wisła za wiatr 0,5 punktu :-)

odpowiedz
sprite - 11.02.2019 / 11:50, *.play-internet.pl

@T-72: dobre :-)

odpowiedz
jezus maria - 11.02.2019 / 06:29, *.28.147

Mam nadzieje że nie rozpraszały ich latające ptaki i szumiące liście

odpowiedz
Andrzej747 - 11.02.2019 / 06:20, *.plus.pl

Słaby mecz Wisły Płock i dlatego boli.

odpowiedz
Jacek - 11.02.2019 / 05:18, *.tpnet.pl

Panie trenerze Legia w drugiej polowie tez grala pod wiatr do tego przy padającym deszczu. Pomimo tego stworzyla sobie kilka setek. Pan pewnie w tym czasie modlil sie do tego z gwizdkiem zeby cos wymyslil. Robil co mogl ale Furman to legionista z krwi i kosci.

odpowiedz
LWL - 10.02.2019 / 22:32, *.tpnet.pl

Wygral zespol lepszy ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 10.02.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

LEGIA nie pozwolila wygrac a nawet doprowadzic do remisu ! "L" !!!

odpowiedz
kokos - 10.02.2019 / 22:24, *.orange.pl

Trudny mecz, gra pod wiatr... szkoła Jasia U. :)
No i Legia nie miała wielu sytuacji bramkowych. Hahaha.

odpowiedz
PPU - 10.02.2019 / 22:03, *.centertel.pl

Wiatr to przenośnia. Im padał deszcz w oczy. Tak serio to Legia miała więcej akcji i mogła wygrać więcej niż jedną bramką.

odpowiedz
Bródno - 10.02.2019 / 20:56, *.chello.pl

Nawet wiatr Legii pomaga ...

odpowiedz
Yama - 10.02.2019 / 20:39, *.net.pl

"graliśmy pod wiatr" ku... Dowalił do pieca

odpowiedz