fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa

Kapitan dał trzy punkty

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legia dobrze weszła w nowy rok, skromnie wygrywając z Wisłą Płock. Płocczanie nie stworzyli sobie groźniejszych sytuacji, za to podopieczni Ricardo Sa Pinto z pewnością powinni wyżej wygrać to spotkanie. Jedyną bramkę dla "Wojskowych" w tym meczu zdobył Artur Jędrzejczyk, który świetnie radził sobie też w defensywie. W barwach Legii zadebiutowali Salvador Agra i Iuri Medeiros.

Nie minęła minuta, a legioniści powinni prowadzić w Płocku. Marko Vesović wpadł w pole karne, jednak zamiast uderzać zdecydował się podać piłkę do Sandro Kulenovicia. Dogranie od Czarnogórca było zdecydowanie za lekkie, przez co "Wojskowi" zmarnowali świetną okazję na zdobycie bramki. W 10. minucie Dominik Furman wrzucił piłkę na dłuższy słupek z rzutu wolnego, całe szczęście pewnym piąstkowaniem popisał się Radek Majecki. Cztery minuty później dobrą prostopadłą piłkę do Dominika Nagya zagrał Sebastian Szymański. Węgier znalazł w polu karnym "Veso", który wpakował futbolówkę do siatki. Sędzia uniósł jednak chorągiewkę, Dominik był na minimalnym spalonym. W 16. minucie kolejną świetną sytuację miał Marko Vesović, który głową starał się umieścić futbolówkę w bramce. Ostatecznie to słupek uratował zespół z Płocka. W 21. minucie Dominik Furman dorzucił futbolówkę na pole karne z rzutu wolnego, do piłki doszedł Adam Dźwigała, którego główka była za lekka, aby zaskoczyć Radka Majeckiego. W 35. minucie Andre Martins znalazł dośrodkowaniem z rożnego Cafu, jednak Portugalczyk trafił w boczną siatkę.

Po zmianie stron legioniści ruszyli do ataku. Najpierw Thomas Dahne pewnie obronił strzał z ostrego kąta Sandro Kulenovicia, a następnie poradził sobie z dobitką Marko Vesovicia. W 54. minucie bardzo mocno zza pola karnego uderzył Giorgi Merebashvili, czujny w bramce był Radek Majecki, który przerzucił futbolówkę nad poprzeczką. Cztery minuty później silnym strzałem odpowiedział Cafu, jednak próba Portugalczyka była niecelna. Po chwili ponownie groźnie było pod bramką "Nafciarzy", za sprawą Marko Vesovicia, który minął Angela Garcię, jednak jego uderzenie wybronił niemiecki golkiper. W 62. minucie Sandro Kulenović zwodem położył Alana Urygę, jednak uderzenie Chorwata było niecelne. Trzy minuty później "Wojskowi" wyszli na prowadzenie. Sebastian Szymański dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, gdzie walkę o pozycję wygrał Artur Jędrzejczyk i wpakował ją do siatki. Piłka przeszła jeszcze po rękach golkipera, jednak główka "Jędzy" była zdecydowanie za mocna. W 74. minucie dobrze w polu karnym Sebastiana Szymańskiego wypatrzył Salvador Agra, jednak "Szymi" uderzył bardzo lekko, przez co nie zaskoczył bramkarza. W 80. minucie kolejną dobrą wrzutką z rzutu wolnego w tym meczu popisał się Dominik Furman, jednak żaden z wiślaków nie doszedł do piłki.

Wisła Płock 0-1 (0-0) Legia Warszawa
0-1 65' Artur Jędrzejczyk

Wisła Płock: 30. Thomas Dähne - 26. Igor Łasicki, 18. Alan Uryga, 14. Adam Dźwigała, 24. Ángel García - 96. Jakub Łukowski (64, 7. Nico Varela), 6. Damian Rasak (69, 16. Oskar Zawada), 4. Ariel Borysiuk, 8. Dominik Furman, 10. Giorgi Merebaszwili - 21. Ricardinho (84, 11. Grzegorz Kuświk).

Legia Warszawa: 30. Radosław Majecki - 18. Michał Kucharczyk (60, 23. Salvador Agra), 44. William Rémy, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Adam Hloušek - 20. Marko Vešović, 26. Cafú, 24. André Martins, 53. Sebastian Szymański (83, 22. Kasper Hämäläinen), 21. Dominik Nagy (90, 45. Iuri Medeiros) - 99. Sandro Kulenović.

żółte kartki: Damian Rasak - Andre Maritns,

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

widzów: 8 184

Ekstraklasa
21. kolejka
#WPŁLEG
8184
Płock
10.02.2019
18:00
Wisła Płock
Legia Warszawa
Wisła Płock
0-1
Legia Warszawa
(0-0)
Jędrzejczyk 65'
30 Thomas Dahne
26 Igor Łasicki
14 Adam Dźwigała
18 Alan Uryga
24 Cabezali
96 Jakub Łukowski 64'
4 Ariel Borysiuk
6 Damian Rasak 69'
8 Dominik Furman
10 Giorgi Merebaszwili
21 Ricardinho 84'
31 Bartłomiej Żynel
5 Bartłomiej Sielewski
7 Nico Varela 64'
11 Grzegorz Kuświk 84'
16 Oskar Zawada 69'
20 Cezary Stefańczyk
50 Justinas Marazas
Radosław Majecki 30
60' Michał Kucharczyk 18
William Remy 44
Artur Jędrzejczyk 55
Adam Hlousek 14
Marko Vesović 20
Cafu 26
Andre Martins 24
83' Sebastian Szymański 53
90' Dominik Nagy 21
Sandro Kulenović 99
Radosław Cierzniak 33
Inaki Astiz 34
60' Salvador Agra 23
Domagoj Antolić 7
90' Iuri Medeiros 45
83' Kasper Hamalainen 22
Jarosław Niezgoda 11
Trener: Jose Antonio Vicuna
Asystent trenera: Tomasz Tchórz
Kierownik drużyny: Piotr Soczewka
Masażyści: Paweł Nowacki, Marcin Kowalski
Trener: Ricardo Sa Pinto
Asystent trenera: Rui Mota
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Krzysztof Jakubik
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Adam Kupsik
Techniczny: Piotr Urban
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
Mario - 13.02.2019 / 06:21, *.timplus.net

Kapitan dał trzy punkty. Niedawno kapitana na siłę próbowano wywalić z klubu, a kibice również przykładali do tego cegiełkę.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 12.02.2019 / 13:40, *.chello.pl

Ten Agra to jakieś nieporozumienie, siły nie ma na powrót (zaraz po wejściu na boisko) i też nic nie umi w ataku. Kolejne Joao Szrotao.

odpowiedz
kolo - 12.02.2019 / 10:50, *.inetia.pl

@Słone paluszki: Doświadczony trener ? . Z każdego klubu wylatywał z hukiem zostawiając za sobą spalona ziemię. Najgorsze jest to że nas też to czeka.Wierz mi że chciałbym odszczekać te słowa. Naprawdę.

odpowiedz
jo - 12.02.2019 / 08:08, *.centertel.pl

Zwrócić trzeba uwagę na statystyki Kuchego w obronie... Zero odzyskanych piłek i przegrane pojedynki. Nawet ilość podań od kolegów pokazuje, że widzą problem i grają tak by Kuchy nie musiał podejmować działań na swojej stronie. W powietrzu też 0 wygranych pojedynków no i jak na obrońcę kiepski procent celnych podań co stanowi olbrzymie ryzyko dla zespołu. Pinto się uparł jak szczerbaty na suchary i brnie. Zamiast wykorzystać potencjał z przodu próbuje po kilkunastu latach zrobić z niego obrońcę...

odpowiedz
kolo - 11.02.2019 / 18:57, *.inetia.pl

Przecież tu chodzi o to że włosy bolą jak się patrzy na tą grę(?). Zero taktyki,zero pomysłu jak rozegrać akcję itd. Takie granie to można oglądać w 4lidze, a nie w eks. A wybory tego prawie-trenera to są jakieś jaja.I w dodatku te jego uzasadnienia decyzji.Trenerzy których wybierał Miodek to lista wstydu i braku kompetencji.Obudzimy się z ręką w nocniku,mając taki skład(?) rodem z Portugalii. Ten SA rozgonił Polaków aby zrobić miejsce dla swoich grających na poziomie naszej I ligi.

odpowiedz
Słone paluszki - 11.02.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

@kolo: Budzimy się z ręką w nocniku co roku... z mistrzostwem Polski. Poprzedni trenerzy, zgadzam się, to wstyd, kompletni amatorzy ale Sa Pinto to doświadczony i utytułowany trener więc jemu można ufać. Rozgonił Polaków? To niech się wezmą do ciężkiej pracy a jak talentu brakuje niech zmienią zawód. Dajmy im czas, to dopiero pierwszy mecz, niech się rozkręcą, a w maju będziesz inaczej pisał.

odpowiedz
bat - 11.02.2019 / 17:10, *.tpnet.pl

Słabo, oj słabiutko to wyglądało. Brak rozegrania, irytujące lagi w górę. Jeśli ktoś nawet pomyślał, że samym zespołem wygra ligę, lub że bez strzelca min. 15 bramek można wywalczyć mistrzostwo i puchar w Polsce, to jest w grubym błędzie, albo jest szkodnikiem. Co z tego, że teoretycznie, każdy z drużyny może strzelić gola, kiedy....
jednak nie strzela, i Jędza musi wsadzić swoją żyrafę. Mam nadzieje, że Carlitos jednak zagra z Cracovią i przekona, że warto na niego stawiać.

odpowiedz
LWL - 11.02.2019 / 13:40, *.tpnet.pl

Lepiej wygrywac po 1-0 i zdobyc 3pkt. ! "L" !!!

odpowiedz
Bialy - 11.02.2019 / 17:20, *.214.145

@LWL: lepiej to grac w pilkie i czasem przegrac....ale z banda przebierancow sie nie da....

odpowiedz
Szymon - 11.02.2019 / 12:02, *.co.uk

Mecz ogolnie taki sobie Remy i te jego glupie faule niepotrzebne Kuchy prawa obrona no nie wiem czy to dobry pomysl Majecki praktycznie bezrobotny Hlousek norma Jedza dobry mecz Martins i te jego trzymanie pilki zamiast podac Cafu srednio Nagy tak sobie Szymanski bywalo lepiej Vesovic chyba najlepszy wczoraj Sandro widac ze brak mu doswiadczenia ta seta to powinien byc gol

odpowiedz
Pijak - 11.02.2019 / 10:27, *.t-mobile.pl

Nie idzie tego oglądać na trzeźwo

odpowiedz
Afro - 11.02.2019 / 17:36, *.chello.pl

@Pijak: Kto Ci każe :)

odpowiedz
mrsn - 11.02.2019 / 10:18, *.orange.pl

Mecz niezły, zabrakło troche szczęścia. Wydaje mi się że przygotowania poszły pomyślnie.

odpowiedz
gorylek - 11.02.2019 / 09:46, *.vectranet.pl

A może tak uszanowalibyśmy przeciwnika? Mają w końcu kilku naprawdę niezłych graczy,a u siebie dla każdego są groźni.Coś czuję,że niejedna drużyna z czołówki tam punkty zgubi.Grają o utrzymanie i dlatego byli mocno zdesperowani.Mimo tego Legia mogła wygrać 3-4 do zera zabrakło tylko skuteczności.Dla człowieka,który chociaż trochę zna się na piłce było to bardzo widoczne,że Legia jest o 2-3 klasy lepszą drużyną.Na pewno martwi trochę lekka utrata kontroli nad meczem w kocówce,słaba forma Agry (ledwo biegł za piłką) i niejasna sytuacja Carlitosa.Ogólnie ważne są 3 punkty i oby tak dalej,a lepszy styl przyjdzie

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 11.02.2019 / 10:29, *.inetia.pl

@gorylek: No i tyle w temacie

odpowiedz
Legia⚽️News - 11.02.2019 / 02:16, *.215.22

Punkty cieszá a skuteczności I love do gry,zabawy z piłká,techniká,niema I niebédzie Super Legii z Jasiem Pintá

odpowiedz
eduardo - 11.02.2019 / 07:34, *.centertel.pl

@Legia⚽️News: a po polsku można?

odpowiedz
Kermit - 11.02.2019 / 08:33, *.play-internet.pl

@Legia⚽️News: Polska język, trudna język.

odpowiedz
Polska trudny jezyk - 11.02.2019 / 16:32, *.122.194

@Kermit: @eduardo:Poland dziki trudny kraj,picie I w morde daj

odpowiedz
eth - 10.02.2019 / 23:21, *.t-mobile.pl

Przyszedł taki Agra, zagrał 45 minut pierwszego w życiu meczu w polskiej lidze, a niektórzy piszą że to ogór. :D kiedyś to bywało śmieszne, teraz to już jest źałosne. Po meczu z Cracovią będzie ''jednak niezłym transferem'', po Lechu ''najgorszą kompromitacją Loczka'', a po Miedzi ''kluczem do zdobycia mistrzostwa''. Nawet jakby zawalił 3 pierwsze mecze to o niczym to nie świadczy. Ogarnijcie się.

odpowiedz
Bolo - 10.02.2019 / 23:36, *.chello.pl

@eth: To ogór przecież jest, takie są fakty.

odpowiedz
eth - 11.02.2019 / 00:03, *.t-mobile.pl

@Bolo: ale czekaj, czekaj... taki sam jak Carlitos, Nagy i Nikolić, czy bardziej jak Cafú i Rémy? Nie sprawdzałem, bo to za dużo czasu, ale podejrzewam, będąc bliskim pewności, że każdy z nich miał być ogórem gdy przychodził, gdy podano informację o jego transferze, lub po jakimś nieudanym meczu. Właściwie... Pogoń i Korona to też ogóry. Jedni fatalnie zaczęli sezon, o drugich eksperci jeszcze przed sezonem mówili że spadną. Ok, więc, to wszystko ogóry. Ustalone!

odpowiedz
Acid - 11.02.2019 / 00:15, *.tpnet.pl

@eth: Dokładnie. Vadis potrzebował z 8 meczy zanim zaczął cokolwiek pokazywać

odpowiedz
Zbig - 10.02.2019 / 23:20, *.chello.pl

Niema co narzekać!Pierwszy mecz i 3 punkty na koncie!!!

odpowiedz
Maciek - 10.02.2019 / 23:07, *.chello.pl

Dlaczego wszyscy chwalą Vesovica,skoro on tylko podbiegał do pola karnego apotem wszystko psuł,a to źle podał,a to stał jak wryty zamiast strzelać na bramkę. Przez jego słabą skuteczność ten mecz w końcówce mógł być remisowy,bo tyle stałych fragmentów co miała Wisła,to przez 90min niektóre zespoły nie mają. Tak cieszą 3 pkt ale nic po za tym. Agra rzeczywiście najgorszy. A pozbycie się najlepszego napastnika chwilę przed startem ligi to sabotaż. Kolejny raz ciśnie się na usta słowo prowizorka tzn uda się lub się nie uda zdobyć mistrza.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 10.02.2019 / 22:13, *.inetia.pl

Do tego Agre to może trzeba zacząć mówiąć tak..

A.. gre to o umiesz?
A..gre to wiedziałeś
A.. gre to lubisz
A.. gre cji nie chciałes????

odpowiedz
artic - 10.02.2019 / 22:04, *.t-mobile.pl

A jak Andrzej oglosi trzecia juz w tym roku zalobe narodowa to niedzielny mecz Rysiu Sa Pinto kontraMichal Probierz bedzie czy przelożą???

odpowiedz
Kedar1985 - 10.02.2019 / 22:38, *.tpnet.pl

@artic: Jaka żałoba narodowa?

odpowiedz
Kedar1985 - 10.02.2019 / 22:39, *.tpnet.pl

@artic: a po drugie nie Andrzej a Prezydent RP

odpowiedz
artic - 10.02.2019 / 23:18, *.t-mobile.pl

@Kedar1985: Dobrze Prezydent Andrzej Duda ma oglosic zalobe narodowa po smierci bylego premiera Olszewskiego a kolega to co gazet nie czyta tv nie oglada????

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 10.02.2019 / 22:00, *.play-internet.pl

Ważne 3 punkty, ale poprawy jakości gry nadal nie widać. Kulenovic zagrał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Szanse powinien dostać Jarek Niezgoda, a wchodzi gość, który w ogóle nie jest zgrany z drużyną i nie przepracowal z nią okresu przygotowawczego. Carlitos już na walizkach, a drugi napastnik nie jest ogrywany w meczach o stawkę. Coś tu jest nie tak jak powinno.

odpowiedz
Mrok - 10.02.2019 / 21:48, *.chello.pl

Mioduski, jest pazerny na kasę. Teraz będzie "motywował" Carlitosa aby ten odszedł z Legii za 2,5 mln sadzając go na trybunie poza kadrą. Carlitos nie chce odchodzić bo oferują mu podobną kasę za oceanem jak ma tutaj. Nie zyska na tym, za to Mioduski jak najbardziej.
Prezesie, najważniejszy jest sukces sportowy a nie finansowy! G... nas, kibiców obchodzi ile zarabiasz, ważne ile Legia zdobędzie trofeów! Co to za prezes , który woli sprzedać i zarobić niż zostawić zawodnika i wygrać ligę?!

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 10.02.2019 / 22:06, *.inetia.pl

@Mrok: dobrze Pan prawisz... niestety

odpowiedz
Wolfik - 10.02.2019 / 22:56, *.mm.pl

@Mrok: Typowy polski prezes. Już kiedyś pisałem - za 2,5mln euro 90?% rodzimych "biznesmanów" sprzeda matkę staruszkę wraz z fotelem na którym ona siedzi.

odpowiedz
Tomek 82 - 11.02.2019 / 05:50, *.play-internet.pl

@Wolfik: Ale mnie rozpier...iłeś tym komentarzem hahaha
Pozdro Brachu

odpowiedz
Gienek - 10.02.2019 / 21:41, *.vectranet.pl

Mecz przeciętny, do szybkiego zapomnienia, ale ważne 3 punkty. Pozytywy to gra Vesovicia, Martinsa, Jędzy i Majeckiego. Reszta szarzyzna, ale z każdym meczem powinno być lepiej.

odpowiedz
Wolfik - 10.02.2019 / 21:14, *.mm.pl

Liczy się dobry start. Sam mecz rzeczywiście do zapomnienia. Z bardziej zmotywowanym rywalem mogłoby być różnie. Dziwią mnie ruchy kadrowe w naszym zespole generalnie, a jednego z nich to już kompletnie nie rozumiem. Po jaką cholerę sprowadzaliśmy PO, reprezentanta młodzieżówki Pawła Stolarskiego, skoro teraz trener robi na siłę PO z Kucharczyka...przecież Merebaszwili nawinął "Kuchego" jak makaron na widelec. Gdy przyjdzie się mierzyć z poważnym rywalem, będziemy mieć tam poważny problem.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 10.02.2019 / 21:13, *.chello.pl

Kol. Macieju, śmiem twierdzić, że Legia jednak nie weszła dobrze w nowy rok.
Zważywszy na optymalne warunki treningowe w przerwie zimowej, które trenerowi Sa Pinto zapewnił i umożliwił prezes Mioduski oraz fakt, iż do kadry pierwszej drużyny ściągnięto 5. nowych piłkarzy wskazanych przez rzeczonego szkoleniowca, to z całą pewnością uprawnione jest stwierdzenie, iż w meczu inauguracyjnym, w Płocku szału nie było!
Jak dodamy do tej przeszacowanej sportowo portugalskiej układanki takie aspekty jak:
- świadome pozostawienie w W-wie jedynego kreatywnego snajpera, który prawdopodobnie grając w omawianym meczu, byłby w stanie zamienić pięć koncertowo spartolonych sytuacji strzeleckich na chociażby dwa gole. Ale co tam wynik, najważniejsze było, aby Carlitos nie nabawił się ew. kontuzji przed "wymarzonym" dla włodarzy klubu transferem gotówkowym;
- nie wystawienie do gry, choćby na ostatnie kilkanaście minut, Jarka Niezgody świadczy bardzo konkretnie o preferencjach legijnego szkoleniowca;
- przebieg tego meczu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, iż tzw. zaciąg masowy nowych piłkarzy do pierwszej drużyny w ramach jednego okienka transferowego - po raz kolejny - może się nie sprawdzić. No, ale oczywiście udzielamy ponownie kredytu zaufania wszelkim trenerskim innowacją i z dalszą niecierpliwością oczekujemy na kolejne (oby bardziej udane) występy naszych milusińskich;
- po tej "deszczowej" piłkarskiej konfrontacji na pełną piątkę zasłużyło jedynie dwóch zawodników, tj. Marko Vesović i naturalnie Artur Jędrzejczyk, a reszta - szczególnie z Półwyspu Iberyjskiego - daleko, daleko w tyle...
Inauguracyjne serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 10.02.2019 / 21:20, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: W dużej mierze się z Tobą zgadzam. Ciekawi mnie, co Kolego sądzisz o autorskim "pomyśle" RSP na tworzenie nowego PO z Kucharczyka, jak również fakt pozostawienia w Warszawie Wieteski.

odpowiedz
Darek - 10.02.2019 / 21:28, *.t-ipconnect.de

@Jerz z Potoku: Tez nie rozumie o co chodzi z prawa obrona u nas.Najpierw gra tam Vesovic a teraz Kucharczyk.To co tam dzisiaj gral Kuchy to skandal.A Stolarskiego nie ma nawet w kadrze meczowej.

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 10.02.2019 / 21:56, *.chello.pl

@Wolfik: o zasadności pozostawienia Wieteski w W-wie nie wypowiem się ponieważ nie śledziłem pilnie aktualnych poczynań tego piłkarza.
W drugim, jak najbardziej irracjonalnym przypadku, tj. siłowo-koncepcyjnym "przerabianiu" skrzydłowego Michała Kucharczyka na prawego obrońcę mógłbym się wypowiedzieć, ale podobnie jak w swoim pierwszym poście, będę się starał unikać słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Dlatego odpowiem Tobie najskromniej jak potrafię, szczególnie po przeżyciu tej nieplanowanej i ciężkostrawnej dawki emocji. Otóż oglądanie popularnego Kuchego, jak się miotał w roli PO, podczas gdy żaden z dzisiejszych legijnych "napadziorów" nie był w stanie przepchnąć się z piłką w pole karne rywali, wywołało u mnie duży ból głowy. Oczywiście kibicowskie rany niezwłocznie zaleczyłem, ale jak długo tak można...
Serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 10.02.2019 / 22:52, *.mm.pl

@Jerz z Potoku': Czyli nie tylko ja mam dwuznaczne odczucia...

odpowiedz
Różniczkowanie funkcji uwikłanej - 10.02.2019 / 23:02, *.play-internet.pl

@Jerz z Potoku:
A ty jerzu jak zwykle narzekasz i wystawiasz kolce na nasz klub. Nie potrafisz docenić tego co mamy i cieszyć się zwycięstwem, wszystko widzisz w czarnych kolorach. Jest wygrana, jest dobrze, to najważniejsze, a na lepszą grę przyjdzie jeszcze czas. Zapominasz, że są po ciężkich obozach przygotowawczych, brak dynamiki, świeżości, szybkości. Chciałbyś żebyśmy w pięknym stylu tłukli wszystkich po 5-0? To nie Barcelona, chyba trochę za dużo wymagasz. Gramy tym co mamy, daj pieniądze na transfery to będziemy mieli lepszych piłkarzy. Wydaje mi się, że wielu kibiców za bardzo się rozpuściło ostatnimi sukcesami, stali się wybredni i nie potrafią się cieszyć z małych zwycięstw. Wracaj może lepiej do tego swojego potoku i przyjdź na wiosnę, najlepiej w maju gdy Legia będzie świętować mistrza. Żegnam tradycyjnym "o w d... Jerza".

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 10.02.2019 / 23:27, *.chello.pl

@Różniczkowanie funkcji uwikłanej:
Twój cyt.: "Wydaje mi się, ze wielu kibiców za bardzo się rozpuściło ostatnimi sukcesami (...)". Skoro stać Cię jedynie na taką płytką narrację, to oznacza, że albo nie kumasz czaczy, albo Twoje wpisy są redagowane na zamówienie.
Oczywiście wielu z nas kibiców będzie Ci wdzięcznych jeżeli w przedziale czasowym: minimum dwa lata wstecz; będziesz w stanie wymienić (przypomnieć) owe "mityczne" sukcesy.
Pierwsze - to pół biedy, ale to drugie to mega kibicowski kanał. Trzeba mieć cholerny tupet, aby próbować w tak knajacki sposób lansować siebie lub - co gorsza - prawdy "zadaniowane". Chyba nie muszę Tobie tłumaczyć, że podejmowanie dalszego dialogu absolutnie mija się z celem. Nie ten rozmiar kapelusza...

odpowiedz
krys008 - 11.02.2019 / 00:17, *.serv-net.pl

@Jerz z Potoku: Wymieniłeś tylko dwóch zawodników, z wyborem w pełni się zgadzam, ja mimo wszystko dodałbym jeszcze dwóch tj Majeckiego, czyste konto i dość pewne interwencje, a także Szymańskiego, kilka kluczowych podań i dobre wznowienia gry ze stałych fragmentów,choć nie grał w pełnym wymiarze, to sporo biegał, walczył i starał się być "pod grą". Szymański może nieco na wyrost, ale mam do niego słabość.
Miał być przyjemny wieczór na zakończenie weekendu, a mecz mnie zmęczył, chyba nie tylko mnie. Porywające widowisko to nie było, a szkoda, nadzieje były ogromne. Legia gra strasznie topornie, te długie piłki, niby 5 Portugalczyków, szkoleniowiec z Portugalii, a my gramy zupełnie bez fantazji, polotu, przyjemności. Chyba jestem uprzedzony do pana RSP, gratuluję 3 pkt, powodzeni w kolejnych meczach.

odpowiedz
Bo(L)o (L)ącznik - 10.02.2019 / 21:00, *.chello.pl

Tego się nie dało oglądać, bo aż zęby bolały.
Portugalski BUC rozbił kręgosłup drużyny (Malarz-Pazdan-Mączyński-Carlitos), naściągał jakiś szósty sort portugalskich kopaczy, skasował nam kompletnie atak (fochy na Kante, Carlitos też bez powodu nie odchodzi) i jeszcze jest z siebie zadowolony.
Wymęczone zwycięstwo z "potęgą" z Płocka nic tu nie zmienia, przyjdą porażki i znowu będzie wyścig ślimaków o mistrzostwo.
Pinto musi odejść!!!

odpowiedz
Swojak(L) - 10.02.2019 / 21:07, *.centertel.pl

@Bo(L)o (L)ącznik: pul

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.02.2019 / 20:58, *.cyfrowypolsat.pl

O dziwo pewny Majecki, profesorski Jedza a najlepszy Veso; cieszą 3 pkt i... tyle pozytywów.

odpowiedz
King - 10.02.2019 / 20:29, *.play-internet.pl

King k. mecz do obejrzenia szybko. 5 kontaktów z piłką i 5 baboli. Z plockiem!!!! A jak go zlapie 40letni blaszczykowski Michał w mrowce nie znajdzie srubokreta żeby się odkręcić. Remy na luzaku, jakby na pol gwizdka. Może dobrze jo inaczej już by go ktoś kupił. Veso i jedza super. Majecki bez babola.

odpowiedz
W(L) - 10.02.2019 / 20:27, *.chello.pl

Nie,nie,jeszcze raz nie,tego nie dało się oglądać,ten zaciąg portugalski nic nie wnosi ,może będzie lepiej ale dzisiaj to jakiś koszmar... końcówka jak zwykle sranie w banie,tylko 3 punkty cieszą...

odpowiedz
Artur L - 10.02.2019 / 20:25, *.plus.pl

Brawo, oby tak dalej... po Mistrzostwo i Puchar!!!! Mam.nadzieje ze Carlitos zostanie! Kulenowic to za malo...

odpowiedz
SzB - 10.02.2019 / 20:24, *.play-internet.pl

Patrząc na popisy Agry, jeśli on ma grać tak cały czas, to trzeba się ukorzyć i przepraszać Kucharczyka.... Jędza zdecydowanie najlepszy na boisku.

odpowiedz
Janusz - 10.02.2019 / 20:22, *.telkab.pl

Gra jak i wynik skromna. Zapomnieć i grać dalej.

odpowiedz
Jeronimo - 10.02.2019 / 20:19, *.centertel.pl

Hura wygrali. I to by było na tyle. Poziom liga juniorów nie obrażając młodych piłkarzy.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 10.02.2019 / 21:52, *.play-internet.pl

@Jeronimo: zgadzam się z Kolegą, a wyprowadzenie piłki spod własnej bramki to poziom piłki podworkowej. Liczą się 3 punkty, ale nie tego się spodziewałem po okresie przygotowawczym.

odpowiedz
Pacho - 10.02.2019 / 20:10, *.chello.pl

Ważne 3 pkt. Gratulacje.

odpowiedz
Darek - 10.02.2019 / 20:09, *.t-ipconnect.de

Boze kochany co to bylo?Cieszy tylko zwyciestwo.Jeden celny strzal przez pierwsza polowe.Wisla miala zdecydowanie za duzo strzalow z dystansu i rzutow wolnych z przed naszego pola karnego.I obrona Częstochowy na koniec meczu.Nedza.Mam nadzieje ze z meczu na mecz bedzie tylko lepiej.

odpowiedz
Abudabi - 10.02.2019 / 20:08, *.4.7

Kolejny mecz gramy w 10-kę. Tak to traktuję jak widzę Kulenovica w 1-szym składzie. Statysta. Co z tego, że walczy. absorbuje bramkarza itd. -to są Jego obowiązki. Nie ma w Nim kreatywności, Carlitos przerasta Go o klasę. No, ale niestety jest pompowany pod przyszły transfer

odpowiedz
siepacz - 10.02.2019 / 20:06, *.cyfrowypolsat.pl

Mecz pod całkowitą kontrolą i siła armat bliska zeru, jak przed przerwą. W meczach z przeciwnikami, którzy nie pozwolą się tak zdominować jak dzisiejsi, o wciśnięcie tej jednej jedynej brameczki będzie dużo trudniej. Niepokojące są:
- duża ilość przegranych pojedynków powietrznych w śrdoku pola po dalekich podaniach lub piłkach odbitych;
- nieumiejętność przytrzymania akcji z daleka od własnej strefy obrony w końcówce, mimo że linia środkowa została wzmocniona dwoma świeżutkimi zmiennikami.
Na razie cieszmy się z trzech punktów.
Anegdota: Przed rzutem rożnym powiedziałem do Szymańskiego: "Poszukaj, gdzie jest Jędza, i tam podawaj." Dzięki temu mamy zwycięstwo. Nie bójcie się podpowiadać zawodnikom. :-)

odpowiedz
Arturqwe - 10.02.2019 / 20:16, *.tpnet.pl

@siepacz:
Dzięki Sieradz

odpowiedz
grzesiek - 10.02.2019 / 20:05, *.centertel.pl

była chęć walki o zwycięstwo to dobrze rokuje.

odpowiedz
Bear - 10.02.2019 / 20:02, *.orange.pl

Najważniejsze jest zwycięstwo i 3 pkt.
Dopóki będą wygrywać nie ma co narzekać.
Teraz czekam na zdecydowane zwycięstwo w meczu z Cracovią.

P.S Vesović najlepszy z Legionistów w dzisiejszym meczu.

odpowiedz
Tomek - 10.02.2019 / 20:20, *.chello.pl

@Bear: Najlepszy? OK widać go ale to jeździec bez głowy . Jak można tak było skopać podanie proste w 1 min i zagrać za plecy Kulenowicowi

odpowiedz
Do redakcji - 10.02.2019 / 20:02, *.centertel.pl

Forum wam padlo

odpowiedz