Adam Hlousek i koledzy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hlousek: Mieliśmy siły by wygrać

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Trudny mecz na początek roku, wiedzieliśmy o tym już przed jego rozpoczęciem. Naszym celem były trzy punkty i je zdobyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiedzieliśmy jak zagrała Lechia i Jagiellonia, dlatego to dla nas był bardzo ważny mecz. Jedziemy dalej po kolejne trzy punkty - powiedział po meczu w Płocku Adam Hlousek.

- Fizycznie czujemy się dobrze. W Portugalii była ciężka praca i teraz z niej korzystać. Myślę, że z trybun było widoczne, że mamy siły i możemy wygrać.

- Brak Carlitosa? Trzeba się tym nie przejmować. Taka jest piłka nożna - raz jedzie ten, a raz inny zawodnik. Natomiast jeżeli chodzi o nowych zawodników, to każdy ma jakość, potrafi grać w piłkę i uważam że będą dla nas wzmocnieniem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
LWL - 11.02.2019 / 09:21, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w "L" !!!

odpowiedz
LWL - 11.02.2019 / 09:09, *.tpnet.pl

Odnosnie przygotowania fizycznego jestescie mocni i to bylo widac a odnosnie Carlitosa to szkoda ze nie gral ! Powodzenia w nastepnych meczach ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.