fot. InStat / Ekstraklasa
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą Płock

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Mecz w Płocku nie był łatwy dla legionistów, ale tego należało się spodziewać. Drużyna Sa Pinto zaprezentowała się lepiej na tle rywali i zasłużenie zgarnęła trzy punkty. Zawodnicy ze stolicy przebiegli niemal 106 km, a rywale o 2,5 km więcej. Najszybszy w ekipie mistrzów Polski był Cafu, a najwięcej sprintów wykonał Sebastian Szymański. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Ja - 12.02.2019 / 01:14, *.chello.pl

Dziwne, w Canal + podawali statystykę, ze Legia miała większe posiadanie piłki

odpowiedz
burumpumpum - 11.02.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

106 km w meczu?????
DNO
a potem nie dziwota, że odpadamy w przedbiegach europejskich pucharów

odpowiedz
tomcik9 - 11.02.2019 / 10:42, *.centertel.pl

Agra wyglądał całkiem dobrze ,szybciej myślał niż koledzy.Od staje w fazie defensywnej , ale myślę,że będzie to wzmocnienie ,czas pokaże .

odpowiedz
Jasio - 11.02.2019 / 11:19, *.edu.pl

@tomcik9: Agra całkiem dobrze? Czy poziom Stali Mielec to całkiem dobrze? Już Hildeberto zrobił lepsze pierwsze wrażenie. To był tragiczny występ.

odpowiedz
p. - 11.02.2019 / 11:52, *.96.7

@Jasio: zgadzam się. Manu 2. Kopał piłkę jakby miał pod nogami kawałek pustaka.

odpowiedz
Zduneq - 11.02.2019 / 09:50, *.play-internet.pl

Interesuje mnie definicja podania kluczowego, gdyz z powyższych statystyk wynika iż Agra powinien grać w środku pola.W ciągu 30 minut zaliczył więcej kluczowych podań niż ktokolwiek inny przez 90 minut

odpowiedz
yyy - 11.02.2019 / 10:31, *.vectranet.pl

@Zduneq: w instacie to stworzenie sytuacji bramkowej bądź zagranie w ataku mijające iluś tam zawodników drużyny przeciwnej. agra jakieś takie piłki próbował grać, do napastnika przez całą linię. stąd takie jego statystyki. kto oglądał mecz, może zweryfikować na ile to miarodajne ;D

odpowiedz
zduneq - 11.02.2019 / 11:59, *.inetia.pl

@yyy:
Dziwna rzecz generalnie.
Kucharczyk wychodzi jako PO - ok może taki manewr jak z Recą wyjdzie mu na dobre.Ze średnich pozycji wg instat wynika iż Kucharczyk trzyma ustaloną pozycję.

W 60 minucie wchodzi Agra który jest przez transfermarkt kategoryzowany jako PN/śN, (za Kucharczyka), potwierdza to instat ze średnią pozycją na boisku.
Czyżby(meczu nie oglądałem) Legia przeszła na 3 z tyłu?Czy może Agra ma w dupie założenia taktyczne?

odpowiedz
yyy - 11.02.2019 / 12:16, *.vectranet.pl

@zduneq: agra za kuchego, veso do tyłu. tak to wyglądało.

odpowiedz