fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

King Szczecin 80-72 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 19. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Kingiem Szczecin 72-80. Kolejne spotkanie w lidze "Wojskowi" zagrają dopiero 2 marca z Treflem Sopot, a wcześniej będą walczyli o krajowy puchar w Arenie Ursynów.

PLK: King Szczecin 80-72 Legia Warszawa
Kwarty: 18-19, 22-15, 19-20, 21-18


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Marcel - 13.02.2019 / 00:42, *.t-mobile.pl

Arek Malarz grał?

odpowiedz
LegiaKosz - 11.02.2019 / 08:46, *.net.pl

Znowu trochę osobiste, znowu trochę za mało pod koszem, znowu koncentracja w paru momentach. mecz można było wyrwać, ale jakoś odcina te 2/3 ważne rzuty w końcówce. Matczak ze słabszą skutecznością, ale jednak widać, że jest poziom wyżej niż inni.

odpowiedz
jankoL - 10.02.2019 / 17:38, *.t-mobile.pl

Slaby mecz zagrali ,ale Spasev to chyba samego siebie przeszedł - nie zrobil nic(nie wzial czasu w końcówce) aby przegrali to roznica mniejsza niz 5pkt co przy bezpośredniej walce z Kingiem o pierwszą 8 moze miec olbrzymie znaczenie...
Znowu wyszla jego porywczosc i goraca glowa?!

odpowiedz
???? - 11.02.2019 / 08:03, *.207.235

@jankoL: Dlatego Spasev musi nauczyć się jeszcze kalkulowania, oprócz dobrych manier. Bo on za bardzo w trakcie meczu się spina i wtedy nie myśli.

odpowiedz
Kibic - 10.02.2019 / 17:06, *.play-internet.pl

Ciężko się to dziś oglądało, gra szarpana z naszej strony , Jogela nakryl czapka wszystkich naszych podkoszowych jeśli awansujemy do Play ofow trzeba będzie pomyśleć o solidnej "4". A pan kapitan to chyba rozmowę z trenerem powinien odbyć bo od kilku meczu gra totalny piach, Omar dziś to samo, bardzo fajnie Linowski, Matczak na plus ale 5 nie trafionych osobistych takiemu zawodnikowi chałwy nie przynosi...

odpowiedz
Kibic (L) - 10.02.2019 / 20:19, *.207.235

@Kibic: co się dzieje z Kowalczykiem. Widać u niego duży progres.

odpowiedz
Dor - 10.02.2019 / 21:39, *.chello.pl

@Kibic (L): odkąd dostał w oko na meczu w Ursynowie słabo to wygląda masz racje

odpowiedz
Olo - 11.02.2019 / 03:23, *.chello.pl

@Dor: Wy rozumienie znaczenie słów? Progres to jest postęp, a regres to jest spadek, w tym wypadku formy.

odpowiedz
Kibic (L) - 11.02.2019 / 15:22, *.207.203

@Olo: masz rację. Chciałem o regresie, a wyszedł progres. Może to dobrze wróży na zaś.☺☺☺☺

odpowiedz
Kibic (L) - 10.02.2019 / 15:44, *.207.235

Gra wyrównana. Mecz był do wygrania. Niestety. Nasi byli nieskuteczni. Szkoda.

odpowiedz