Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Najważniejsze są trzy punkty

Maciek Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Cieszę się, że to po mojej bramce wygraliśmy. Dla nas najważniejsze są trzy punkty, ponieważ nie był to łatwy mecz. Wykonaliśmy swoje zadanie, teraz czekamy na następne spotkanie - powiedział po meczu z Wisłą Płock Artur Jędrzejczyk.

- Może kiedyś, gdzieś z tyłu głowy chodziło mi, że "Kuchy" będzie obrońcą. Dzisiaj został przestawiony, grał na tej pozycji. Oby szło mu jak najlepiej. Michał dobrze przepracował okres przygotowawczy, miał miesiąc czasu. Wcześniej grał o pozycję wyżej, więc gra na prawej obronie nie powinna być dla niego większym problemem.

- Obozy przygotowawcze zawsze są ciężkie, jednak jest to potrzebne, żeby podczas ligi czuć się dobrze. My obóz przepracowaliśmy bardzo dobrze, co było widać w dzisiejszym meczu.

- Co pół roku zawodnicy przychodzą i odchodzą. Częste zmiany u nas w piłce są normalne i trzeba do tego przywyknąć. Mamy nowych zawodników, potrzebują oni czasu, ale na pewno pokażą swoje umiejętności.

- Pytanie o Carlitosa nie jest do mnie, mnie też kiedyś nie było w osiemnastce.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Imie(L)ìński - 12.02.2019 / 00:31, *.vectranet.pl

do: SZACUN...
Ktoś te bramki musi dla nas strzelać w końcu....
To kto, jak nie kapitan? ;)
KAPITAN JĘDZA KING!!!

odpowiedz
lhm - 11.02.2019 / 17:13, *.153.161

I dlatego lubię Jędzę, że gada to co myśli. A jak nie może czegoś powiedzieć to nic nie powie.
A jak zaczął swoją odpowiedź na pytanie o Carlitosa Cafu?
"Brak Carlitosa w kadrze meczowej jest zwykłą sytuacją, które dzieją się w każdej drużynie piłkarskiej"

Otóż nie jest to zwykła sytuacja. Carlitosa nie było w kadrze meczowej PO RAZ PIERWSZY odkąd gra w Legii (nie licząc meczu kiedy pauzował za kartki).

odpowiedz
Leo - 11.02.2019 / 13:26, *.play-internet.pl

Dobre Jędza ostatnie zdanie nie może powiedzieć wprost ale chyba każdy zrozumiał czy dla prezesa liczą się pieniądze czy wyniki sportowe

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 11.02.2019 / 12:40, *.tvp.pl

Dobry mecz Legiunii, oczywiście poziom gry długimi momentami był dość słaby, ale jednak z drugiej strony udało się stworzyć kilka naprawdę klarownych sytuacji, a do tego w obronie nie pozwoliliśmy Wiśle na nic praktycznie. Widać, że drużyna jest przygotowana. Piękna gra powinna przyjść jak nogi będą niosły. Co do Carlitosa, to uważam że sprzedanie go teraz byłoby błędem - Sandro chyba najsłabszy na boisku, Niezgoda wielką niewiadomą. Ktoś te bramki musi dla nas strzelać w końcu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.02.2019 / 09:31, *.play-internet.pl

Legiunia wygrała,to dyżurni szczekacze i płaczki internetowe milczą.Pewnie jest im wybitnie nie na rękę zwycięstwo,bo nie ma po kim pocisnąć.

odpowiedz
Arek - 10.02.2019 / 22:28, *.tpnet.pl

I wszystko. Wygląda na to, że Mioduski w ogóle nie uczy się na błędach.

odpowiedz