REKLAMA

Nogal 14. na MŚ na 500 metrów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Artur Nogal zajął 14. na Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 500 metrów. W niemieckim Inzell, panczenista Legii uzyskał czas 34,804 sekundy. Legionista startował także w rywalizacji drużynowej - wraz z Piotrem Michalskim i Marcinem Bachankiem uzyskali wynik 1:22,761 min., co pozwoliło im na zajęcie 5. miejsca w klasyfikacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
KamiL - 11.02.2019 / 22:49, *.tpnet.pl

Gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.