Kibice Cracovii na wyjazdowym meczu z Legią - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Cracovii przyjadą specjalem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na niedzielny mecz przy Łazienkowskiej kibice Cracovii przyjadą pociągiem specjalnym. Za przejazd w obie strony oraz bilet na mecz zapłacą 120 złotych. Fani "Pasów" pojawią się na naszym stadionie po raz pierwszy od listopada 2016 roku, kiedy obecni byli w 500 osób.

W minionym sezonie, z powodu protestu Cracovii przeciwko działaczom klubowym, sektor gości pozostał pusty. Wcześniej krakowianie obecni byli w zaledwie 56 osób w kwietniu 2016 roku, 1227 osób z oprawą w październiku 2015, 130 osób w grudniu 2014 oraz 910 osób rok wcześniej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Warszawa - 13.02.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

polonia juz czeka na centralnym z kanapkami z tunczykiem i z piwem marki tesco !

odpowiedz
Woj35 - 13.02.2019 / 11:30, *.t-mobile.pl

Dziękujcie Cracovii że Legia wogóle istnieje!

odpowiedz
JacekHuta - 13.02.2019 / 00:18, *.chello.pl

Pejsy się mobilizowali po nieudanym puczu na profesorka od comParchu, ale pamiętajcie polski z obecnych to będzie Lech i ŁKS incognito hahaha strasznie śmieszna ekipa z rozdwojeniem jaźni

odpowiedz
Woj35 - 13.02.2019 / 11:00, *.t-mobile.pl

@JacekHuta: pamiętaj że legia istnieje dzięki Cracovii!

odpowiedz
wrt - 12.02.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

judegangbang w trolejbusie

odpowiedz
Warszawa - 12.02.2019 / 21:27, *.t-mobile.pl

przylecą avionetką! qu**^ ^eb%%2!!!

odpowiedz
P. - 12.02.2019 / 14:55, *.play-internet.pl

W Krakowie z kazdym dniem da sie wyczuc coraz wieksze cisnienie na ten wyjazd- tyle ich...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 12.02.2019 / 14:29, *.centertel.pl

Jak oni w jednego busa by się zmieścili bo reszta na hokeju

odpowiedz
1908 - 12.02.2019 / 13:48, *.chello.pl

Po takich mobilizacjach specjal, to żadne zaskoczenie...

odpowiedz
Lajkonik - 12.02.2019 / 13:28, *.net.pl

Jedziemy jak po swoje 3pkt .. tak mi przykro..;)

odpowiedz
Arek - 12.02.2019 / 17:36, *.tpnet.pl

@Lajkonik: hehehe. Koń by się uśmiał. To żeś mnie rozbawił teraz. Ciekawe, czy przyjedziecie tym specjalem, czy znowu będzie, że Termaliki było więcej. A teraz idź już spać dziecko drogie.

odpowiedz
Laikonik - 12.02.2019 / 21:46, *.chello.pl

@Arek: Idżże, idżże bajoku, nie bądz dożarty - będą nas tysiące :)

odpowiedz
Bsgs - 12.02.2019 / 12:51, *.mm.pl

A polonia będzie

odpowiedz
Kamil - 12.02.2019 / 14:53, *.play-internet.pl

@Bsgs: przecież Cracovia dziewczyny z Konwiktorskiej pogoniła już dawno.

odpowiedz
Super ktos - 13.02.2019 / 00:18, *.centertel.pl

@Bsgs: A co to jest Polonia

odpowiedz
Mks - 12.02.2019 / 12:34, *.chello.pl

Mam nadzieję że Legia pocisnie Żydów, Pozdro z Kielc.

odpowiedz
Stal Mielec - 12.02.2019 / 13:46, *.centertel.pl

@Mks : nie udana prowokacja kolego ;)

odpowiedz
(L) - 12.02.2019 / 12:27, *.chello.pl

Raz w roku na wyjazd tak liczny mobilizacja judków

odpowiedz
LTM - 12.02.2019 / 12:16, *.net.pl

zapraszamy

odpowiedz
Gienek - 12.02.2019 / 11:38, *.netfala.pl

A panny z konfidenckiej z nimi przybędą?

odpowiedz
X - 12.02.2019 / 12:15, *.play-internet.pl

@Gienek: interesował byś się trochę światem kibicowskim to byś wiedział

odpowiedz