fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Doping legionistów w Płocku

Woytek

800 kibiców Legii obejrzało mimo zakazu wyjazdowego mecz Legii w Płocku. Legioniści przez całe spotkanie wspierali swoją drużynę głośnym śpiewem. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
L-wariat"00 - 12.02.2019 / 14:37, *.play-internet.pl

Polonia to też klub z Mazowsza więc może... Boszz... Do lekcji gimbusy, już po feriach!!!

odpowiedz
Gienek - 11.02.2019 / 23:40, *.play-internet.pl

A co to się stało, że nie było bluzgów z obu stron? Jeszcze nie tak dawno Wisła paliła nasze szaliki na trybunach a teraz nagle taka kultura. Szykuje się nowy układ lub zgoda?

odpowiedz
oLaf - 12.02.2019 / 12:43, *.vectranet.pl

@Gienek: pewnie dlatego że nas łaskawie wpuścili...

A propos - oba kluby są na Mazowszu i trochę szkoda że kibole się zwalczają... jednak to nasi krajanie a nie jakiś Widzew czy Lech...

odpowiedz
cyniek - 11.02.2019 / 21:26, *.vectranet.pl

szacun dla Wisly

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.