fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Koniec tematu transferu?

Legia nie chce sprzedawać Carlitosa

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Od dłuższego czasu trwają dyskusje na temat przyszłość w Legii Carlitosa. Zawodnik nie pojechał z drużyną do Płocka, co mogło zwiastować jego sprzedaż. Zainteresowanie nim wyraża amerykański klub New York City FC, który był gotowy zapłacić ok. 2,5 mln euro. W poniedziałek sytuację skomentował Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii. - W tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą.

Wydaję się więc, że Hiszpan przez co najmniej pół roku będzie jeszcze grał w Legii. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w sobotę zawodnik zamieścił na Instagramie wpis, w którym deklaruje chęć walczenia z mistrzami Polski o obronę krajowego tytułu, choć znamienne było to, że zrobił to tuż po tym jak dowiedział się, że nie jedzie do Płocka.

Trener tłumaczył na pomeczowej konferencji, że nie zabrał Hiszpana ponieważ wybrał inne opcje w ataku, ale to kwestia możliwego transferu była głównym powodem jego decyzji.

Carlitos jest w tym sezonie najskuteczniejszym piłkarzem Legii. W ekstraklasie zdobył osiem goli. Od pewnego czasu spekuluje się, że styl jego gry nie do końca odpowiada Ricardo Sá Pinto, który chciałby mieć wysokiego i silnego napastnika.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.