William Remy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ruszyły przygotowania do meczu z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po niedzielnym starciu w Płocku drużyna Legii otrzymała wolny poniedziałek. Przygotowania do meczu z Cracovią mistrzowie Polski rozpoczęli we wtorkowy poranek. W zajęciach nie uczestniczył jedynie Inaki Astiz. Trenował natomiast Mateusz Bondarenko, który na co dzień ćwiczy z drugą drużyną.

Zawodnicy, którzy wystąpili w podstawowym składzie w meczu z Wisłą, ćwiczyli tylko przez godzinę, a następnie udali się do szatni. Dla pozostałych sztab szkoleniowy przygotował więcej gierek. Gołym okiem było widać nie najlepszy stan murawy bocznego boiska, na którym odbywał się trening.

Spotkanie z Cracovia odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
LegiaKs - 13.02.2019 / 08:36, *.193.178

Właśnie operowanie piłką i skuteczność, z tym mamy do popracowania.

odpowiedz
qwe - 12.02.2019 / 17:05, *.toneticgroup.pl

Ale Was Władeczek wkręcił !

odpowiedz
Bródno - 12.02.2019 / 16:17, *.chello.pl

Łatwe 3-0 czuje...

odpowiedz
Do władeczek - 12.02.2019 / 16:16, *.chello.pl

Inteligentny czytelnik... to nie ty.

odpowiedz
Bear - 12.02.2019 / 14:04, *.orange.pl

Muszą zdecydowanie poprawić skuteczność i opanowanie piłki, w meczu z Wisłą Płock było za dużo prostych strat.

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.02.2019 / 13:56, *.122.128

Sa!Pinto!trenować!skuteczność!bo jej brak!

odpowiedz
Władeczek - 12.02.2019 / 13:54, *.netfala.pl

Redakcjo inteligentny czytelnik wymaga informacji czy z drużyną trenował Carlitos, ostatnio odsunięty od drużyny, a tych informacji w waszym tekście brakuje niestety. Jak nie trenował to znaczy, że Legia chce się go pozbyć a trener Punto stawia na drewniaka Kulenovicia faken.

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 12.02.2019 / 14:00, *.legionisci.com

@Władeczek: A kiedy Carlitos został odsunięty od drużyny? Nie przypominam sobie takiej sytuacji.
PS. Wystarczy obejrzeć zdjęcia załączone do newsa ;)

odpowiedz
jas - 12.02.2019 / 14:04, *.139.16

@Władeczek: A kibicowi Legii wystarczą zdjęcia

odpowiedz
ja - 12.02.2019 / 14:04, *.t-mobile.pl

@Władeczek: "W zajęciach nie uczestniczył jedynie Inaki Astiz."
Plus 3 zdjęcie od góry. Inteligentny czytelnik nie potrzebuje oddzielnego zdania na każdy temat, żeby wyciągnąć z tekstu odpowiednie informacje.

odpowiedz
Kipkorir - 12.02.2019 / 16:14, *.chello.pl

@Władeczek:
Zdjęcia z treningu :)

odpowiedz
Do wladeczek - 12.02.2019 / 18:55, *.centertel.pl

@Władeczek: czy aby przejsc na pasach na druga strone jezdni potrzebujesz napisu "tu sie przechodzi".cz gdy obok talerza z zupa lezy lyzka,musi byc opatrzona napisem 'tym zjesz zupe".czy gdy wsiadasz do samochodu jako kierowca,to musisz miec na kierownicy napis"pokretlo do wyznaczania kierunku jazdy tego samochodu"??!! Wez Ty Wladeczek chociaz jeden,jedyny raz sie zastanow!!!proszę

odpowiedz
Tomek 82 - 12.02.2019 / 22:05, *.play-internet.pl

@Władeczek: Ależ Ty mi teraz zaimponowałeś....

odpowiedz