REKLAMA
REKLAMA

NS: 3019 biletów do pełnej Żylety. Kup bilet dziś o 20!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trwa mobilizacja, aby na niedzielnym meczu Żyleta była wypełniona do ostatniego miejsca. Z 8184 miejsc zajętych zostało około 5 tysięcy. W sprzedaży jest nadal 3019 biletów i liczymy na to, że znajdą one nabywców bardzo szybko. Poniżej kolejny apel Nieznanych Sprawców:

Legioniści!
Cel, który sobie postawiliśmy, jest znacznie bliżej niż był, ale dalej sporo nas od niego dzieli. Jak widzicie na zdjęciu, do meczu zostało tylko 5 dni, a na Żyletę zostało jeszcze 3019 biletów - czyli do kompletu jeszcze kawałek. Fakt, że zajętych jest już 5000 miejsc cieszy i z pewnością kibice innych klubów ekstraklasy braliby taką frekwencję w swoim młynie w ciemno. My jednak jesteśmy kibicami Legii Warszawa, postawiliśmy sobie jasny - jak na obecne czasy ambitny cel i dla naszego klubu musimy go zrealizować.

Nie traktujcie tego jako suche liczby, tu nie chodzi tylko o lepszą, czy gorszą frekwencję. Walczymy o to, aby nasza trybuna, tym jak się prezentuje, co się na niej dzieje, jaka towarzyszy jej atmosfera przyciągała kolejnych kiboli, ściągnęła kolejne pokolenia ludzi, którzy będą chcieli zostawić tu serce.

Może Wam się wydawać, że przesadzamy, ale to od Was właśnie teraz zależy, czy ruch kibicowski przetrwa w takiej formie jaką znamy i kochamy, czy za parę lat trybuny za bramkami będą świeciły pustkami i słuch o nas zaginie. Pamiętajcie, że całej masie różnych skurw...ów na tym zależy i od lat czynią różne kroki, aby do tego doprowadzić.
Dlatego żarty się skończyły, dajmy dziś wyraźny sygnał dla wszystkich kibiców Legii, że cel uda się osiągnąć i sprawny, żeby inni po bilety zaczęli się spieszyć, bo zaraz mogą się skończyć.

KIBICU, KUP BILET DZISIAJ O GODZINIE 20:00, NIE CZEKAJ!


Kup bilet przez internet

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Punkt w Centrum Handlowym M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, Fan Corner w Centrum Handlowym "Janki" codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, a Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 czynny codziennie w godz. 11:00-19:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletówSchemat sektorów na stadionie

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.