REKLAMA

NS: 3019 biletów do pełnej Żylety. Kup bilet dziś o 20!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trwa mobilizacja, aby na niedzielnym meczu Żyleta była wypełniona do ostatniego miejsca. Z 8184 miejsc zajętych zostało około 5 tysięcy. W sprzedaży jest nadal 3019 biletów i liczymy na to, że znajdą one nabywców bardzo szybko. Poniżej kolejny apel Nieznanych Sprawców:

Legioniści!
Cel, który sobie postawiliśmy, jest znacznie bliżej niż był, ale dalej sporo nas od niego dzieli. Jak widzicie na zdjęciu, do meczu zostało tylko 5 dni, a na Żyletę zostało jeszcze 3019 biletów - czyli do kompletu jeszcze kawałek. Fakt, że zajętych jest już 5000 miejsc cieszy i z pewnością kibice innych klubów ekstraklasy braliby taką frekwencję w swoim młynie w ciemno. My jednak jesteśmy kibicami Legii Warszawa, postawiliśmy sobie jasny - jak na obecne czasy ambitny cel i dla naszego klubu musimy go zrealizować.

Nie traktujcie tego jako suche liczby, tu nie chodzi tylko o lepszą, czy gorszą frekwencję. Walczymy o to, aby nasza trybuna, tym jak się prezentuje, co się na niej dzieje, jaka towarzyszy jej atmosfera przyciągała kolejnych kiboli, ściągnęła kolejne pokolenia ludzi, którzy będą chcieli zostawić tu serce.

Może Wam się wydawać, że przesadzamy, ale to od Was właśnie teraz zależy, czy ruch kibicowski przetrwa w takiej formie jaką znamy i kochamy, czy za parę lat trybuny za bramkami będą świeciły pustkami i słuch o nas zaginie. Pamiętajcie, że całej masie różnych skurw...ów na tym zależy i od lat czynią różne kroki, aby do tego doprowadzić.
Dlatego żarty się skończyły, dajmy dziś wyraźny sygnał dla wszystkich kibiców Legii, że cel uda się osiągnąć i sprawny, żeby inni po bilety zaczęli się spieszyć, bo zaraz mogą się skończyć.

KIBICU, KUP BILET DZISIAJ O GODZINIE 20:00, NIE CZEKAJ!


Kup bilet przez internet

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Punkt w Centrum Handlowym M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, Fan Corner w Centrum Handlowym "Janki" codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, a Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 czynny codziennie w godz. 11:00-19:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 15.02.2019 / 05:15, *.188.219

Marketing i popularyzowanie ,...słabe ...!?zero pomysłu na zapełnienie stadionu....31tyś cośtam,a mieszkańcòw i kibicòw 500tyś w Stolicy!Mistrza!Polski!Legi!

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends forever! - 15.02.2019 / 02:09, *.02.net

Odreaktywować !stará Żylete !tam gdzie zawsze była,choć na jeden!mecz!zaprosić!friends!nowe!zgody!Impreze!na!stadionie!trybuny!lata90te!no I Rok!Kazia!do!tego!Zaczyyynaaamyyy!

odpowiedz
Jimmy L - 14.02.2019 / 21:21, *.t-ipconnect.de

Atmosfera jest inna jak kiedys ale i Ludzie sa tez inni, ja bym powiedzial ze to jest nie tylko problem Legi, kiedys na wyjazd sie zbieralo Grosz do grosza kumple finansowo pomogli bo byla poprostu bieda, teraz wyjazd to wycieczka krajoznawcza a kiedys to dreszczyk emocji . Mysle tu o czasach Malarza Sitka i innych. Sam nie wiem dobrze to czy lepiej ale teraz napewno nudniej

odpowiedz
Och (L) ota - 14.02.2019 / 09:56, *.chello.pl

kazdy normalny fanatyk z trybun wie jaka jest przyczyna i zadne sondy na forum nic nie wniosa,a tylko bedzie mozna poczytac stek bzdur bo wiekszosc opisujacych zeczywistosc stadionowa nie ma wogole pojecia o ruchu kibicowskim.Chodzilem na zylete w latach 90ych i jezdzilem na wyjazdy i moge powiedziec ze tego sie nie da przezucic na dzisiejsze czasy,to byla zupelnie inna spolecznosc stadionowa.Legia to styl zycia,to cos na czym czlowiek sie wychowal.Wg mnie nie powinno sie na sile zapelniac trybun bo m.inn.dlatego pojawia sie duzo ludzi z przypadku i potem takim wszystko przeszkadza,race,dym czy bluzgi na rywala i krzycza w internecie i mysla ze sa fanatykami czy tam kibolami bo chodza na mecze przeciez,i wydaja pieniadze w sklepiku Legia Store..
czy jakos tak,na tandetne pamiatki.Kiedys na starym stadionie tez rzadko kiedy byl komplet ale jaka byla za to atmosfera.


odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.02.2019 / 14:59, *.play-internet.pl

@Och (L) ota: Dobrze napisane-Brad-:)

odpowiedz
SEBO(L) - 13.02.2019 / 11:46, *.centertel.pl

A może po blisko 9 latach ludzie przestali chodzić "dla atmosfery" ? Albo nawet przestali przychodzić właśnie przez tę pewną konkretną atmosferę? Może nie wszyscy czują potrzebę przymusowych i nadzorowanych lekcji śpiewu? Może nie podoba się forma dopingu,który nie ma czegokolwiek wspólnego z wydarzeniami na boisku,i w formule nie różni się przy korzystnym jak i niekorzystnym wyniku?Taka 1,5 godzinna katarynka... Wielokrotnie zapełnialiśmy tę trybunę do ostatniego miejsca,dziś części tych ludzi nie ma.Albo coś ich odciąga, albo gdzieś może jest błąd? Przecież ci ludzie nie wymarli? Zastanawiam się,czy obok skądinąd słusznego apelu i zrywu o zapełnienie Żylety,nie warto byłoby zrobić na tej stronie czegoś w rodzaju sondy "co zrobić, by było lepiej?". W dłuższej perspektywie,niż ten najbliższy mecz...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 13.02.2019 / 14:36, *.122.242

@SEBO(L): Żyleta od kiedy poszła za bramke straciła urok i magie atmosfery

odpowiedz
Stara żyleta - 14.02.2019 / 22:45, *.centertel.pl

@Cult⚽️Legia: zgadzam się w 100 %

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 13.02.2019 / 11:07, *.centertel.pl

Dawna Żyleta to klimat, którego obecne pokolenie nigdy nie doświadczy. Aktualnie dres-rurki, torebka męska, pijani, naćpani, najarani i te ciągłe rimpimpim i rampampampam, bez względu na boiskowe wydarzenia.
Dorzuciłbym kompletny brak szacunku do kogokolwiek.
Oczywiście nie wszystkich wrzucam do tego worka, ale ten elementarz jest niestety dość liczny.
No i te wyjazdy.
Kiedyś przygoda (milicja, policja, kanarzy, sokiści, podstadionowe przygody, flagi noszone pod ubraniem), a teraz zwykła wycieczka jak w biurze podróży. Płacisz i jedziesz.
Także ten obecny "ruch kibicowski" to bym podzielił na organizatorów, robiących oprawy, robiących lewe interesy, grupki obszczymurków i ludzi związanych z klubem od przynajmniej 20-25 lat

odpowiedz
thor - 13.02.2019 / 12:26, *.centertel.pl

@Pedro de Varsovia : stara zyleta była zajebista , teraz jest jak piszesz , nacpana gimbaza , zero klimatu dla mnie ,dlatego sie zawinalem na inna trybune, tam zresztą nie lepiej... Zresztą skoro w tak duzym miescie nie zbierze sie co 2tyg 30k na mecz to jest to żenada

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 13.02.2019 / 18:23, *.centertel.pl

@thor:
Klimat na Legię to był kiedyś, bo tworzyli go ludzie odwiedzający Łazienkowską, a także jeżdżący na wyjazdy. Były wyniki, czy nie było, to się chodziło, by spotkać znajomych.
Teraz jest grono 10-15 tysięcy stałych bywalców, a reszta czeka na sukcesy i stabilizację, jeśli chodzi o wyniki.
Pokolenie się zmieniło, nauczyli się przeliczać wszystko na kasę i tak bardziej opłaca się czteropak, kebab i stream w domu niż wyjście na mecz.
Kiedyś byli TB95, Turyści i jedna wielka grupa zapalonych kibiców.
Teraz tych grup, grupek i podgrupek jest tyle, że nie zliczysz, a ich klimatem jest jak nie dać się wykiwać na garść biletów na wyjazdową wycieczkę

odpowiedz
Władeczek - 13.02.2019 / 08:50, *.netfala.pl

Jakoś żadne apele nie skutkują bo nadal w systemie pozostało miliony biletów faken. Może do niedzieli zejdą.

odpowiedz
eLo - 13.02.2019 / 19:26, *.play-internet.pl

@Władeczek: zryty łbie zamilcz wreszcie

odpowiedz
ehm - 12.02.2019 / 23:24, *.chello.pl

Będzie full na trybunie, ale przestańmy już z tymi "kibolami". To nie redakcja TVN czy poznańskie obrzeża.

odpowiedz
Per(L)ak - 12.02.2019 / 22:32, *.orange.pl

A czemu akurat o godzinie 20? Jakaś zorganizowana akcja, w celu zablokowania platformy biletowej? ;)

odpowiedz
Bear - 12.02.2019 / 20:16, *.orange.pl

Wszyscy na mecz !

odpowiedz
Midson - 12.02.2019 / 19:44, *.play-internet.pl

Wszyscy na mecz halo halo, warto!!

odpowiedz
jo - 12.02.2019 / 19:38, *.tpnet.pl

@News daj spokój... Będziesz ? To fajnie. Nie - szkoda bo każdy się liczy. Legia potrzebuje nas na meczach zarówno jeśli chodzi o atmosferę jak też pod kątem ,,dnia meczowego''. Nie chcesz na Żyletę to masz jeszcze 20 000 innych miejsc, z których równie dobrze widać i jeśli tylko chcesz możesz dopingować.

odpowiedz
TomLegia - 12.02.2019 / 20:50, *.t-mobile.pl

@jo: Brak słów,że na 1 mecz za kilka dni w naszej Świątyni zostało tyle wolnych miejsc!!! Jeżdżę na Legie i Zylete 32 lata, zawsze z Dumą. Ale fakt jest taki, że fanatyzm stadionowy zanika,kiedyś było zaszczytem stać u boku między twardymi chłopakami na trybunie Ultras. Pozdrawiam

odpowiedz
Wariat - 13.02.2019 / 06:10, *.tpnet.pl

@TomLegia: teraz te "twarde chłopaki" to nie Ci co w latach dziewiedziesiatych. Teraz czesto zwykle gangusy

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.02.2019 / 18:50, *.188.197

Te 3tyś ma dość żyletowych szeryfòw co walá po karkach braci tak dla zabawy,Żyleta jest zawsze z Wami ale tylko razem bez podziałòw politycznych!

odpowiedz
Stara żyleta - 12.02.2019 / 22:14, *.centertel.pl

@News⚽️Legia: Co prawda to prawda, na starym stadionie, to była żyleta i ludzie , caly ten klimat, a teraz to gimbaza, no i hajs do puszki. żeby "kumaci" mieli za darmoszke wyjazdy i chlanie, + za mecz u siebie 50 tyś kary za świecidełka

odpowiedz
L - 12.02.2019 / 23:01, *.chello.pl

@News⚽️Legia: taka prawda

odpowiedz
Miro - 13.02.2019 / 00:05, *.play-internet.pl

@Stara żyleta: Popieram.

odpowiedz