fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia CLJ 0-2 MFK Karvina

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sparingu rozegranym w środę zespół junorów starszych uległ czeskiej durżynie MFK Karvina (U-19) 0-2. Do przerwy spotkanie było zacięte, nasi gracze nie wykorzystali 2 niezłych okazji, co zzemściło się w samej końcówce, Po przerwie legioniści mieli sporo okazji, ale nie zdołali ich wykorzystać, za to grający zdyscyplinowany ale i "bezpieczny" futbol goście podwyższyli na 2-0 po pięknym uderzeniu Adriana Greguša.

Legia CLJ U18 0-2 (0-1) MFK Karvina U-19
Gole:
0-1 43 min. Jaroslav Streit
0-2 52 min. Adrian Greguš

Strzały (celne): Legia 16 (12) - Karvina 4 (3).

Legia: Jakub Ojrzyński [03] - Ariel Mosór [03], Jan Goliński, Michał Gładysz [00](54' Filip Czach [00]) - Dawid Wach [00], Łukasz Łakomy (64' Dawid Olejarka), Piotr Kusiński (68' Przemysław Czado), Patryk Konik - Wiktor Preuss (62' Mateusz Leszczuk), Radosław Cielemęcki [03], Szymon Włodarczyk [03] (68' Mateusz Misiak)
Trener: Marek Saganowski, II trener: Tomasz Sokołowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.