fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

2 marca zbiórka krwi na Legii!

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w sobotę 2 marca 2019 roku, na stadionie Legii Warszawa.
Zbiórka na 3 autokary-krwiobusy będzie trwała od 9:00 do 14:00. O szczegółach akcji będziemy informowali na bieżąco. Zaplanujcie sobie już czas i namówcie znajomych! W szpitalach brakuje krwi więc każdy krwiodawca jest bardzo ważny! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!

Zachęcamy do udostępniania wydarzenia na Facebooku

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.