fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z trybun: Zaczęliśmy z wysokiego Ceeeeee

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pierwsze spotkanie w 2019 roku przed własną publicznością legioniści rozegrali w niedzielę z Cracovią. Od paru tygodni trwała mobilizacja zainicjowana przez Nieznanych Sprawców, która miała na celu wypełnienie Żylety. Cel został osiągnięty, a na trybunach zaprezentowana została kolejna, najwyższej klasy oprawa. Niestety postawa piłkarzy na pewno nie pomoże w podnoszeniu frekwencji przy Łazienkowskiej. Po porażce 0-2 można obawiać się, czy przy okazji meczu z Miedzią, ponownie uda się nam zanotować powyżej 20 tys. osób na stadionie.

Ostatnie bilety na Żyletę zostały sprzedane w niedzielne przedpołudnie. Tym samym wyprzedanych zostało 8184 wejściówek na trybunę północną, bowiem tyle osób pomieścić może trybuna najbardziej zagorzałych fanatyków naszego klubu. Przy wejściu na stadion ultrasi prowadzili zbiórkę na kolejne oprawy.

Meczem z Cracovią rozpoczęliśmy "Rok Deyny". Przed rozpoczęciem spotkania w kole środkowym na murawie zaprezentowana została okrągła sektorówka z podobizną Kazimierza Deyny. Ta będzie rozciągana także przy okazji kolejnych meczów Legii przy Ł3.



Kibice Cracovii do Warszawy przyjechali pociągiem specjalnym w dobrej jak na swoje możliwości liczbie. Wraz z nimi obecni byli lechici, którzy dotarli transportem kołowym, jak również GKS Tychy (z flagą), Sandecja (45 z flagą) i Tarnovia (35 z flagą). W sektorze gości zawisło łącznie 8 flag, w tym główne płótno Pasów - "Naród wybrany, Cracovia pany!!!". W trakcie spotkania, jak również przed jego rozpoczęciem, nie brakowało wzajemnych "uprzejmości". Fani Legii przywitali krakusów okrzykiem "Hej k..., szmaty, czy jest dziś z wami Szczerbaty?". Podczas minuty ciszy, która upamiętniała zmarłego byłego premiera Polski Jana Olszewskiego, w sektorze gości prowadzony był doping - dopiero, kiedy "Pasy" zorientowały się, że cały stadion milczy, skończyły przyśpiewkę. Przyjezdni prowokowali legionistów durnymi hasłami przy okazji skandowania przez nas "Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika, bo zginiesz". W drugiej połowie w sektorze gości zaprezentowana została oprawa. Najpierw rozciągnięty został malowany transparent "Bianco Rosso", nad nim powiewały białe i czerwone chorągiewki, a pomiędzy nimi odpalonych zostało ok. 30 rac. Chwilę później odpalone zostały także stroboskopy. Chociaż zadymienie było minimalne, sędzia nie wiedzieć czemu kolejny raz przerwał spotkanie na kilka minut.



Na wyjście piłkarzy odśpiewaliśmy "Mistrzem Polski jest Legia", a po minucie ciszy, zaprezentowaliśmy oprawę. Na dole Żylety rozciągnięty został transparent "Zaczynamy z wysokiego Ceeeeee", z dachu zjechała malowana sektorówka przedstawiająca kibica z megafonem w koszulce "ACAB". Na dachu odpalone zostały spore ilości sztucznych ogni i wyrzutni, a po dwóch minutach rozpoczęto odliczanie od 10 do 1 i wówczas na bocznych sektorach naszego młyna odpalone zostały czerwone i zielone race. Uzupełnieniem prezentacji były foliowe flagi na kijach, które doskonale "doświetlały" tło prezentacji. Chociaż murawa wcale nie została jakoś mocno zadymiona, sędzia opóźnił rozpoczęcie meczu o dobrych kilka minut.



Nasz doping w pierwszej połowie stał na naprawdę wysokim poziomie. Były momenty niesamowite - tak było m.in. przy jednym z rzutów rożnych dla Legii, kiedy nakręceni na maksa fani wydzierali się "Legia gol, Legia gol, Legia gol...". Niestety tego dnia mimo szczerych chęci, nie udało się nam ponieść piłkarzy do wygranej. W trakcie pierwszej połowy fani odnieśli się do sytuacji z meczu Jagiellonia - Wisła Płock, skandując nazwisko Dominika Furmana, a następnie hasło "J...ć UPA i Banderę, hej!". Pozdrawiany przez kibiców był także Michał Kucharczyk, który znalazł się tym razem poza kadrą meczową.

Sędzia meczu Piotr Lasyk do tej pory w naszym środowisku z pewnością uchodził za anonimowego. Zmieniło się to w niedzielny wieczór. Niemal każda decyzja jaką podejmował była przeciwko Legii, więc nic dziwnego, że oberwało się sędziom najpierw ogólnie, następnie zaś w sposób bardziej personalny. Kilka minut przed przerwą, w bardzo krótkich odstępach, padły dwie bramki dla gości. W sektorze gości zapanował szał radości, my zaś staraliśmy się nie obniżyć poziomu dopingu. Do końca pierwszej połowy jeszcze się to udawało, ale po zmianie stron z biegiem czasu, poziom decybeli malał. Wpływ na to bez wątpienia miały wydarzenia boiskowe - czerwona kartka oraz rzut karny podyktowany dla gości (ostatecznie niewykorzystany).



Na Żylecie przez całą drugą połowę powiewało kilkadziesiąt flag na kijach, co dawało świetny efekt. W jednym z narożników Żylety dumnie prezentowała się największa obecnie legijna sztycówka, która w niedzielę zaliczyła debiut na naszym stadionie - sporych rozmiarów czerwono-biało-zielona flaga z eLką w kółeczku. Można jedynie żałować, że na poziomie nie zagrali nasi piłkarze, bowiem wówczas i doping byłby lepszy i moglibyśmy być bardziej spokojni o frekwencję na kolejnych meczach przy Ł3. Tymczasem po meczu powody do radości miała kilkusetosobowa grupa kibiców gości.

Legioniści pod adresem swoich piłkarzy skandowali po meczu "W Poznaniu tylko zwycięstwo" oraz "Walczyć, trenować, Warszawa musi panować". Za tydzień czeka nas wyjazd pociągiem specjalnym do Poznania, natomiast najbliższy mecz przy Łazienkowskiej będzie miał miejsce za dwa tygodnie - wtedy zmierzymy się ze wspomnianą już Miedzią. Oby jak najwięcej osób wzięło sobie przedmeczowy apel gniazdowego i bez względu na wynik, przybyła na kolejny mecz. Żyleta powinna być pełna na każdym spotkaniu!

P.S. Na Żylecie wywieszone zostały transparenty "Leśnodorski, dopuściłeś do tego, by (L)udzie uznali cię za niegodnego podania ci ręki" oraz "Ś.P. Jacek 'Okuka'".

Frekwencja: 20 936
Kibiców gości: 900
Flagi gości: 8

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
MichaeL - 25.02.2019 / 20:03, *.36.42

BETON.

odpowiedz
Patryk (L) - 20.02.2019 / 18:58, *.22.153

W trakcie pierwszej połowy fani odnieśli się do sytuacji z meczu Jagiellonia - Wisła Płock, skandując nazwisko Dominika Furmana, a następnie hasło "J...ć UPA i Banderę, hej!".

Wyjaśni ktoś o jaką sytuację chodzi ?

odpowiedz
Pawel - 20.02.2019 / 07:51, *.orange.pl

Nigdy nie bylem jego fanem ale ogolnie wpis o Lesnodorskim fatalny!!
Zamiast ACAB lepiej jak by bylo logo NS lub poprostu LEGIA

odpowiedz
BRL - 19.02.2019 / 20:22, *.chello.pl

trans z Leśnym żenada

odpowiedz
Jarek - 19.02.2019 / 17:13, *.centertel.pl

Będzie ten wyjazd do Poznania? Chodzą plotki że dostaniemy zakaz...

odpowiedz
Matigol - 19.02.2019 / 15:31, *.net.pl

Do "Per(L)ak" : kolego po szalu - to skoro jesteś taki mądry to poproszę o wyjaśnienie czemu był ten pocisk/trans w kier. p.Leśnodorskiego ? Chodzę na każdy mecz ( z niewielkimi wyjątkami, z reguły max 2 mecze w sezonie na których mnie nie ma ), od 24 lat. Orientuję się sporo z tym że nie znam "kumatych" i innych tego typu decyzyjnych. Ale mimo to uważam że moja wiedza w tematach kibicowskich jest spora. Więc twój argument "zacznijcie chodzić na mecze regularnie" akurat nie jest skierowany do mnie. Więc słucham - JAKI JEST POWÓD ???? Po drugie - mówisz żeby podbić z tematem na meczu do "zainteresowanych" . To po 1 - kim oni są, gdzie ich znajdę? Pod gniazdo mam podbić czy zacząć drzeć ryja " gdzie są autorzy transa???" ? I po kolejne - mam rozumieć że nawet jeśli bym wiedział do kogo w tym temacie podejść to zostałoby mi to grzecznie wyjaśnione ??? To powiem Ci tak - na 90 % zostałbym zmieszany z błotem i wyśmiany ( a najlepszym przypadku ).O argumencie siły nie wspomnę - taki też się niestety coraz częściej w podobnych sytuacjach zdarza. Tak właśnie wygląda hasło " brat po szalu", "Cała Legia zawsze razem" itd. To tylko puste slogany. A tak naprawdę powyższy przykład pokazuje że w takich sytuacjach dominuje "prawo dżungli" i "argument siły" lub po prostu tego że on/oni są kumaci, oni są NS-cy a ja zwykły kibic z tłumu. Więc sorry ale twoje argumenty ( a właściwie brak rzeczowych ) to nie jest coś co pozwala zgodzić się z Tobą.
Nie mieliśmy lepszego prezesa od BL - i pewnie szybko mieć nie będziemy. Szacunek dla niego za wszystko co zrobił, za to że nie raz brał na swoje barki "strzały" z tak nieprzychylnych nam instytucji jak PZPN, Ekstraklasa czy inny wojewoda. Przymykał oko na wiele "zabaw" odbywających się na Żylecie, szedł nie raz NS-om i SKLW na rękę. Wymieniać dalej? Chyba nie trzeba - zorientowani w temacie na pewno wiedzą o co chodzi. Szacunek dla p.Leśnodorskiego i wielki wstyd/smród po tej wywieszonej szmacie. Bo jeśli już ktoś nie jest godzien podania ręki to autorzy tego prześcieradła.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.02.2019 / 18:15, *.centertel.pl

@Matigol: Tym tropem idąc,Romanowskiemu też powinno się poświęcić podobne w treści płótno ! ;) Przecież najpierw pomógł, wypożyczając do nas zawodników Pogoni Konstancin,a potem zabrał i sprzedał,bo wojsko rzucało mu kłody pod nogi! Nogę chłopu podać nie rękę!Nadarza sie wspaniała okazja na zeszmacenie chłopiny- ćwierćwiecze od mistrzostwa Polski '94. O ile "nasi decyzyjni" pamiętają o takim wydarzeniu, wszak chodzimy dla atmosfery, nie dla wyniku,to co na boisku nie jest ważne (?),a swoją przygodę z Legią zaczynali pewnie od sekcji wioślarstwa i badmintona... Słowem- nie przedstawiajcie swojego zdania na czyjś temat,jako zdanie wszystkich na trybunie.

odpowiedz
Grzesiek - 20.02.2019 / 12:10, *.centertel.pl

@Matigol:
Święte słowa, takich jak Ty jest wielu..pozdro (L)

odpowiedz
zbyszekLLLLLLLL - 20.02.2019 / 13:43, *.cyfrowypolsat.pl

@Grzesiek : Dokładnie tak jest jak piszesz.... B. Leśnodorski jest wolnym człowiekiem, pomógł Wiśle i tyle. To nie przeszkadza przecież w tym żeby był kibicem (L). Akurat on tym bardziej, skoro w niej trenował od czasów podstawówki. Akurat wiem bo jesteśmy rówieśnikami a chodziliśmy do jednej szkoły. Piłkarze przechodzą z klubu do klubu i jest OK, kibice jednych klubów pomagają drugim - OK i wszyscy zachowują swoja tożsamość. Biznesmen już nie może bo przecież płacił a już nie płaci.... i o to wam chodzi interesowni decydenci Żylety. I jeszcze jedno Żyleta jest ważna ale nie jest to cała Legia.

odpowiedz
FREKWENCJA - 19.02.2019 / 12:47, *.scansafe.net

podczas meczu na telebimie wyświetlono ilość kibiców ponad 25 tyś. , dlaczego w relacji z trybun jest podana ilość 20 936 ???

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 19.02.2019 / 13:25, *.legionisci.com

@FREKWENCJA: Na telebimie klub wyświetla liczbę sprzedanych biletów/uprawionych osób do wejścia na mecz.
My od zawsze podajemy FREKWENCJĘ, czyli liczbę osób obecnych na stadionie.
W obecnym sezonie te liczby różniły się już od 3 tys. do nawet 6 tys.

odpowiedz
Tajemnica - 19.02.2019 / 10:34, *.centertel.pl

Dobrze by było jakby ludzie nauczyli się słuchać bębnów, a nie zapier...ać jak najszybciej. To nie jest trudne, a wiele by zmieniło w naszym dopingu.

odpowiedz
Luke - 19.02.2019 / 10:29, *.edu.pl

a liczba Cracovi??

odpowiedz
Do Per(L)ak - 19.02.2019 / 08:52, *.centertel.pl

Nie bądź taki na maksa kumaty. Co niby takiego tajemniczego zrobił Leśny, napluł na chodnik, zrobił kupę na klatce schodowej, a może narzygał na trawnik...jest jakiś inny powód oprócz tematu Wisły? Mioduski też mówił, że pożyczyłby kasę jakby ją miał i jakoś nie było transparentu. Jechanie po Leśnym jest słabe i tyle!

odpowiedz
SEBO(L) - 19.02.2019 / 11:24, *.centertel.pl

@Do Per(L)ak: wiesz,może niektórym chodzi o to,że pomógł,i nie wziął pieniędzy?? To oczywiście żart... Ale idąc tym tropem,niegodni podania ręki są wszyscy działacze i kibice,którzy pomagają lub nie przeszkadzają w wejściu na stadion np. naszym wyjazdowiczom na zakazie.Czym się różni jedna i druga pomoc? A może rzeczywiście chodzi o solidarność kibicowską,i wspieranie tych,co okradają własny klub,żerują na nim,i najważniejsze jest to,żeby taki klub upadł,by móc go przejąć za grosze? No widzisz,co my tam wiemy,ślepy i głupi lud ;) Wrzucajmy do puszek, i nie pytamy,kto płaci kary...

odpowiedz
SEBO(L) - 19.02.2019 / 06:34, *.chello.pl

Zaraz...A ten transparent,to kogo ma "reprezentować "? Wszystkich,czy jakąś część kibiców? A może jakieś nieliczne grono,które na drugim transparencie mogłoby się podpisać,np.-"Mietek,Stasiek,Rysiek,Zdzisiek" itd.? To czemu nie pójść dalej,i taki sam transparent wystosować do Mioduskiego? Otwarcie przyznał,że gdyby Legia miała pieniądze, to pożyczyłaby Wiśle,więc...przeciwko Legii może też? Narzucanie komuś swojego zdania nigdy nie jest dobre,a tutaj to miało miejsce.Do tego wywieszone w momencie największego tłumu na trybunie,jako ...nie wiem,głos ludu? Panowie,o ile pamiętacie,to od takich akcji była kiedyś Trybuna Ludu... A teraz trzeba pomyśleć,jak zapełnić Żyletę na meczu z Miedzią.

odpowiedz
Per(L)ak - 19.02.2019 / 01:37, *.orange.pl

a dlaczego wszyscy tu piszący przyjmują, że chodzi o sytuację z Wisłą? może powód jest inny? Przestańcie narzekać i zacznijcie regularnie chodzić na mecze. Zaczyna się tu robić jak na legia.net... Narzekanie na oprawy, transparenty, race, kary.. Jak macie tutaj tyle do powiedzenia to przynieście na mecz transparent z poparciem dla Bogusława, zamiast marnować klawiaturę.. Dlaczego nikt tego nie wyjaśnił z zainteresowanymi?? Wszyscy teraz mądrzy w internetach... A na trybunach nikt nie zwrócił nawet uwagi.. Trzeba było dzwonić na straż miejską!

odpowiedz
yyy - 19.02.2019 / 07:46, *.chello.pl

@Per(L)ak: To niby o co innego mogło pójść? Tej zimy Leśny był wymieniany tylko przy okazji zamieszania z Wisłą...

odpowiedz
3e - 19.02.2019 / 09:08, *.aster.pl

@Per(L)ak: skad wiemy, ze chodzi o sytuacje z Wisla? stad, ze nie ma przypadku w tym, ze ten cytat to slowa Reymana

odpowiedz
Kumata żabka - 19.02.2019 / 16:31, *.vectranet.pl

@Per(L)ak: Jeśli twierdzisz, że chodzi o coś innego niż o akcję z Wisłą to się podziel swoimi informacjami, a jak piszesz dla samego pisania to lepiej obiad ugotuj.

odpowiedz
News⚽️Legia - 19.02.2019 / 01:34, *.193.66

Proponujemy śpiewać proste piosenki bardzo proste do spiewania po ang ..Lets go Legia,Hi Legia goal aby potugalczycy i sztab I Jasio Pinto,pilkarze, ,bédá rozumieć ....oprawy I przekaz oprawy meczowe tylko o meczu aby oprawa namawiała ,żádała do strzelania goli!zwycièstwa ,radości!

odpowiedz
Maron - 20.02.2019 / 07:49, *.149.91

@News⚽️Legia: Lepiej po portugalsku

odpowiedz
Mietek - 19.02.2019 / 00:20, *.play-internet.pl

Pojazd na Leśnego mega słaby. Reszta stadionu odcina się w tej kwestii od tych nielicznych z Żylety, którzy nie doceniają Leśnego.

odpowiedz
ar2r - 18.02.2019 / 23:50, *.chello.pl

Transparent na Leśnego to żenada.Przecież ani nie kupił Wisły,ani nie został jej prezesem,żeby wypisywać takie bzdury.Jak Wisła ma upaść,to lepiej sportowo,niż przy stoliku.Ale zawsze oni w ekstraklasie lepsi niż Nieciecze.

odpowiedz
L - 18.02.2019 / 23:50, *.tpnet.pl

Najlepsze jest to ,że Leśny tak naprawdę tylko zaoferował Wiśle pomoc prawną swojej kancelarii czyli zwyczajne usługi które oferuje na co dzień każdemu bo to jego zawód. To media zrobiły z niego jedną z postaci "ratujących wisłę" . Słabe że (L)udzie od transparentu dali sie na to nabrać i że taki transparent jest troche odbierany jako stanowisko wszystkich kibiców. Decyzyjni na Żylecie powinni się ogarnąć bo przez takie akcje kibice Legii wychodzą na durniów. PS. Cieszy frekwencja na Żylecie i że momentami doping był kozacki. Szkoda że kopacze nie zachęcają...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 18.02.2019 / 23:44, *.centertel.pl

Nie wiem co wy tak bronicie tego Leśnego? A co to jest jakaś ikona czy pilkarz który się zasłużył dla klubu jak np. Ś.P.Kazik Deyna? Prawda jest taka, że pomaga odwiecznemu wrogowi i parę razy zachował się niegodnie legionisty. Ale co wy matolki możecie wiedzieć o sprawach kibicowskich, jak by pomógł ksp czy widzewowi tez byście pewnie byli zadowoleni nie?

odpowiedz
lhm - 19.02.2019 / 10:01, *.vectranet.pl

@(L)egiunia Fanatic(L):
Sam jesteś matołek. Porównujesz Deynę do Leśnodorskiego??? OK jak chcesz, to odpowiem, że zasłużyli się tak samo dla Legii. Jeden był świetnym piłkarzem a drugi prezesem. Sprawdź sobie w wolnej chwili ile mistrzostw zdobyła Legia, kiedy grał w niej Deyna a ile za Leśnego. A Deynę pamiętam jeszcze jak grał... i miał mnóstwo meczów, w których mu się nie chciało. Grał na kacu albo miał muchy w nosie. I tak samo był wyzywany i obrażany z trybun jak teraz Leśny

odpowiedz
Bywa[L]ec stadionów - 21.02.2019 / 10:14, *.elartnet.pl

@lhm: 100% poparcia.....
A matołkami są ci, którzy źle się wyrażają o P. Bogusławie

odpowiedz
Obrońca - 18.02.2019 / 23:27, *.play-internet.pl

Lesnodorski moim zdaniem zachował się bardzo szlachetnie, ale rozumiem też, że (L)udzie którzy stworzyli transparent, nie znają poprostu znaczenia tego słowa. Serio, według Was zasługuje na ostracyzm gość który był najlepszym prezesem od dekad, mający Legie w serduchu, inteligentny facet? Pomaga leżącemu, za friko, angażuje się w projekt ratowania utytułowanego klubu. Legii nigdy nie opluwa jak kowalczyk i jemu podobni, mówi z szacunkiem, to jest jego klub od zawsze. Inaczej jest jak klub spada w sportowej rywalizacji, a inaczej jak za dlugi świń z zarządu i przekręty pseudo działaczy. Nie chodzi tylko o wisle. Spójrzcie szerzej na problem. Ruch, widzew, zawisza, łks, p. bytom i sąsiadki z Muranowa te duże kluby sięgnęły dna w ostatnich latach. Naprawdę wolicie grać w tej lidze z termalica, miedzią, podbeskidziem czy innymi kasztanami z pizdzichowa? Bez kibiców, historii, tytułów, tradycji? Ciekawiej będzie koledzy legioniści jeździć na wyjazdy w pole, na jakiś kurnik, gdzie spasiony właściciel lokalnej firmy spędzi podwładnych na mecza jak na festyn? Mądry nie śmieje się z klęski. Oby nasza Legia nigdy nie stanęła nad przepaścią długów. Potrafimy być solidarni między klubami przeciwko działaniom policji na tej zasadzie powinniśmy solidarnie piętnować zlodziejskie zarządy. Zapomnieliscie już jak arka krzyczała ITI sp...laj a kilka innych klubów wieszało takie transy na plotach? Pomaganie wrogowi wstać, gdy ten leży na lopatkach, chociażby po to by móc z nim nadal rywalizować, to gest kultury i szlachetności.

odpowiedz
starszy - 18.02.2019 / 23:14, *.chello.pl

Najazdy na Leśnego to żenada. Naprawdę nie lubię Wisły ale wolę taką Wisłę lub Widzew w ekstraklasie niż Termalicę lub Miedź. Leśny pozdrowienia nie zwracaj uwagi na tych co minęli się z rozumem.

odpowiedz
je.ać Szczerbatego! - 18.02.2019 / 23:09, *.chello.pl

Zawsze i wszędzie Szczerbaty je.any będzie, zawsze i wszędzie...

odpowiedz
Daniel - 18.02.2019 / 23:08, *.t-mobile.pl

#MuremZaLeśnodorskim

odpowiedz
Roma - 18.02.2019 / 22:24, *.vectranet.pl

Regularnie wrzucam do pudełek przy zbiórkach na oprawy. Poproszę teraz o transparent „Leśnodorski - żartowaliśmy”

odpowiedz
R - 18.02.2019 / 22:22, *.chello.pl

Transparent na Leśnego to nieporozumienie. Wspieramy OBECNEGO pilkarza Wisły Płock, który pyskuje z grajkiem Jagi a plujecie na własnego Prezesa..nie tędy droga...

odpowiedz
Arek - 18.02.2019 / 22:15, *.tpnet.pl

I tylko żałować można, że główni aktorzy nie dostosowali się do widowiska.

odpowiedz
mordziaty - 18.02.2019 / 22:02, *.futuro.pl

Prawda jest taka, że jeśli chcemy dorównać poziomem ultras do np. Zvezdy, to musimy jeszcze popracować nad wokalem/repertuarem.
Same oprawy to za mało już, w tej kwestii jesteśmy już nr. 1, trzeba podciągnąć reszte.

odpowiedz
pseudopiknik - 18.02.2019 / 21:51, *.play-internet.pl

Transparent o Leśnym to słabizna.

odpowiedz
Borys - 18.02.2019 / 21:43, *.a1.net

Leśny niechęci do Wisły nie ukrywał, działał przez pryzmat dobra polskiej piłki... a taki Carlitos raz L w dół raz w górę, a całowany jest po dupie... trochę konsekwencji.

odpowiedz
Pinek - 18.02.2019 / 21:35, *.feromedia.eu

Myślę że na następnym meczu będzie transparent Leśnodorski Przepraszamy. Gdybym wiedział że będzie coś takie wisiało nie kupiłbym biletu na Żylete, jeśli to poszło z pieniążków na oprawę więcej też nie dołożę. Spadamy z poziomem gry i zachowania na trybunach.

odpowiedz
bartikos - 18.02.2019 / 21:00, *.net.pl

Co to znaczy ACAB ?
Czemu pojechali po Leśnodorskim ?
Dlaczego upadamy coraz niżej ?

odpowiedz
Kibic L - 18.02.2019 / 21:35, *.tpnet.pl

@bartikos:
ACAB już było przerabiane tyle razy... Albo Browar Albo Cola.

odpowiedz
L - 18.02.2019 / 21:52, *.play-internet.pl

@bartikos: Wystarczy wpisać w google jak tak nie ogarniasz co się dzieje.

odpowiedz
grzesiek - 18.02.2019 / 21:00, *.centertel.pl

Szanowni Bracia kibice.
Transparent za pewne nie tylko mi się nie podobał.
Nie można było tej sprawy z Leśnym po prostu przemilczeć????



#Murem za Leśnym#
# Leśny prezes nr 1 #

odpowiedz
zalesny - 18.02.2019 / 20:36, *.chello.pl

Z Leśnym to przeginka. Facec po prostu nie zasłużył na takie traktowanie. Może popełnił błąd, może nie powinien tego robić co zrobił, ale to na pewno nie jest powód na takie transparenty i takie traktowanie człowieka który zawsze stał po dobrej stronie.

odpowiedz
Fanatyk82 - 18.02.2019 / 21:49, *.55.97

@zalesny:
Wyprowadził z Legii 20 baniek, a Ty mówisz że stoi po dobrej stronie?!
Leśniodorski, Mioduski, Wandzel zrobili przekręt, a kibice jeszcze się z tego cieszą..
Dziwię się, że dopiero teraz Kumaci wywiesili taki transparent. Widocznie wreszcie dostrzegają co się wydarzyło jakiś czas temu.
Co do Wisły to niech robi co chce jest biznesmenem, a nie kibicem. Nie dziwi mnie, że tam gdzie poczuł pieniądze to tam idzie. Tylko nie piszcie, że robi coś charytatywnie..

odpowiedz
Finek - 18.02.2019 / 22:29, *.kompex.pl

mordo daj spokój. Nie wiesz to się nie wypowiadaj.

odpowiedz
lhm - 18.02.2019 / 22:56, *.t-mobile.pl

@Finek :
To jak wiesz to się wypowiedz

odpowiedz
Łukasz - 18.02.2019 / 22:56, *.artcom.pl

@zalesny: a już myślałem że dostanę wrzuty, za to, że skrytykował transparent, a tu proszę są inni podobnie myślący. Pozdrawiam normalnych kibiców dla kumatych mam na myśli jak to mówicie januszy. Niestety ale w złą stronę idzie kibicowanie na Legii.

odpowiedz
Tommy - 19.02.2019 / 07:35, *.centertel.pl

@Fanatyk82: jakos transparentow na Mioduskiego nie widzialem a sam napisales ze przekret z pozotala dwojka zrobil

odpowiedz
Pytanie - 18.02.2019 / 20:24, *.tpnet.pl

Skąd pomysł na transparent odnośnie Leśnego?

odpowiedz
Łukasz - 18.02.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

@Pytanie: pewnie chodzi o jego pomoc wiśle. Moim zdaniem ten transparent był słaby i pokazuje, że to my mamy kompleksy

odpowiedz
kokos - 18.02.2019 / 20:04, *.orange.pl

Znając baranów z komisji to wyjazd do Poznania raczej nas ominie. Obym się mylił!

odpowiedz
zorientowany - 18.02.2019 / 19:57, *.chello.pl

Kto to qrwa jest Szczerbaty???

odpowiedz
Bućko - 18.02.2019 / 20:24, *.vectranet.pl

@zorientowany: Największy napinacz z craxy. Na jednym z wyjazdów poświęcone mu było dobrych kilkanaście minut

odpowiedz
Pablo - 18.02.2019 / 22:12, *.tpnet.pl

@zorientowany: a pamiętasz jak spiewalismy urabura urabura gdzie jest twoja klawiatura? To chyba jeden z ostatnich wyjazdów na craxe

odpowiedz
dentysta - 18.02.2019 / 23:05, *.chello.pl

@Bućko: Chodzi o jakieś problemy z próchnicą?

odpowiedz
Wito(L)d MKTW - 18.02.2019 / 23:38, *.play-internet.pl

@Pablo: A pamiętacie opalonego z wyjazdu na craxę:D

odpowiedz
Furmi - 19.02.2019 / 00:41, *.chello.pl

@Pablo: To szło tak: "taki z Ciebie urabura, a niepełna klawiatura". Pozdrowienia za niemal doskonałą pamięć ;)

odpowiedz