fot. MIshka / Legionisci.com
REKLAMA

Oprawa na Żylecie

Zaczynamy z wysokiego ceeeeee - film z oprawą!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rundę wiosenną przy Łazienkowskiej 3 z wysokiego "ceeee" rozpoczęli ultrasi. Na wyjście zawodników została zaprezentowana efektowna oprawa z pirotechniką i pokazem sztucznych ogniami. Poniżej możecie obejrzeć film i zdjęcia!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
Łomatko - 19.02.2019 / 21:19, *.tpnet.pl

@wwwojtecky (L): ale, że Kuchy na trybunach się przewraca ;)

odpowiedz
PrzemoL - 19.02.2019 / 19:45, *.net.pl

@Las kampinoski: Brawo. Popieram

odpowiedz
Jerz z Potoku - 19.02.2019 / 19:24, *.chello.pl

@Matigol:
Również uważam, że Twój wypis jest bardzo trafny i oddający istotę tego, kto faktycznie "rządzi" na trybunach, a już na pewno na "żylecie".
Znamienny to fakt, iż wąska grupa narzuca swoje ksenofobiczne zdanie - w takiej lub innej kwestii - zdecydowanej większości kibiców. Już nie raz, jako klub za to słono płaciliśmy zarówno finansowo, jak i wizerunkowo. Jednak najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że końca tego nie widać. Kuriozalny i skandaliczny przykład zaprezentowania ewidentnego chamstwa wobec Bogusia Leśnodorskiego po prostu zwala z nóg. Podejrzewam, że większość z nich nawet nie zadała sobie trudu, aby skonstatować, że wywieszając tą anty legijnym transparentem plują w twarz człowiekowi, za prezesury którego odnieśliśmy - jako klub - największe sportowe sukcesy. I nie sądzę, aby w obecnej dekadzie, którykolwiek z prezesów Legii był w stanie choćby zbliżyć się do tego osiągnięcia.
Być może za kilka lub kilkanaście lat, gdy autorzy tego koszmarnego pomysłu dojrzeją i nabędą większej ogłady życiowej, to zrozumieją, jak tragicznie zapisali się w kibicowskiej historii naszego klubu...
Ps.: tak na marginesie redakcyjnej zajawki, iż zaczynamy z wysokiego "cee", to ja się skromnie pytam Kolegów współprowadzących ten serwis; jak opiszą i jak ocenią legijny start sportowy?!
Serdeczności

odpowiedz
LW - 19.02.2019 / 18:52, *.tpnet.pl

Co do Leśnego mam mieszane odczucia. Jednego jestem tylko pewien gdyby Legia znalazła się w sytuacji Wisły nikt by jej nie pomógł wręcz przeciwnie cieszyli by się z tego bardziej niż z jakiegoś sukcesu swojego klubu.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.02.2019 / 17:51, *.centertel.pl

@1945: dałeś popalić teraz stary :D

odpowiedz
Łomatko - 19.02.2019 / 17:51, *.tpnet.pl

@SEBO(L): Jak nie szanuje barw? Zostawił na stadionie na następny mecz :)

odpowiedz
Czaro - 19.02.2019 / 16:23, *.t-mobile.pl

Po takim rozpoczęciu to boję się co będzie na koniec.

odpowiedz
Miet - 19.02.2019 / 16:22, *.36.233

Piekne.

odpowiedz
Kamil - 19.02.2019 / 09:44, *.play-internet.pl

@rob bandit: juz sie tak dzieciaku nie napinaj bo pękniesz, ciekawe czy w prawdziwym zyciu jestes taki ura bura jak w internecie

odpowiedz
Las kampinoski - 18.02.2019 / 21:20, *.play-internet.pl

@Matigol: Bardzo dobry wpis, w pełni popieram. Krótka jest pamięć niektórych kolegów po szalu, przykre. Niektórym chyba się wydaje, że każda postawa człowieka lub zachowanie honorowe to element zdrady i powinno się to piętnować. Bo przecież wroga "trzeba zniszczyć na wszystkich płaszczyznach, w każdej dziedzinie", a ten kto uważa inaczej to zdrajca. Jestem ciekaw zdania tych ludzi na temat wpuszczania na swój stadion wrogich ekip na zakazie. No, bo jak to, wrogowi pomóc obejrzeć ich drużynę, jeszcze bez bluzgów, obustronny szacunek?

odpowiedz
Matigol - 18.02.2019 / 19:35, *.net.pl

Czy którykolwiek z autorów transa w stronę BL może się wypowiedzieć za jaki ch.....pojechał po naszym najlepszym prezesie od niepamiętnych czasów???? Jakim prawem pluje się na człowieka któremu tyle zawdzięczamy? Który tyle razy nadstawiał karku za Nas ( w tym Was - pomysłodawców tego transparentu ) , tłumaczył się w PZPN-ie, u wojewody i w innych tego typu instytucjach które karały nasze środowisko i sypały karami z rękawa? W imię tego że pomógł Wiśle w kwestiach prawnych, czysto formalnych???? Czy wy ( specjalnie z małej litery ) , odpowiadający za tą szmatę z tym żenującym tekstem jesteście aż tak krótkowzroczni i aż tak zapatrzeni w siebie i swoją nieomylność/wszechwiedzę??? Tym bardziej że p.Leśnodorski wyraźnie powiedział kończąc pomoc Wiśle że NA TYM JEGO WSPARCIE SIĘ KOŃCZY PONIEWAŻ NIE JEST KIBICEM TEGO KLUBU, NIE JEST Z NIM ZWIĄZANY EMOCJONALNIE I ŻE MA (L) W SERCU !!!
I nawet super oprawa ( jak zwykle każdy jej szczegół/element na najwyższym poziomie ) kładzie się cieniem na wywieszony transparent pokazujący jakie jej autorzy mają kompleksy. Wielki żal i wstyd. Pewnie BL tego nie czyta ale mam nadzieję że znakomita większość KIBICÓW ( nie mylić z garstką którzy sami nie są godni podania im ręki ) jest tego samego zdania co ja i w ich oraz swoim imieniu chciałem przeprosić Koralika za coś tak niestosownego ( łagodnie rzecz ujmując ).
Nawet się nie łudzę że kiedykolwiek odszczekacie te wypociny - ale obyście nie doczekali powtórnie czasów ITI i wtedy dopiero zrozumieli jakiego babola sami sobie strzeliliście.
Panie Bogusławie - szacunek na zawsze ! Za to co pan zrobił dla Legii ale RÓWNIEŻ za to że pokazał pan klasę pomagając Wiśle. Nikt nigdy wcześniej nie zrobił czegoś równie wielkiego ponad podziałami. Pokazał Pan że Legionista potrafi się zachować godnie.Bo mimo że jest to nasz rywal/przeciwnik/wróg to wolę w ekstraklasie ( podobnie jak inni powyżej piszący ) takiego rywala niż Termalice czy inny śmieszny klubik z którym rywalizacja jest tak interesująca jak partia szachów dwóch emerytów.

odpowiedz
rob bandit - 18.02.2019 / 19:35, *.com.pl

te jeden z drugim kupcie sobie po szlu gts ale obrażać się nie dam:1.pusta makówka to craczej twa mamusia,2 debil to twój tatuś który cię bujał na kolanie...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Bydgoszcz - 18.02.2019 / 17:58, *.centertel.pl

Dzięki za trans o renegacie któremu marzy się dominacja Wisły kosztem Legii wróciła stara dobra zyleta z lat ,90

odpowiedz
1945 - 18.02.2019 / 17:26, *.play-internet.pl

@SEBO(L): pasiak to chyba Cracovii, weź to spal od razu

odpowiedz
Warszawiak1234 - 18.02.2019 / 16:56, *.play-internet.pl

Transparent na Lesniodorskiego - slabo wyszlo.

odpowiedz
SEBO(L) - 18.02.2019 / 16:38, *.centertel.pl

@Hubert Bie(L)any: Poważny jesteś? Ktoś nie pilnuje i nie szanuje barw,i chcesz mu...co oddać je ,czy wypłacić bułę?

odpowiedz
Grzesiek - 18.02.2019 / 16:10, *.centertel.pl

@rob bandit:
Puknij się w tą pustą główkę

odpowiedz
Kamil - 18.02.2019 / 15:54, *.play-internet.pl

@rob bandit: jestes debil czy udajesz? Jak byl Leśny to skakałeś jak małpa z radosci po mistrzostwach, za bilet na Real w lidze mistrzów za Lesnego to pewnie byles gotowy dac dużo i płakałes pewnie na legionistach czy fejsbuczku, że Ci "pazie" wykupia bilety na Real i Ronaldo nie zobaczysz, a teraz juz Leśny zły?

odpowiedz
Zawiszak - 18.02.2019 / 15:29, *.chello.pl

Powiem tak, kibicuje Zawiszy już dość długo ale wasze oprawy są wyj...ane w kosmos,jesteśćie numerem 1 w Polsce,a reszta jest daleko za murzynami

odpowiedz
rob bandit - 18.02.2019 / 14:13, *.com.pl

trans o Leśnym jak najbardziej-Zdychaj wisło...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Hubert Bie(L)any - 18.02.2019 / 12:43, *.163.142

Witam. Znalazłem po meczu, na sektorze 203, szalik pasiak przywiązany do barierki. Prośba o kontakt na adres: mierzejewskihubert135@gmail.com. Pozdrawiam.

odpowiedz
MS - 18.02.2019 / 11:58, *.intertele.pl

Na Żylecie jakieś 8 tysi.
A pod tekstem o B(L) nie podpisałaby się pewnie nawet połowa.
Serio?
... a 10 lat temu, kiedy Wisła robiła mistrza za mistrzem,
wy (albo wasi ojcowie) płaciliście TeleFonice rachunki za telefon:):):)

* w 2007 kasę na stadion dostaliśmy od miasta. Pamiętacie ile???????
... i ta kasa jest od podatników, a skarbowy się nie pyta za kim jesteś, bierze od wszystkich.

*nie ta proporcja ale, zachowajmy dystans bo za parę lat usłyszymy;
Kibicu nim uratujesz tonące na plaży w Jelitkowie dziecko,
spytaj czy jego stary nie kibicuje Lechii.




odpowiedz
Kamil - 18.02.2019 / 11:04, *.play-internet.pl

@Dormibar: Każdy normalny kibic sie wstydzi tej żałosnej szmaty z żałosnym hasłem.

odpowiedz
tomiacab - 18.02.2019 / 10:47, *.129.67

@Dormibar: ja też

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.02.2019 / 09:36, *.t-mobile.pl

@Dormibar: ja też; jak każdy normalny kibic zresztą...

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 18.02.2019 / 09:28, *.2.172

Transparent o Leśnym żałosny... jak gra piłkarzy
Deyna w grobie się przewraca
Kuchy na trybunach
Sabotażyści na placu...

odpowiedz
Dormibar - 18.02.2019 / 09:03, *.tpnet.pl

Wstydzę się za transparent o Leśnym.

odpowiedz
BR(L)DNO - 18.02.2019 / 05:33, *.vectranet.pl

A czy te oprawy mogłyby się odbywać w przerwie meczu?

odpowiedz
GHIK - 18.02.2019 / 01:28, *.tpnet.pl

Wszystko pięknie,ale ten transparent na Leśnego mega słaby.Pewnie długo jeszcze nie będziemy mieli tak dobrego prezesa...

odpowiedz
oLaf - 18.02.2019 / 01:02, *.vectranet.pl

oprawa - super!!!

Transparent na Leśnego -bez mózgu ktoś to napisał ! (podpowiadam: Leśny wydźwignął Legię z ITI, i mistrzostwa były i LM i należy mu się szacunek do końca życia!)

odpowiedz
Klaps na buzię - 18.02.2019 / 00:21, *.play-internet.pl

@Robson: Wszędzie wypisujesz te 68 lat, coś ci się chyba pomyliło. Przez tyle lat byłeś w hibernacji?

odpowiedz
hans - 17.02.2019 / 23:31, *.centertel.pl

Te ACABowskie kumate klimaty,no ok niech sobie będą na jakiś czas .
Jednak ten transparent w stronę Leśnego mega słaby i rozumiem, że zapewne niewielką jakąś część ortodoksyjnych kibiców z Żylety zabolały jego ostatnie działania i nawet mogę zrozumieć,że poczuli się zdradzeni ale już można by to było zostawić dla siebie.

odpowiedz
szapinto - 17.02.2019 / 23:06, *.play-internet.pl

Z największym szacunkiem i podziwem mogę mówić o oprawie, ale jako Legionista od najmłodszych lat zdecydowane nie popieram transparentu adresowanego do Leśnego. Właśnie szacunek mu się należy, według mnie gość ma i klasę, i jaja.
Na marginesie, wolicie mierzyć się z Wiślakami czy totalnymi ogórami?
NS i trybuny dziś wygrali, piłkarze dali dupy.

odpowiedz
Artur - 17.02.2019 / 22:22, *.okay.pl

@Szemrany : heheh wypad a potem płacz dlaczego tylko 12 tys. na meczu...ogarnij sie chlopie i nie gadaj jak potłuczony

odpowiedz
R-81 - 17.02.2019 / 22:05, *.vectranet.pl

@grzesiek: Mam takie same odczucia. Osobiście wolę oglądać mecze Legii z Wisłą czy innym dużym klubem niż z jakimś Pierdziszewem Małym.

odpowiedz
Ceee - 17.02.2019 / 21:58, *.centertel.pl

Oprawa wyje...sta... Tyle w temacie

odpowiedz
grzesiek - 17.02.2019 / 21:33, *.centertel.pl

Oberwało się Leśnemu za pomoc wiśle. Sam długo się wahałem co o tym myśleć. I moim zdaniem koleś ma po prostu jaja. Jak rządził klubem też było to widać. Więc transparentu nie popieram. Popieram za to oprawe. Piękna. Ten kibol zarzucający Ceee kogoś mi przypomina ;))) Pozdrawiam.

odpowiedz
dejne3 - 17.02.2019 / 21:24, *.plus.pl

Ruchu dałeś ciała Kula słaby jak barszcz z baru Radar z Radarowej
Dwa ataki lewą stroną i co OBRONY dziurawe jak ser szwajcarski . Lopez od początku powinien grać i ten nowy gościu na prawej stronie słaby jak ciasto na leniwe
Co do Leśnego tani miał pijar to co o n wypisywali wszędzie w prasie reklama za zero ,taki dla niektórych wspaniały prezes i dobrze mu NS napisali co jest wart tylko kasa się dla niego liczyła i liczy

Panowie Piłkarze w Legii macie wszystko na talerzu podane tylko grać i wygrywać, a to co ppkazaliście tydzień temu i dzisiaj jest poniżej zera, za dobrze macie i dlatego takie z was grajki nędzne Wstyd to co robicie Pełen stadion a Wy gracie byyyyyyleee jakośc

odpowiedz
Obiektywny - 17.02.2019 / 21:05, *.centertel.pl

Wyszło C jak Cracovia. Słaby pomysł na transa ;/

odpowiedz
PRAGA - 17.02.2019 / 20:53, *.centertel.pl

Stop wirtualnym ultrasom.... do zobaczenia w poznaniu

odpowiedz
Micha - 17.02.2019 / 20:36, *.14.27

A Sa Pinto i jego chórek zaśpiewał falsetem. Drugi raz w życiu wyszedłem z własnej woli przed końcem meczu. Jeśli to jest Legia jakiej chciał Sa, to ja się boję o jakiekolwiek puchary.

odpowiedz
piotro - 17.02.2019 / 20:36, *.tpnet.pl

@Wawa: wstyd

odpowiedz
piotro - 17.02.2019 / 20:33, *.tpnet.pl

Ciekawe ile legia dziś zarobiła dl fortuny?

odpowiedz
Szemrany - 17.02.2019 / 20:32, *.centertel.pl

Kogo obchodzi mongoly jak oni grają . NS klasa światowa . Komu się nie podoba wypad a nie ciagle narzekacie .

odpowiedz
Cinek - 17.02.2019 / 20:28, *.chello.pl

Oprawa wielki szacun dla NS!

Transparent o Leśnym - mega słabizna. Najlepszy prezes w ostatnich latach, a tu z byle powodu (liga bez Wisły byłaby na pewno mniej ciekawa niż z jakimis ogórami z Wypierdowa Dolnego) przekreślać cały jego dorobek... I wkład w to, że chociaz przez moment Legia znowu byla wielka.

Po prostu slabo...

odpowiedz
lol - 17.02.2019 / 20:21, *.198.13

nie ma ataku nie ma środka nie ma obrony nie ma nic - nie ma nawet pomysłu na gre

odpowiedz
Wawa - 17.02.2019 / 20:19, *.124.248

Pinto pinto pinto co coooooooooooooo
wstyt I
Trzy
Metry
Mułu

odpowiedz
zaba285 - 17.02.2019 / 20:09, *.lukman.pl

@lucho_83: popieram. to bardzo słabe... wstyd

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 17.02.2019 / 20:06, *.ip-point.pl

ZACZYNAMY Z WIELKIEGO CEEEEE!
cała Polska sie smieje

odpowiedz
człowiek po polsku patrzący na footbool - 17.02.2019 / 19:49, *.tpnet.pl

Tragedia!!! PATAŁACHY pier..olone!!!! Ludzie wy się zastanówcie na co wydajecie ciężko zapracowani pieniądze!!!!

odpowiedz
Wawa - 17.02.2019 / 19:20, *.play-internet.pl

Jedna z najlepszych opraw NS

odpowiedz
L - 17.02.2019 / 19:18, *.plus.pl

a piłkarze zaczeli z wysokiego beeeeeeeeeeeee

odpowiedz
Kowa(L) - 17.02.2019 / 19:07, *.fido.ca

co to ma być za gra??
druzyna nie zasluguje na takie wsparcie!!

odpowiedz
lucho_83 - 17.02.2019 / 19:06, *.centertel.pl

Transparent o Leśnym strzał w kolano...jeden z Najlepszych prezesów w ostatnich latach. A to, że jego kancelaria trochę pomogła skisłej, to nie powód, by takie dyrdymały pisać.

odpowiedz
m4 - 17.02.2019 / 19:04, *.chello.pl

no niezle niezle idziemy ;D

odpowiedz
jano - 17.02.2019 / 18:59, *.inetia.pl

Legia dno i 2 metry mułu ,portugalski szrot,właściciel bez pojęcia trener człowiek bez wiedzy i doświadczenia i po mistrzostwie!!!!
]

odpowiedz
Piotr67 - 17.02.2019 / 18:57, *.ip-point.pl

Faktycznie zaczeliśmy z wysockiego C. Nic w tej drużynie się nie zmienia. Tragedia!!!

odpowiedz
lol - 17.02.2019 / 18:55, *.198.13

juz zaczeli z wysokiego ceeee

odpowiedz
Pinta - 17.02.2019 / 18:53, *.vectranet.pl

No to chłopaki lecimy z wysokiego C jak Lech.Co za policzek.Brawo portugalski trenejro.

odpowiedz
Robson - 17.02.2019 / 18:53, *.chello.pl

Pierwsza porażka z Cracovią od 68 lat - oprawa na miejscu - zaczynamy z wysokiego C. Niech wszyscy piłkarze i trener pójdą jutro do pracy do remondisa śmieci sortować

odpowiedz
Lunez - 17.02.2019 / 18:50, *.ksiezyc.pl

Dla takich chwil się żyje :)

odpowiedz
Robson - 17.02.2019 / 18:50, *.chello.pl

Zaczynamy z wysokiego Ceeee pierwsza porażka z Cracovią od 68 lat

odpowiedz
Abudabi - 17.02.2019 / 18:48, *.4.7

K..wa! czemu Kulenovic po raz kolejny sabotuje drużynę???? On NIC nie gra! niech wchodzi Carlitos czym prędzej, bo w ogóle nie ma ataku

odpowiedz
Robson - 17.02.2019 / 18:48, *.chello.pl

Legia to się nadaje do kopania węgla. Juz nie szkoda kasy na bilety ale czasu szkoda na oglądanie tej beznadziejnej gry.

odpowiedz