Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović: Musimy szybko zapomnieć o przegranej

Wiśnia i Maciek Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sandro Kulenović: Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku. Nie zagraliśmy najlepiej, ale musimy już myśleć o spotkaniu z Lechem i jak najszybciej zapomnieć o tej porażce. Nie mam do nikogo pretensji, że otrzymywałem tak mało podań. Takie dni się zdarzają. Trener po ostatnim gwizdku powiedział nam, że czasami tak bywa. Musimy podnieść głowę do góry i myśleć o następnym meczu.

Jestem jeszcze młodym piłkarzem, ale nie pamiętam jeszcze starcia, na którym była taka temperatura na boisku. To dla mnie jednak cenne doświadczenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
pol - 20.02.2019 / 15:03, *.chello.pl

Łamago.....wam zapomnieć o każdym meczu jest łatwo.
Nam kibicom ,którzy nie śpią po nocach po oglądaniu waszych wyczynów ,przychodzących na Legię od 37 lat jest już trochę trudniej.
To cud nie zdobyć mistrzostwa i pucharu mając największy budżet w tak gównianej lidze...........mam nadzieję,że wy kaleczniaki do tego nie dopuścicie.

odpowiedz
dejne3 - 19.02.2019 / 22:43, *.plus.pl

@DzyndzeL: To naprawdę tak jest ,tylko gość na wzrost i nic więcej grał jak by miał mgłę przed oczami ,mino wszystko cienki jak rosół z Brukseli mlecznego ten cały Kula. Panie DM obudź się ze snu zimowego cowyprawia RSA to źenada ,te jego wybory i roszady w składzie dwa mecze i 3 punkty jedna strzelona bramka .Limit szczęścia dla RSA się wyczerpał jak i ten cały zaciągnąć portugalejros,tam w satnit i raczej atmosfery nie ma i nie będzie

odpowiedz
Obcy - 18.02.2019 / 14:22, *.t-mobile.pl

Będziesz wiecznym, niespełnionym talentem. Kto k..... opiniuje tych piłkarzy. To jest sabotaż!!!

odpowiedz
Kamil M - 18.02.2019 / 13:36, *.play-internet.pl

Sandro II Legia czeka. Sorry, ale masz spory udział w tej przegranej...

odpowiedz
kibic52 - 18.02.2019 / 12:15, *.84.50

@Darek : My tak , ale czy Pinto zapomni ?

odpowiedz
bolo - 18.02.2019 / 09:21, *.net.pl

Po co był ten dym na początku spotkania? Przez całe spotkanie legioniści biegali jak dzieci we mgle. Tu jest prawdziwa przyczyna porażki.

odpowiedz
Jozz-men - 18.02.2019 / 09:20, *.tpnet.pl

Wszyscy widzą że ten chłopak,nie nadaje sie na pierwszy skład.Tylko nasz Wszystko wiedzący trener nie.Marzy mu sie wysoki,tylko kto mu piłke wrzuci chyba Kudłaty z ławki.

odpowiedz
Sasza - 18.02.2019 / 08:48, *.net.pl

Chłopcze, jesteś cienki jak kartka papieru. Sam fakt że Dinamo oddało cie do nas bez żalu najlepiej świadczy o tym jakim jesteś ogórem. Nic już z ciebie nie będzie a prawdziwi piłkarze w twoim wieku wciągają cię dziurką od nosa. Na zawsze zostaniesz niespełnionym talentem a Legia to ostatni taki kontrakt w życiu. Za wczorajszy mecz, za to twoje zaangażowanie, ilość strat i beznadziejnych zagrań powinieneś gnić do końca kontraktu w rezerwach. Trafił się silniejszy rywal i pękłeś jak bańka mydlana. Mam nadzieję, że RSP wreszcie się z ciebie wyleczył i więcej cie nie będę musiał oglądać.

odpowiedz
Kula - 18.02.2019 / 06:47, *.t-mobile.pl

Jesteś zwrotny jak Batory w porcie

odpowiedz
mlody - 18.02.2019 / 00:46, *.chello.pl

Co by nie mówić Kante miał fart ,że uciekł z tego cyrku. Na szczęście dla nas za pół roku wróci jak nie będzie tu już tego parodysty Pinto. Szkoda Kuchego bo na jego miejscu już bym uciekał a nie podpisywał nowy kontrakt. Żenujące w tym wszystkim jest to ,że Pinto poleci szybciej niż póżniej tylko przedtem odejdą wszyscy zawodnicy co naprawdę znaczą sporo dla klubu.

odpowiedz
Raf - 18.02.2019 / 00:44, *.play-internet.pl

Tak sobie myślę, że RSP wpuszczajac Kulo kosztem Carlitosa uprawia celowy sabotaż, by wymusić na Mioduskim zakup kolejnego, przypadkowo portugalskiego napastnika. A słowa, że rozmawiał już z Mioduskim, że nie życzy sobie takiego boiska świadczą o tym, że to Pinto rządzi klubem. Nadchodzi czas weryfikacji jaj Mioduskiego. Bo już pozwolił sobie wejść na głowę swojemu podwładnemu.

odpowiedz
Darek - 17.02.2019 / 23:37, *.t-ipconnect.de

Musimy zapomniec o Kulenoviciu w pierwszym skladzie Legii.

odpowiedz
M3 - 17.02.2019 / 23:05, *.vectranet.pl

Trenerze niech Kulenovic wchodzi z ławki lub gra w drugiej drużynie. Tylko ślepiec nie widzi jego nieudolność. Drewno stoi i czeka na podanie. Carlitos, Niezgoda.

odpowiedz
DzyndzeL - 17.02.2019 / 22:55, *.chello.pl

Takiego ogóra jak ty to nie było w Legii od czasów Oreszczuka i Solnicy.

odpowiedz