fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Okrągła sektorówka z wizerunkiem Deyny

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Meczem z Cracovią Legia rozpoczęła "Rok Deyny", który trwać będzie do ostatniego meczu w 2019 roku. Stołeczny klub planuje z tej okazji wiele inicjatyw związanych z legendą, którego nazwiskiem nazwana została trybuna wschodnia naszego stadionu, a którego 30. rocznica śmierci przypada we wrześniu.

Przed rozpoczęciem niedzielnego meczu z Cracovią, ale również przed rozpoczęciem kolejnych meczów w tym roku, w kole środkowym na murawie rozciągana będzie okrągła flaga z podobizną Kazimierza Deyny.

fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
@ Miły Pan - 21.02.2019 / 12:10, *.187.4

Brak mi słów

odpowiedz
Miły Pan - 18.02.2019 / 17:01, *.centertel.pl

Dobry był z niego trener brakuje takich :(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.