fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Miedzią Legnica

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W piątek 1 marca o godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie przy Łazienkowskiej 3 Miedź Legnica. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Kup bilet przez internet

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Punkt w Centrum Handlowym M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, Fan Corner w Centrum Handlowym "Janki" codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, a Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 czynny codziennie w godz. 11:00-19:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Mocno Legia - 25.02.2019 / 17:52, *.chello.pl

wszyscy na mecz będzie sie działo !

odpowiedz
Telewizor - 25.02.2019 / 19:31, *.ip-point.pl

@Mocno Legia: ale cie poniosło

odpowiedz
jano - 25.02.2019 / 17:00, *.orange.pl

PUSTY STADION!!!!!

odpowiedz
fanatyk - 25.02.2019 / 17:54, *.chello.pl

@jano: chyba masz cos nie tak z głową

odpowiedz
News⚽️Legia - 22.02.2019 / 01:45, *.169.252

I znowu do ośmiu?!Czemu nie do 12stu jak Dwunasty zawodnik ,murowany zapełniony stadion młodymi Kibicami Legii!Młodzi!To!Nasza!Przyszłość!to jak otworzyć Akademie kibica Legii✨

odpowiedz
L - 20.02.2019 / 23:05, *.tpnet.pl

Będę jak zawsze a płaczki niech siedzą w domu.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.02.2019 / 16:53, *.ip-point.pl

@L: ja nie idę szkoda mi kasy a ty będziesz płakał po kolejnym meczu

odpowiedz
KAMIL - 20.02.2019 / 20:10, *.com.pl

no mecz w piątek to się okaże ile teraz będzie kibiców + rywal ;) jak będzie 15 tys. to uznam za sukces :D wyniki , brak stylu i wracamy do punktu wyjścia...dużo zależy od meczu w Poznaniu

odpowiedz
Ursusik - 20.02.2019 / 15:27, *.play-internet.pl

Wreszcie obnizyli bilety na SILVER-BRAWO .

odpowiedz
oLaf - 20.02.2019 / 13:59, *.vectranet.pl

nie no, 50zł za bilet na mecz ze spadkowiczem - OKAZJA!!!! ; )))

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 20.02.2019 / 13:54, *.centertel.pl

40zl za taką padline
Wybór jest jeden bro i tv

odpowiedz
aqweds - 21.02.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Jak będą grali ładnie też nie przychodź.

odpowiedz
Kalbar - 20.02.2019 / 13:49, *.chello.pl

Zmobilizujmy się między sobą i zapełnijmy Żyletę.

odpowiedz
Bear - 20.02.2019 / 12:22, *.orange.pl

Nie ma się co zrażać ostatnim wynikiem, będzie lepiej.
Pamiętam czasy , nie tak odległe kiedy to Wisła dominowała naszą ligę a Legia na koniec sezonu była zawsze 2, 3 czasem 4, a Żyleta mimo to pełna.
Wszyscy idziemy na mecz z Miedzią i dopingujemy z całych sił !

odpowiedz
Władeczek - 20.02.2019 / 11:52, *.netfala.pl

Jak wygrają z amiką to pójdę a jak nie to nie faken!

odpowiedz
malin - 20.02.2019 / 13:17, *.play-internet.pl

@Władeczek: przyjdz nawet jak z Amika przegraja,bez ciebie to nie to samo,bedzie jakos pusto bez ciebie

odpowiedz
Arek - 20.02.2019 / 17:49, *.tpnet.pl

@Władeczek: ja myślę, że już teraz możesz iść spać faken.

odpowiedz
pepe - 20.02.2019 / 11:47, *.com.pl

"Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. " - karta ma 5-letni termin ważności, wiec musi być wydana po 01.03.2014.

odpowiedz
Kibic L - 20.02.2019 / 15:07, *.centertel.pl

@pepe: moja karta straciła ważność w grudniu a i tak wszedłem w niedzielę na mecz więc luz.

odpowiedz
123ci - 20.02.2019 / 11:20, *.play-internet.pl

Rozumiem, że akcja ''Pełna Żyleta'' trwa... ;)))

odpowiedz
Barczi - 21.02.2019 / 17:15, *.centertel.pl

@123ci: Dobrze rozumiesz :-)

odpowiedz