Remy nie zagra w czterech meczach

Woytek, źródło: Legionisci.com

Komisja Ligi nałożyła na zawodnika Legii Williama Rémy'ego karę dyskwalifikacji w 4 meczach Ekstraklasy. W 78. minucie niedzielnego meczu z Cracovią zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę.

Francuz nie wystąpi w spotkaniach z Lechem, Miedzią, Arką i Śląskiem. Na pozycji stopera Ricardo Są Pinto będzie miał do dyspozycji Artura Jędrzejczyka, Mateusza Wieteskę i Inakiego Astiza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
gazza - 21.02.2019 / 18:23, *.inetia.pl

Prawidłowa kara !
Zawsze mnie uczono że szacunek dla przeciwnika to podstawa !
I legia też powinna szanować i nas i przeciwnika.
Kto tego nie uznaje , nie powinien grać w Legii.

odpowiedz
WWL - 21.02.2019 / 13:04, *.play-internet.pl

Dla mnie największym brutalem jest trałka.
Ale nie przypominam sobie by był dodatkowo zamieszany

odpowiedz
Mrok - 21.02.2019 / 10:54, *.play-internet.pl

Dla mnie mógłby już więcej w Legii nie zagrać. Kompletny osioł. Zawalił przy bramce, osłabił drużynę na wiele meczów. Legia powinna karać takich piłkarzy i nie ztrudniac piłkarzy bezmyślnych

odpowiedz
kynio - 21.02.2019 / 09:58, *.chello.pl

Hazardzista nie wytrzymuje swoich problemów finansowych i się odgrywa na Bogu ducha winnym piłkarzu Cracovii. Legia nie zajmuje nawet miejsca w 1 trójce. Nic nie nauczył się Miodek po Jozaku.

odpowiedz
Bie(L)any - 21.02.2019 / 09:02, *.centertel.pl

Sorry ale kartka słuszna byłem na meczu i myślałem że sędzia jest ch... ale jak zobaczyłem powtórkę w c+ to poprostu debil przy dzisiejszej technologi takiej ilości kamer var trzeba naprawdę być ograniczonym.... przecież widać dokładnie że Remy staje na niego z premedytacją... teraz pozostaje tylko jedno pytanie czy powodem takiego postępowania nie jest zachowanie i wymagania naszego showmena z Portugalii bo trenerem trudno go nazwać....

odpowiedz
Navigator - 21.02.2019 / 08:55, *.play-internet.pl

Bedzie miał czas Remy na spokojne granie w kasynie. Nagy po grze wudac tez lubi zarwac nocke..

odpowiedz
krolik - 21.02.2019 / 08:12, *.orange.pl

A faulu na naszym bramkarzu nikt nie wspomina,tam powinno być czerwo

odpowiedz
to ja kibic Legii - 21.02.2019 / 07:20, *.plus.pl

dokładnie, kara się należy.... Remy był zdziwiony jak dostał kartkę ale nie był zdziwiony jak specjalnie stanął przeciwnikowi na udo

odpowiedz
Mario - 21.02.2019 / 06:33, *.timplus.net

Komisja Ligi nie szanuje Sa Pinto.

odpowiedz
to ja - 21.02.2019 / 08:13, *.in-addr.arpa

@Mario: hehe, dokładnie ;)

odpowiedz
News⚽️Legia - 21.02.2019 / 02:53, *.135.37

Mioduski!zacznij pracować z trenerem chodź za nim pracuj z dryżynâ jak nie? podaj sie do dymisji lub zwolnij Portuguese

odpowiedz
Leśny dziad - 20.02.2019 / 22:11, *.centertel.pl

Komisja ligi dziala podobnie jak polska policja za jedno przewinienie daje kilka kar(mowa o piro)

odpowiedz
Pablo - 20.02.2019 / 21:22, *.virginm.net

Może te cztery mecze to dlatego że ciemnoskóry,a nam kibicom zarzucają że jesteśmy rasistami.#No to racism to jest ich hasło

odpowiedz
Raf - 21.02.2019 / 04:06, *.02.net

@Pablo:
Wy chyba ślepi jesteście skoczył jemu na nogę ewidentnie więc czego oczekiwaliscie? Brutalny faul

odpowiedz
Pablo - 21.02.2019 / 08:35, *.64.60

@Raf: To co powiesz o faulu na Saganie w meczu z baba jaga tam nawet kartki nie było a chłopaczyna nie grał kilka miesiecy wiem że to było dawno ale masz porównanie jeżeli faul Remyego był brutalny jak to nazwałeś to tamten był w twoim mniemaniu zamachem na zycie.Kartka ok ale cztery mecze to trochę przesada

odpowiedz
poiuytrew - 21.02.2019 / 08:36, *.tpnet.pl

@Raf:
oglądałeś deklu?
nie skoczył, tylko piłka zatrzymała się na nogach leżącego zawodnika a Remy korkami chciał ją wygarnąć
fakt, że skrobnął i fakt, że nie musiał tego robić

odpowiedz
Raf - 21.02.2019 / 22:55, *.02.net

@poiuytrew:
Oglądałem łosiu wiele razy tą sytuację

odpowiedz
Andrzej - 20.02.2019 / 20:59, *.centertel.pl

...i cały misterny plan w pi...du!!!!

odpowiedz
urban - 20.02.2019 / 20:23, *.virginm.net

Wole kopiacego sie po glowie Wieteske niz robiacego to samo Remiego. Na skrzydle tez bym chcial Stolarskiego i Kucharczyka, ale ch.. z tego bedzie. Berg wroc!!

odpowiedz
Rafał N. - 20.02.2019 / 20:23, *.t-mobile.pl

I teraz Pazdan by się przydał :-)

odpowiedz
Mario - 21.02.2019 / 06:39, *.timplus.net

@Rafał N.: Jak był Pazdan, to go większość wyzywała i wyganiała z klubu, a to w gruncie rzeczy najlepszy środkowy w klubie od lat. To samo z Kucharczykiem. Odkąd pamiętam, to go prawie wszyscy wyzywali, najchętniej na taczce wywieźli z klubu. A teraz płacz, ale by się przydał Kuchy.

odpowiedz
fan Kuchego - 21.02.2019 / 09:26, *.t-mobile.pl

@Mario: "nie prawie wszyscy "ale kilku idiotów! Bo Kuchy jest b.dobrym piłkarzem i zawsze powinien grać w pomocy-nie na obronie!

odpowiedz
NAS - 20.02.2019 / 20:18, *.centertel.pl

Pamiętam nie tak dawno trałka w meczu z Legią zrobił dokładnie tak samo, identyczna sytuacja (tylko nie pamiętam na kim) jak Remy i nawet kartki nie dostał. Nie mówię że Remy nie powinien dostać kartki, ale każde przewinienia powinny być karane tak samo.

odpowiedz
wuja - 20.02.2019 / 20:48, *.168.23

@NAS: Bodajże na Guilherme.

odpowiedz
NAS - 20.02.2019 / 21:59, *.centertel.pl

@wuja: masz rację

odpowiedz
L - 20.02.2019 / 23:07, *.tpnet.pl

@NAS: Dobrze gada!

odpowiedz
Szymon - 20.02.2019 / 20:17, *.co.uk

I tak sie kopal w glowe wole Polaka zeby pogral Wieteska z Jedza albo emeryta Astiza a na pomoc Rado bo i tak zaciag portugal nie zachwyca

odpowiedz
KAMIL - 20.02.2019 / 20:08, *.com.pl

za czarną głupotę pod kopułą powinien zapłacić karę finansową dla klub albo na jakiś cel charytatywny np. dla dzieciaków z CZD

odpowiedz
LW - 20.02.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Jeśli chodzi o nasz klub to zawsze jesteśmy karani najsurowiej czy to chodzi o piłkarzy czy kibiców. Zawsze jak coś się u nas wydarzy jest taka nagonka mediów że ta durnowata KL karze nas na pokaz. W przypadku innych klubów tego nie ma. Zawsze najwyższe kary pieniężne i najwięcej zakazów wyjazdowych (cały czas KL w naszym przypadku idzie na rekordy).

odpowiedz
SzczekoFan - 20.02.2019 / 22:28, *.plus.pl

@LW: To samo chciałem napisać (L) . Nikt i nic nas nie złamie

odpowiedz
sfg - 20.02.2019 / 19:46, *.jmdi.pl

rasizm! jakby bialy taki numer odwalil to by 2 mecze dostal maksymalnie

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.02.2019 / 19:44, *.inetia.pl

Prawidłowo. Dla mnie zawsze powinien być taki układ: pierwsze czerwo dla bandyty - 4 mecze, drugie - 10, kolejne dwuletnia dyskwalifikacja.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.02.2019 / 20:02, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: W twojej drużynie był prawdziwy bandyta: Nicki Bille-Nielsen. Nie zauważyłeś?

odpowiedz
Czarna owca - 20.02.2019 / 19:42, *.spcsdns.net

No to teraz Legia walczy nie tylko z druzynami i sedziami, ale i Komisja Ligi i Boniek przylaczyli sie
Do frontu walki z Legia.
A pozniej Europa sie smieje ze dalej korupcja w Polsce w pelni. A czy Lasyk dostal jakas kare za skandaliczne sedziowanie pr,eciwko Legii?

odpowiedz
MarcinDespe - 20.02.2019 / 20:06, *.vectranet.pl

@Czarna owca: Lasyk nie panował nad meczem ale która z jego decyzji była skandaliczna?

odpowiedz
L - 20.02.2019 / 21:07, *.tpnet.pl

@MarcinDespe: Podyktowanie rzutu karnego i z 5 żółtych kartek jakies 5 sekund po metrowym spalonym którego nie widział i juz nie raczył sprawdzić varem.

odpowiedz
Czarna owca - 20.02.2019 / 23:40, *.comcast.net

Do marcin
Faul na Cafu przed 2 bramka - puscil.
Hlousek zagral czysto bark w bark-faul, a to bylo w poblizu pol karnego racovii.

odpowiedz
- 21.02.2019 / 17:06, *.centertel.pl

@MarcinDespe: Sędziów kary nie obejmują. To święte krowy jak urzędnicy skarbowi. A gdzie skandaliczne zachowanie lasyka. Choćby brak czerwa za chamski faul na Majeckim

odpowiedz
Pacho - 20.02.2019 / 19:40, *.2.178

Przecie w piłkę kopał. A że korkami zachaczyl, a ile podobnych sytuacji w każdym meczu jest takich i nawet faulu sie Anię gwiżdże. Jeszcze starał się nie nadepnąć. Poje... sędziego, var-owcow ślepców jeszcze bardziej i najbardziej ten beton komisję ligi. Powiedziałbym ryba ale to zwykle gówno psuje się od głowy.

odpowiedz
Mundial w Rosji - 20.02.2019 / 21:19, *.centertel.pl

@Pacho: w Anglii nawet sędzia by się nie zawachał gwizdnąć. Już nie raz widziałem podczas walki o piłkę gorsze sceny w Premier League i nie było faulu. Sorry ale jak gość się przewraca to niech nie zasłania piłki ciałem.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.02.2019 / 19:31, *.chello.pl

Obejrzyjcie faule Sadloka w meczu z Śląskiem. Wysoka kara dla Remy'ego była pewna. Boniek robi wszystko, aby na ostatnim meczu sezonu, "kibic" Lechii, herr Tusk, mógł rozpocząć prezydencką kampanię wyborczą. Teraz tylko w meczu z pyrami, Musiał jako główny i Frankowski na varze i po ptokach. No i jeszcze Furman dostanie ze trzy mecze na trybunach - przecież to legionista.

odpowiedz
Bloom - 20.02.2019 / 19:43, *.plus.pl

Nie ma to jak wydumane teorie spiskowe niepoparte dowodami, w taki sposób można obwinić każdego o wszystko skąd my to znamy swoją drogą, klasa sama w sobie. A Remy karę dostał zasłużenie bo zachował się jak prostak.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.02.2019 / 19:59, *.chello.pl

@Bloom: W każdem niemal meczu, można znaleźć faule znacznie groźniejsze i bardziej niebezpieczne dla zawodnika. Vide Sadlok czy Peszko w meczu ze Śląskiem. Hernandezowi nic się nie stało, bo zagranie w istocie niczym mu nie zagrażało. Było statyczne: Hernandez leżał, Remy na nim stanął. Tyle. Po to jest komisja ligi, by nie łykać picu jak lemingi, tylko oceniać fachowo i stosownie do stopnia przewinienia. Każdy, kto choć trochę grał w piłkę, wie o czym mówię. A co do teorii spiskowych, to pogadamy na koniec sezonu.

odpowiedz
Jarek - 21.02.2019 / 05:40, *.cmcti.vn

@Po(L)ubiony: O co Ci chodzi z Furmanem? Boniek wyklucza Remy'ego w ramach kampani Tuska... ochlon

odpowiedz
Polo - 20.02.2019 / 19:27, *.178.1

Może pamiętacie jak ten chu...za z baby jagi wyciął Sagana co go wyeliminowało na parę miesięcy z gry to ile kary wyłapał? Wszyscy mogą wszystko ale jak już ktoś z Legii coś odwali to po całości go karzą je..ał pies tą komisje.

odpowiedz
Laguna - 20.02.2019 / 20:28, *.play-internet.pl

@Polo: Pamiętam, nie dostał nawet kartki. Nawet faulu sędzia .uj nie odgwizdał bo uznał, że Sagan symuluje.

odpowiedz
dejne3 - 20.02.2019 / 23:27, *.plus.pl

@Polo: Tak zgadza się Tosik dal Markowi Saganowdkiemu po noszę, źe ten pół roku zmagał się z powrotem na boisko.Jak Lechia nie mogę to sędzia pomoźe 22 kolejka a Gdańska ma 14 rzut karny to mimo wszystko nie przypadekLegia ⚽

odpowiedz
ja - 20.02.2019 / 19:27, *.chello.pl

Gosc nic nie zrobil, za takie czerwa sa 2 mecze kary. Jakby u nas polamali komus nogi to by laskawie mu dali ze 3 mecze kary.
Juz widac ze spodzielnia dziala przeciwko Legii, ale mam nadzieje, ze trener przjrzy na oczy i wystawi wiecej Polakow jak Kucharczyk i ta smieszna lige wygramy z palcem w nosie.

odpowiedz
Hugo L - 20.02.2019 / 19:11, *.centertel.pl

kibicuje legii i trzymam kciuki, ale hamstwa nie zniese, w lidze + widać dokładnie było jak zrobił to z premedytacją, i nie na stopę tylko udo, musi być kara za to. Druga rzecz to zachowanie naszego trenera na koniec, dramat. Za race to przesadzili z hajsem

odpowiedz
Pio - 20.02.2019 / 19:29, *.chello.pl

@Hugo L: weź stąd spie.... wiadomo że nie jesteś kibicem Legii , w sobotę zobaczymy kto lepszy

odpowiedz
Babel - 20.02.2019 / 18:40, *.centertel.pl

Komisja odgrywa się za zachowanie trenera

odpowiedz
Adi - 20.02.2019 / 18:39, *.orange.pl

Kara finansowa dla piłkarza. 70 tys zł pokryje karę za race.

odpowiedz
Żołnierz - 20.02.2019 / 18:36, *.plus.pl

Ale mówiąc tak szczerze to ja nie wiem gdzie oni widzieli to żeby z premedytacją na niego stanął, dla mnie to chore. Plus jeszcze 70 tys złoty kary A zachowanie kibiców i zamknięcie trybuny na jeden mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy i zakaz wyjazdowy na 3 wybrane mecze przez komisję ligi. Przecież to jest absurd. Czemu tylko nas się tak kara? Nigdy tego nie zrozumiem.

odpowiedz
arlzrk - 20.02.2019 / 18:27, *.centertel.pl

słuszna decyzja.. lubie Remiego ale zachował sie jak idiota a później (taka wisienka na torcie) nas ośmieszył.

odpowiedz
Nowik - 20.02.2019 / 18:34, *.chello.pl

@arlzrk: za co słuszna? To nie bylo świadome...

odpowiedz
Pio - 20.02.2019 / 18:17, *.chello.pl

4 ? Co się rozdrabniacie, do końca rundy trzeba było dać. Komisja Ligi Bastion Komuny Leśnych Dziadów

odpowiedz
artur L - 20.02.2019 / 18:17, *.chello.pl

uuuuuuuu... przecież tam nie było umyślnego nadepnięcia... ale dowalili!!!! trzeba się jakoś odwołać.............

odpowiedz
Pnk - 20.02.2019 / 18:14, *.centertel.pl

4???????? 4??????? Powaliło ich tam...

odpowiedz