fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Zbiórka krwi na Legii

Bilety dla krwiodawców ze zbiórki 2 marca

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

Po raz kolejny, dzięki uprzejmości Legii Warszawa krwiodawcy, którzy oddadzą krew na naszej akcji na stadionie Legii otrzymają bilet na mecz. Będzie to wejściówka na spotkanie Legia – Śląsk, które odbędzie się w sobotę, 16 marca o godzinie 20:30.

Zbiórka krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w sobotę, 2 marca od godziny 9 do 14 i wezmą w niej udział aż 3 autokary-krwiobusy.

Ponadto na krwiodawców akcji będą czekały gorące napoje (kawa i herbata) oraz pyszne pączki ufundowane przez Cukiernię Karpatka z Góry Kalwarii.

Zaplanujcie sobie już czas i namówcie znajomych! W szpitalach brakuje krwi więc każdy krwiodawca jest bardzo ważny!

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Jimmi - 01.03.2019 / 23:20, *.vectranet.pl

chętnie bym poszedł, ale tak się boję igieł / kłucia

odpowiedz
moguai - 22.02.2019 / 13:11, *.108.201

@A:
Ja mialem przechodzoną i dzialała normalnie wbijaj

odpowiedz
(L)! - 21.02.2019 / 21:04, *.chello.pl

@A: kartę wyrobisz na miejscu. Trwa to dosłownie kilka minut.

odpowiedz
A - 21.02.2019 / 19:58, *.centertel.pl

Krew i tak oddam ale mam pytanie czy bilet można dostać bez ważnej karty?skończyła mi się ważność w sylwestra i jeszcze nie wyrobiłem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.