fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stan rywalizacji 2-1 dla Legii

Centrum Augustów 3-2 Legia Warszawa

Redakcja

W trzecim meczu pierwszej rundy play-off siatkarze Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z UKS-em Centrum Augustów 2-3. Pierwszy set przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy szybko objęli kilkupunktowe prowadzenie i dowieźli je do samego końca (25-20). W drugiej odsłonie role się odwróciły i to przyjezdni zdobyli wygrali do 21. Trzeci set to jeszcze większa przewaga legionistów i wygrana 25-18.

Niestety dwie dwie ostatnie partie należały do gospodarzy. Czwarty set zakończył się wynikiem 25-23 dla Centrum, a w tie-breaku rywale legionistów byli wyraźnie lepsi i wygrali do 9.

Stan rywalizacji 2-1 dla Legii. Czwarty mecz odbędzie się w niedzielę w Augustowie o godzinie 17:00.
Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu Metro Warszawa - Huragan Międzyrzec Podlaski (Metro wygrywa 2-1).


Siatkówka: UKS Centrum Augustów 3-2 Legia Warszawa
Sety: 25-20, 21-25, 18-25, 25-23, 15-9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.