Ricardo Sa Pinto - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sa Pinto: Należał się nam rzut karny

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Kilka godzin po meczu z Lechem Ricardo Sa Pinto udzielił dodatkowego komentarza oficjalnej stronie Legii, w której po raz kolejny poruszył wątek sędziowania i używania systemu VAR. Zdaniem Portugalczyka, jego zespołowi należał się tego dnia rzut karny,

- Przy wyniku 0-1 powinniśmy mieć rzut karny po faulu na Sebastianie Szymańskim. Oglądaliśmy tę sytuację wiele razy i nie mamy wątpliwości, że był faulowany. To kolejny raz, kiedy system VAR nie został wykorzystany. To niewiarygodne... Tak jak wspominałem przed meczem, chciałbym, żeby sędziowie byli sprawiedliwi i traktowali obie drużyny w ten sam sposób. Nie oczekuję niczego nadzwyczajnego - powiedział w dodatkowym komentarzu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Bie(L)any - 26.02.2019 / 11:20, *.lsas.aero

panie sa pinto przestań pan pić to portugalskie wina z biedronki...
może po Naszych alpagach przejrzysz na oczy nieudaczniku...

odpowiedz
Mi... - 26.02.2019 / 11:03, *.centertel.pl

Nie rozumiem Vesovicia na prawej obronie...trzeba grać ze Stolarskim na prawej obronie i Vesovic na skrzydle ten mały karacan tylko i wyłącznie w rezerwach...

odpowiedz
LWL - 26.02.2019 / 08:36, *.tpnet.pl

Na rzuty karne nie mamy co liczyc tylko strzelac gole ! "L" !!!

odpowiedz
ferdekk - 25.02.2019 / 15:44, *.214.242

Wstyd jak gra LEgia pod rządami Pinto. "Loczek" nie ma pomysłu na klub i to jest straszne. Naściągali szrotu z portugali zamiast 1 2 mlodych zdolnychpolkaów nawet za milion euro. Nadchodzi czas kiedy LEgie bedzie każdy upokażał...

odpowiedz
Szymon - 25.02.2019 / 13:42, *.t-mobile.pl

Krótko i na temat. Sra pinto

odpowiedz
Sasza - 25.02.2019 / 13:35, *.net.pl

Żaden karny, weź Pinto przestań bredzić.
Ale gdyby nawet to co z tego???
Wynik dalej niekorzystny a ty człowieku budujesz na tym teorię spiskową. Gdzie w tym sens i logika?

odpowiedz
Yama - 25.02.2019 / 12:55, *.centertel.pl

Magiera może Europy by nie podbił, ale tytuł mistrza gwarantował i skład bardziej Polski.

odpowiedz
kiki - 25.02.2019 / 10:42, *.tpnet.pl

Sa Pinto ... volte para casa!!!

odpowiedz
(L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) - 25.02.2019 / 10:18, *.88.99

Magiera- czas na powrót

odpowiedz
Leeu - 25.02.2019 / 09:53, *.orange.pl

Człowieku weź się do pracy, bo drużyna prezentuje się fatalnie! Jeden celny strzał na 90’? Poważnie?

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 25.02.2019 / 09:53, *.telefonica.de

Gdzie są wyniki mioduski gdzie są wyniki ty golodupcu. I te wasze śmieszne transfery z biedronki z promocji

odpowiedz
Ali - 25.02.2019 / 08:57, *.249.134

nie należał

odpowiedz
Lis - 24.02.2019 / 23:36, *.vectranet.pl

Ciężko będzie wybrać "Cytat roku" przy takim trenerze :)

odpowiedz
magoo - 24.02.2019 / 22:51, *.chello.pl

Odszczekam swoje słowa o Ojrzyńskim z przed pół roku (skacze jak Osioł ze Shreka), lub więcej. Ojrzyński by chyba lepiej tym burdelem zarządził niż Rysiek, i byłoby to dla naszego dobra. Dobra to teraz doj...ie Mioduskiemu. Miodku, ch... wiesz, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Spier...laj !!!

odpowiedz
Felek - 24.02.2019 / 21:58, *.fastwebnet.it

Te pintak bierz sie do roboty,bo juz masz 7 punktów straty do betonów.Jak nie zrobisz mistrza to w czerwcu zabieraj swoich portugalskich gwiazdorów i wynocha z klubu

odpowiedz
Weloo78 - 24.02.2019 / 20:45, *.vectranet.pl

@S: Wdowczyk i Ojrzyński

odpowiedz
Hot⚽️News - 24.02.2019 / 20:38, *.215.73

Bili - 7 godzin temu, *.centertel.pl
Należy nam się Prawdziwy Trener !!!!!
odpowiedz

odpowiedz
Rdzenny - 24.02.2019 / 19:06, *.centertel.pl

Dwa pudle out z Legii! Właściciel i ten pseudotrenerzyna!

odpowiedz
Lukas - 24.02.2019 / 18:26, *.play-internet.pl

Hej, gdzie można zobaczyć sytuację z Szymański, co Pinto mówi że nam się karny należał??

odpowiedz
Kris - 24.02.2019 / 17:10, *.plus.pl

Co się dzieje to ja nie wierzę Kucharczyk to napastnik po 1 Hama zawsze strzelał bramki lechowi a nie pojawił się na placu no i podejrzewam że mimo wieku Rado jest 100% lepszy od tego Agry co ma wiecznie straty przy wyjściu z połowy. Jeden strzał przez cały mecz tego nie da się oglądać

odpowiedz
grzesiek - 24.02.2019 / 16:43, *.centertel.pl

Nędza

odpowiedz
Strogow - 24.02.2019 / 15:32, *.chello.pl

A ja oczekuję kiedy odejdziesz hipisie ale do tego trzeba mieć honor a u ciebie z tym nie za bardzo !!!

odpowiedz
Obiektywnie - 24.02.2019 / 14:49, *.play-internet.pl

Poziom tej ligi jest tak slaby jak rozjemcy. Kto wogule wpadl na pomysl zeby nazwac to ekstraklasa? Poprostu porazka!!! Po co w tej lidze obcokrajowcy! Ktorzy nie wnosza jakosci w pizdu pognac to w cholere i niech w tej lidze wystepuja sami polscy pilkarze. Poziom nie bedzie slabszy niz jest

odpowiedz
powiślak - 24.02.2019 / 14:49, *.centertel.pl

@Kibic(L) : dokładnie bracie. Michalak to przyszłość polskiej pilki. Obecny zarząd to banda głupców z łapanki ktorzy nie szanują nas kibiców oddajac takich pilkarzy. Gdy usłyszałem ze go wymieniaja za Stolarskiego to nóż mi sie w kieszeni otworzyl nie poraz pierwszy z resztą. Hańba!

odpowiedz
LTM - 24.02.2019 / 14:42, *.chello.pl

jaki karny pajacu, gracie 3 mecz i macie jednego przypadkowego gola strzelonego Wiśle Płock, nie stwarzacie sytuacji, a co stworzycie to partolicie i pierdzielenie że jedziecie po 3 pkt.rzygać się chcę. Pinto won! Pudel won!

odpowiedz
Eld - 24.02.2019 / 14:22, *.play-internet.pl

@Kristof: pingwiny

odpowiedz
Arek - 24.02.2019 / 14:21, *.tpnet.pl

Jak się nie potrafi przez cały mecz sytuacji wyklarować, to się potem liczy na karne/wolne/ch...j wie co jeszcze. Tylko, że tam raczej karnego nie było.

odpowiedz
S - 24.02.2019 / 14:02, *.net.pl

Piłkarze będą grać przeciwko trenerowi.
Już widać symptomy.
Sezon można uratować tylko kto za Ryśka?

odpowiedz
Młody Junaku - 24.02.2019 / 13:45, *.net.pl

Do tej pory zawsze śmiałem się z Probierza, że zawsze narzekał, że przegrał, bo sędzia..., bo trawa zbyt zielona..., bo wiatr źle zawiał..., ale teraz widzę, że takiego samego pajaca mamy u siebie w drużynie.

odpowiedz
Hubsi - 24.02.2019 / 13:29, *.inetia.pl

@tomiacab: chciałbym tylko przypomnieć, że nie sam Leśny wtedy rządził, a było ich 3 ale tylko jeden pchał się na szkło. Przypominam też o tym, że awansowaliśmy do LM na meeeega farcie i w kiepskim stylu, gdzie Dundalk w Warszawie prowadziło z nami prawie cały mecz i z duszą na ramieniu czekaliśmy na końcowy gwizdek... Także może patrzmy na to wszystko szerzej, bo odkąd odszedł Berg to Legia gra bez swojego stylu... Czesiek też dostawał od Niecieczy 3:0, grał często na remis jak i Magiera w swoim "mistrzowskim" sezonie, gdzie cudem zostaliśmy MP w ostatniej kolejce broniąc się całym zespołem...

odpowiedz
Wawa1973 - 24.02.2019 / 13:19, *.centertel.pl

Co za pajac bez honoru i kultury.

odpowiedz
Bili - 24.02.2019 / 13:00, *.centertel.pl

Należy nam się Prawdziwy Trener !!!!!

odpowiedz
Dariusz - 24.02.2019 / 12:34, *.236.12

Człowieku!!! Przez CZTERY I PÓŁ GODZINY gry twoja drużyna strzeliła JEDNEGO gola, i to po rzucie rożnym. Czy ty w ogóle oglądasz potem na spokojnie to, co wyczyniają te grajki??? Co wy żeście tam robili na tych zamkniętych treningach i sparingach przed sezonem???

odpowiedz
imchotep - 24.02.2019 / 12:19, *.mm.pl

Ten gość to jakiś oszołom. Zawsze szuka winy po porażkach u innych a nie u siebie... Ale problem jest gdzie indziej. Mioduski Legię przejął w marcu 2017 i niebawem będzie 2 lata jego samodzielnych rządów. Sa Pinto to już 5 trener w ciągu niecałych 2 lat - biorąc pod uwagę tymczasowego Vuko - to nie jest normalne. Widać gołym okiem że Mioduski to kompletny dyletant na niczym się nie zna. Pięknie gada a z Legii którą się fajnie oglądało i w Polsce i Europie zrobił pośmiewisko. Transfery to jakaś pomyłka - Agra kopie się w czoło a Vesović męczy się na prawej obronie gdzie Stolarski typowy prawy obrońca siedzie ....w domu przed TV. Kucharczyk nie mieści się z Cracovią w kadrze a w Poznaniu gra od początku. Zeszłoroczny zaciąg to oprócz Vesovica szrot!!! Remy fauluje, Antolić to jeździec bez głowy, Philipps podaje do najbliższego a "niezła 10" jak o Pasquato pisał i mówił Mioduski siedzi w rezerwach. Hamalainen, Radović i Malarz są odstawieni bo nie pasują do koncepcji trenera. Mączyński również. O ile w jesieni bronił się wynikami to teraz nic go nie broni. 3 mecze 4 bramki stracone i wymęczone zwycięstwo z Wisłą w Płocku.... To ma być Legia? Powtarzałem to zawsze że Mioduski doprowadzi Legię do upadku i niestety moje słowa się sprawdzają. Pasmo porażek się przedłuża bo nie wierzę w to że Lechia wypuści z rąk taką szansę na mistrzostwo a i Raków tez w PP Legię ogra. Wiecie co - chciałbym aby Legia się nie zakwalifikowała do Pucharów - a wówczas należy jeszcze po raz kolejny zorganizować akcję PustyStadion aby temu patafianowi z blond długimi włosami pokazać gdzie jest jego miejsce i wypędzić do z Łazienkowskiej raz na zawsze. Widać że to człowiek bez wiedzy i dla niego Legia to zabawka. Szkoda mi tylko tych którzy dopingują Legię i jeżdżą za nią po całej Polsce. Ciekawe jakie będzie miał wytłumaczenia po kolejnych porażkach.....piłka za miękka, słupek nie w tym miejscu gdzie trzeba, poprzeczka za nisko, piłkarzowi chciało się kupę i dlatego nie potrafił dobrze piłki kopnąć........Żenada. Ja z Legią Mioduskiego się nie identyfikuję bo to zbieranina partaczy z jakimś oszołomem na ławce rezerwowych.

odpowiedz
tomiacab - 24.02.2019 / 12:15, *.236.236

@Tagi: wszystko się Panowie zgadza, to co piszecie. Niestety. Ilu tu się ze mną kłóciło, że pudel robi to co trzeba aby wszystko było dobrze, że kryzys to pozostałość po rządach Leśnego... wszystko, co pozostało po Leśnym, to były resztki normalności w tym klubie, ale z czasem musiało zniknąć to co było śladem po Leśnym bo taki ma charakter pudel. Były tu obecne jakieś kszecze, @rki i inne leszcze, co wychwalali pod niebiosa politykę pudla. Kij jeden wie jakie teraz mają nicki :) Menadżerowie księgowi sie ku... znaleźli. Zapomnieli, że zwą się kibicami, a jako kibice powinno oczekiwać wyników przede wszystkim, a dopiero dopiętego budżetu. Niektórzy wraz z pudlem na czele nie mogą dojść do tego, że drogą do rentowności klubu w Polsce, jest regularna gra w europucharach. Ciężko jest zrozumieć, że trzeba mieć skład gwarantujący grę w LE, a nie skład gwarantujący niskie koszty utrzymania na wypadek braku awansu. I niech nikt nie pierd...i mi tu "to wyłóż swoje pieniądze", bo gdybym je miał, to bym to zrobił, a pudel miał drużynę na poziomie, o którym piszę już gotową na samym początku obejmowania samorządów. Rozpi....ł wszystko. Może jakiś teansparent? Przy okazji drugi o treści "Leśny! PrzepraszaMY, wróć!"

odpowiedz
janusz - 24.02.2019 / 12:12, *.orange.pl

zmiencie tego trenera boi bedzie katastrofa

odpowiedz
pk - 24.02.2019 / 11:38, *.tpnet.pl

Należy to się Nam inny trener a nie głupie gadanie.

odpowiedz
Brak klasy u trenera . A u zawodników poprostu brak umiejętności czysto piłkarskich - 24.02.2019 / 11:37, *.206.63

Weź Pinto przykład z trenera siatkarzy Heynena ostry na treningach z klasą w publicznych wypowiedziach . A przede wszystkim szczery w swoich wypowiedziach , nie kręci , nie mataczy . Mówi wprost jak jest . Klasa sama w sobie . Portugalski zaciąg to tylko próba rozpaczliwego ratunku jakiegokolwiek wzmocnienia zespołu , bo sam trener widzi jakimi Piłkarzami dysponujemy , filary odeszły , Pazdan , Kante . Nie mówiąc już o wcześniejszym osłabieniu w postaci Ofoe , Guli , Nikolić , Priljovic . Zebrać tak najlepszych zawodników z kilku lat to dziś mielibyśmy mega pakę na miarę spokojnej gry w LE . A tak pozbywanie się co rok najlepszych i branie zamienników gorszego sortu doprowadza Legię do coraz większego g....

odpowiedz
Piotrek - 24.02.2019 / 11:35, *.t-mobile.pl

Karny? Chyba inny mecz oglądałem. Trener na 3 lata...
Dno i 5 metrów mułu niestety. Jeden strzal celny przez cały mecz o twojej myśli szkoleniowej świadczy. A karnego też trzeba jeszcze strzelić.

odpowiedz
Pythia - 24.02.2019 / 11:32, *.inetia.pl

wypad z Legii

odpowiedz
Cicirici - 24.02.2019 / 11:23, *.telstra.net

Hasi 2.0

odpowiedz
WaWa - 24.02.2019 / 11:21, *.chello.pl

Widzę że to początek końca trenera w Legii

odpowiedz
Mrok - 24.02.2019 / 11:01, *.chello.pl

@Kibic(L) : 100% racji, Polityka transferowa to kpiny, ściągamy piłkarzy ze śmietnika futbolowego, których Mioduski prezentuje jako drogich i wartościowych. W rzeczywistości to 3 liga europy, która prosto podać piłki nie potrafi i ma psychologiczne probREMY. Środek Legii to dramat. W obronie grają piłkarze z łapanki na dodatek zawsze inni i to z różnych pozycji. Majecki też niczym nie błyszczy - nie ma jeszcze takiego fartu wynikającego z doświadczenia jak dawniej pokazywali w beznadziejnych sytuacjach Kuciak i Malarz. Skład na mecze w obronie losujemy chyba ruletką więc nic dziwnego, że sami sobie strzelamy gole.

odpowiedz
ZEN - 24.02.2019 / 10:48, *.net.pl

Ten Agra to najgorszy piłkarz jakiego w życiu widziałem.

odpowiedz
Mrok - 24.02.2019 / 10:46, *.chello.pl

Mioduski i Mioduska - duet inwestorów od siedmiu boleści, wiele gadania i tylko gadania. Niczego samodzielnie nie osiągną. W zeszłym sezonie mistrzostwa rozpędem po poprzedniej ekipie i klęska w pucharach pod własnymi rządami. Teraz kolejny sezon stracony dzięki ich polityce inwestycyjnej, ten na dodatek może się okazać najsłabszym również w lidze od wielu lat.

odpowiedz
Zbyszek - 24.02.2019 / 10:44, *.chello.pl

Po mistrzostwie …..

odpowiedz
Tagi - 24.02.2019 / 10:43, *.chello.pl

@cam: 100% racji. Tym bardziej wku...ia mnie reakcje Żylety na Leśnego i gościa od transferów ( wstyd , ale nie pamiętam nazwiska . Zajeb...sie inteligenty "podwędzany" gościu). Legia z tamtych , całkiem nieodległych czasów , dzisiejszą Legię rozbiła by w pył.

odpowiedz
kolo - 24.02.2019 / 10:41, *.net.pl

A Ty (Pinto) to normalny Jesteś? Panie M. dlaczego nie przechodzą badań trenerzy których pan zatrudnia? Piłkarze muszą, pora na trenerów ,gdyż wygląda na to że wyciągnąłeś gościa z Tworek.

odpowiedz
krys008 - 24.02.2019 / 10:38, *.serv-net.pl

Czy tylko mi wydaje się, że ten Pan stracił kontakt z rzeczywistością?

odpowiedz
Tagi - 24.02.2019 / 10:37, *.chello.pl

Karny ? Nam się należy szacunek , liczyłem , wierzyłem , byłem pewny że po zimowych przygotowaniach Legia będzie mega silna , że w cuglach sięgniemy po kolejny tytuł i Puchar. Teraz wiem , że należy się martwić czy załapiemy na puchary. Legia gra gorzej niż na jesieni. Piłkarze , trener... , problem leży w panu prezesie , który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu klubu pokroju Legii. Amen.

odpowiedz
grzesiek - 24.02.2019 / 10:28, *.centertel.pl

Prezes out

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.02.2019 / 10:09, *.inetia.pl

Gdzie znajdę powtórkę sytuacji?

odpowiedz
Lugi - 24.02.2019 / 10:07, *.chello.pl

Tu nie ma co pisać tu trzeba lać!!!!

odpowiedz
Rambo - 24.02.2019 / 09:55, *.centertel.pl

Należał to się Wam liść na parkingu pajacu

odpowiedz
Krawcu - 24.02.2019 / 09:26, *.t-mobile.pl

Trzeba grać Pinto nie płakać. A tak naprawdę to idź już do domu Januszu futbolu..

odpowiedz
Micha - 24.02.2019 / 09:04, *.14.27

Wskazówka dla Pinto na najbliższą sobotę ;-)
https://bluesky.tanie-loty.com.pl/checkout/index/true

odpowiedz
cam - 24.02.2019 / 08:59, *.creanova.org

Panie Mioduski, odkąd objął Pan samodzielne rządy, Legia znajduje się na równi pochyłej. Miej Pan resztki przyzwoitości i odejdź.

odpowiedz
Lysy - 24.02.2019 / 08:58, *.plus.pl

Kuzwaaaaa zamiast profesor pinto dac szanse mlodym Polakom to daje taje zeby Agra gral a on taką gra to jedynie moze w biedronce zakupy pakować!!!

odpowiedz
tomiacab - 24.02.2019 / 08:56, *.virginm.net

Co za gość? A i tak będę głównie obwiniał pudla. Wiedział jaką ma opinię RSP, gdy go zatrudniał. Jak dotąd z reguły to my mieliśmy trenerów z klasą i kulturą, pod czas gdy to pyry robiły sobie wstyd zatrudniając jakiś rumaków i bielice. Jak to się role odwróciły i dopóki miodek nie popędzi lub nie utemperuje RSP to Legia będzie spostrzegana jako buracki klub. "Leśny wróć" - taki transparent powinien wisieć na Żylecie.

odpowiedz
Bartas - 24.02.2019 / 08:45, *.tkchopin.pl

Mamy problemy w ofensywie a jedyny skrzydłowy który cos może wnieść z przodu gra na obronie (Vesovic), agra to nie nadaje się nawet do 2 ligi, Szymański tragedia (Hamalainen na 10 powinien grać) no i ten brak pomysłu na grę... Ponad miesiąc trenować i nic z tego nie wychodzi pytanie co oni tam robili na tych obozach??? Bo niby ciężko trenowali ale wogole tego nie widać....

odpowiedz
Lysy - 24.02.2019 / 08:39, *.plus.pl

Brak słów

odpowiedz
Voitcus - 24.02.2019 / 08:33, *.tpnet.pl

Niestety, naszej drużynie potrzebne jest oczyszczenie: nawet niezakwalifikowanie do pucharów. Dotyczy to także nas, kibiców. Kilka chudych lat musimy poświęcić na sprzątanie i lekcje pokory. Od paru lat mamy na ścianie grzyba, którego co roku zamalowujemy coraz grubszą warstwą farby. W końcu to się wszystko zawali i spadniemy z ligi i zacznie się tragedia.
To też dotyczy nas, przestańmy się wyśmiewać z innych, że sljedziki czy leszcze, bo ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

odpowiedz
KibicL - 24.02.2019 / 08:28, *.vectranet.pl

Dobrze prawi. Dla takiego nieudacznika najlepiej by byłó, żeby mecz rozpoczynał się od rzutu karnego dla jego drużyny. Tak trzymać.

odpowiedz
Sig - 24.02.2019 / 08:26, *.chello.pl

Przegraj w Częstochowie i należy ci się bilet do Lizbony.

odpowiedz
Do obcy - 24.02.2019 / 08:17, *.t-mobile.pl

Serb upycha Serbow, Chorwat Chorwatów Hiszpan Hiszpanow i tak sie kreci na nasza ekstraklapa, tylko maestro Nawalce pozostaje Tralka hehehe

odpowiedz
Kibic(L) - 24.02.2019 / 08:16, *.icpnet.pl

Podtrzymuję swoje zdanie, że Sa Pinto nie dotrwa do końca sezonu i odejdzie w atmosferze skandalu, sklocony z prezesem, zawodnikami, dziennikarzami... Chory człowiek. W meczu z Cracovia Kucharczyk nie mieści się do 18. Wczoraj pierwszy plac. Grają ogórki portugalskie a Radovic i Hamalainen już całkowicie odstawieni. Wymienilismy Stolarskiego za Michalaka. Stolarski nie łapie się do 18 a Michalak pierwszy plac u lidera i wkrótce będzie cieszył się z mistrzostwa. Tak się kończa wymysly Mioduskiego. Zupełnie nie zna się na piłce i ludziach. Każdy kolejny sztab szkoleniowy to jakiś absurd. Zawodnicy zmieniają się w tempie wystrzalow kalasznikowa. Niestety każdy następny to coraz większy ogor. Era Mioduskiego powoli dobiega końca. Niestety nadchodzą chude lata dla Legii.

odpowiedz
Obcy - 24.02.2019 / 08:09, *.t-mobile.pl

Rychu zamilcz. Czy ty myślisz,że masz przed sobą debili. Kto kumaty już połapał się, że jesteś nieszczęściem dla naszego klubu. Tylko prezes jest z tych mniej myślących. Musi trochę czasu minąć zanim to załapie. Rychu miał do opchniecia jeszcze paru portugalczyków, ale teraz przez wyniki nijak nie może ich wcisnąć. Ma wielki ból pośladów.

odpowiedz
Zyga - 24.02.2019 / 07:54, *.t-mobile.pl

W tym tygodniu trening zamkniety dla mediow, zajecia z wyrownywania murawy, dopompowywania pilek, prostowania slupkow i gry pod wiatr. Od czegos trzeba zaczac.

odpowiedz
MATEUSZ - 24.02.2019 / 07:25, *.tpnet.pl

A nam normalny prezes drużyna....

odpowiedz
Mario - 24.02.2019 / 07:11, *.timplus.net

Niestety, tak stawiałem, że będzie 2-0, 3-0 dla Lecha. Jeżeli ktoś się łudził, iż będzie inaczej, to ma klapki na oczach. Żadnych argumentów za zwycięstwem. Skład coraz słabszy, co trener, to tragedia. Gra od dawien dawna tragiczna. Jedyne przebłyski ostatnie, to końcówka LM, ale wtedy byli zawodnicy, którzy indywidualnie coś wnosili, kreowali, Ofoe, Moulin, Rado, Gui, Nikolic, Prijovic. Każdy z nich mógł samodzielnie rozstrzygnąć mecz. Od dłuższego czasu, jak zwycięstwa to na farcie i cała masa upokarzjących porażek na własnym stadionie. Żaden obecny zawodnik nie jest w stanie zrobić "coś" więcej od siebie, jak nie idzie drużynie. Nic. Druga sprawa trener. Nie dość, że kompletny ogórek, to jeszcze żyjący w matrixie. Porażki przez sędziego, trawę, byliśmy lepsi, oni byli gorsi. Już dawno temu pisałem i mówiłem, Mioduski jeszcze będzie przeklinał dzień, w którym wymyślił tego pajaca. Odejdzie w wielkim skandalu, przeświadczeniu, że Polacy są źli i brak sukcesów przez wszystkich innych, tylko nie przez niego. Nieraz obsmaruje Miodka w mediach. Niech tylko opuści Polskę. A prezes teraz w kropce, wyników brak, gra tragiczna, trener nie do końca normalny, kotrakt na lata. Oj dużo to może wszystko kosztować. Wczorajsze argumenty Lecha. Grał u siebie. Trener jednak dwie półki wyżej. Mimo ostatnich porażek i tych z jesieni, to gra troszkę lepiej wyglądała. Nie było tam taktyki Legii, laga do przodu czy może coś wpadnie przy stałym fragmencie gry. A wystarczyło zostawić Magierę i nie rozwalać mu składu, a później mieć pretensje do niego, że odpada z pucharów i nie jest liderem w lidze z ogromną przewagą.

odpowiedz
Gepetto - 24.02.2019 / 03:07, *.chello.pl

Zapytaj braci z Sosnowca co sądzą o varze. Widziałem ich dwa ostatnie mecze i kreceni na varze jak nie wiem, a dziś przekręceni. Zrozum człowieku, że jak byś prowadził to by ci karny nie był potrzebny i nawet karny dla rywali by cię walił. W piłce chyba chodzi o to żeby mieć zawsze więcej goli niż rywal, to sobie zapamiętaj, bo nawet trampkarze o tym wiedzą

odpowiedz
Kristof - 24.02.2019 / 03:07, *.ziggo.nl

Nie ma sie co martwic. Odejdzie Sa Pinto i odejda porugalscy pilkarze. Przyjdzie trener z Keni i beda kenijczycy i tak w kolko.Az do momentu jak przyjdzie trener z Antarktydy i kto wtedy przyjdzie???

odpowiedz
Rozbawiony - 24.02.2019 / 02:48, *.centertel.pl

Pełna zgoda z Herr Kulesem. Mi brakowało jeszcze stwierdzenia Sa Pinto po meczu że "Nawałka nie okazał mi szacunku". Jeszcze przed startem rundy wierzyłem że coś z tej Legii będzie, teraz mam pewność że nic z tego. Sa Pinto ma zaburzenia osobowości i to takie które nie pozwolą mu zbudować nic trwałego.

odpowiedz
rks - 24.02.2019 / 02:46, *.mm.pl

skąd wy macie tego pajaca?

odpowiedz
powiślak - 24.02.2019 / 02:27, *.47.132

Tobie sie nalezy kop w dupe chochole portugalski

odpowiedz
Szaro-szary - 24.02.2019 / 02:25, *.centertel.pl

do takiego płaczu przyzwyczajeni w Białymstoku albo Poznaniu... może lepiej tam zostań... nie masz jaj, Rikardo

odpowiedz
Autor - 24.02.2019 / 01:33, *.com.pl

On już nawet nie jest śmieszny

odpowiedz
kokos - 24.02.2019 / 01:16, *.orange.pl

Przestań płakać i bierz się do roboty.

odpowiedz
Mniej gadania , więcej zapi...nia . - 24.02.2019 / 00:41, *.206.7

Masakra już się go słuchać nie daje . Raz rzucił hasło , że przegraliśmy bo murawa była zła , a na takiej to nie da się grać brazyliany , teraz wolni jak Smuda ze zmianami na ME. Tylko wygadania przed TV mu nie brakuje i pajacowania na meczach . Pozbył się Pazdana , Kante wziął Portugalię która kojarzy się z mega techniką , szybkością - a jakoś dzisiaj w Legii tego nie dostrzegłem poza samym trenerem . Pinto skończ Pajacować i weź się za robotę tego wielki rozgłos nie potrzebuje , najlepiej formę robi się w spokoju i na za..alaniu . Więc mniej gadaj , a prędzej pokaż , żeś prawdziwy trener . Bo to ciągłe bicie piany robi się już nudne

odpowiedz
Herr Kules - 24.02.2019 / 00:09, *.play-internet.pl

Oczywiście, a nawet dwa karne. Należały nam się jeszcze 4 wolne w pobliżu bramki lecha i 7 rożnych, a lech powinien dostać dwie czerwone, a najlepiej walkower żebyśmy się nie przemęczali. Ja pie...lę, co za tłuk, wszystko wymyśli byleby tylko usprawiedliwić porażkę, zrzucić winę na kogo innego i odwrócić od siebie uwagę. To już przestaje być śmieszne to jest choroba! Takiego bajarza to w Legii jeszcze nie było. Ciągnie nas w dół.

odpowiedz
Won - 24.02.2019 / 00:08, *.virginm.net

Lepiej obejrzyj jak wyglądają połączenia z Portugalią.

odpowiedz
Ja je.ie - 24.02.2019 / 00:06, *.vectranet.pl

Nawet jesli ma racje, to swoja postawa przypomina wypisz wymaluj suareza. Gosc jest takim nurkiem, oszustem i stymulantem, ze nawet kiedy ktos rzeczywiscie go fauluje, to nie gwizdza przewinienia. To ze swoja postawa robisz z siebie pajaca to pol biedy, ale osmieszasz klub.

odpowiedz