Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szalony występ Jose Kante

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

José Kanté zaprezentował się w iście szaleńczym stylu w ostatnim spotkaniu Gimnástic Tarragona. Najpierw zaliczył asystę przy bramce dającej wyrównanie, żeby po kwadransie trafić... do własnej bramki. Po zmianie stron zamienił rzut karny i ostatecznie zmniejszył rozmiary porażki. Mało? Do tego dołożył jeszcze żółtą kartkę w pierwszej połowie. Zupełnie inaczej w protokole meczowym zapisał się Vamara Sanogo. Napastnik Zagłębia Sosnowiec wyleciał z boiska z powodu czerwonej kartki.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze
Vamara Sanogo - do 90. minuty w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Zabrze

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - od 85. minuty w wygranym 2-1 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - do 81. minuty w przegranym 2-3 meczu z Cádiz FC. Strzelec samobójczej bramki na 1-2 w 34. minucie spotkania. Wykorzystał rzut karny w 57. minucie ustalając wynik na 2-3. Ponadto zaliczył asystę oraz ujrzał żółtą kartkę.

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Sydney FC

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - do 64. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Nitrą