fot. Woytek / Legionisci.com

Sprawdź wyniki

Wyniki 24. kolejki Ekstraklasy: Porażka lidera

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na zakończenie kolejki liderująca w tabeli Lechia przegrała w Lubinie z Zagłębiem 1-2. W niedzielę rozegrane zostały dwa mecze 24. kolejki Ekstraklasy. Wisła Kraków przegrała u siebie z Pogonią, a Lech wygrał z Arką. W sobotę zakończyła się seria zwycięstw Cracovii. Po emocjonującym meczu rozegranym w Płocku Wisła wygrała 3-2. Punkty dwa u siebie straciła Jagiellonia w starciu z Górnikiem, a cenne wysokie zwycięstwo z Koroną odniosło sosnowieckie Zagłębie. W piątek Piast pokonał 2-0 Śląsk. Takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie pomiędzy Legią a Miedzią.

24. kolejka:

Piast Gliwice 2-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 2-0 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Korona Kielce
Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze
Wisła Płock 3-2 Cracovia
Wisła Kraków 2-3 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-0 Arka Gdynia
Zagłębie Lubin 2-1 Lechia Gdańsk

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
(L)eming - 05.03.2019 / 19:37, *.jmdi.pl

@Władeczek: dobry z Ciebie gość- faken

odpowiedz
Sputnik 44 - 05.03.2019 / 07:27, *.cyfrowypolsat.pl

@Yeti: ale pomiędzy jednym a drugim postem Władeczku jednak mógłbyś sięgnąć do podręczników od polskiego...

odpowiedz
2+2=5 - 05.03.2019 / 01:28, *.play-internet.pl

Czyli wszystko się powtarza, wszyscy grają o mistrza, wszyscy tracą punkty, a na koniec i tak wygrywa Legia. Mam przeczucie, że zdobędziemy mistrza... w miernym stylu czyli normalka.

odpowiedz
RyanfromL - 04.03.2019 / 22:15, *.legionowodom.pl

I teraz rzucić się do gardła i nie odpuścić!!!

odpowiedz
krys008 - 04.03.2019 / 22:04, *.serv-net.pl

Take informacje to aj lubię. Brawo Zagłębie, podali nam tlen. Panie RSP nie .... tego.

odpowiedz
Yeti - 04.03.2019 / 21:18, *.vectranet.pl

@Ryj: Ryju analfabeto ręce precz od Władeczka! Władeczku pisz co myślisz, bo masz trafne spostrzeżenia. A w chliwie wygramy, prosaki przepędzimy!

odpowiedz
Ryj - 04.03.2019 / 21:07, *.com.pl

@Lutek: Lepej ne mowicz jak te polske znaky ogarniacje, że o yazwah miast kulbów z ekstraklazy ne wzpomnem.
Topsze siem to ycztało? Daj łapke w górę i do zo!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.03.2019 / 20:46, *.chello.pl

@Władeczek: gratulacje za dobrego nosa! Ale Stefański sprawy nie ułatwiał. Karnego za rękę Łukasika nie gwizdnął. Ze świniami może nie być łatwo, bo tam boisko zryte jak w chlewie.

odpowiedz
Lutek - 04.03.2019 / 20:12, *.vectranet.pl

@Ryj:

Przecież Władeczek miał rację. Ryju ty odpuść sobie pisanie. Władeczku my chcemy więcej tak trafnych prognoz.

odpowiedz
Ryj - 04.03.2019 / 20:01, *.com.pl

@Władeczek: Odpuść sobie pisanie.

odpowiedz
Władeczek - 04.03.2019 / 10:04, *.netfala.pl

Kibice i kibolki!

Nie jest źle, dzisiaj szajs straci punkty w Lublinie i znowu będzie mieć tylko 4 punkty straty nad Legią. Za tydzień wygrywamy w świni i jedziemy z kur.ami faken!

odpowiedz
Bravo nafciarze! - 03.03.2019 / 06:05, *.centertel.pl

Ż.nareszcie zastosowane!

odpowiedz
Mr T - 02.03.2019 / 22:39, *.mm.pl

Konia z rzędem temu, kto nie wtopil kuponu w tej kolejce ;)

odpowiedz
L.. - 02.03.2019 / 22:29, *.160.21

Pinto to to Panu może, penisa w rękę podać.

odpowiedz
LWL - 02.03.2019 / 21:21, *.tpnet.pl

Brawo Zaglebie S.! "L" !!!

odpowiedz
Do Redakcji - 02.03.2019 / 16:02, *.opera-mini.net

Mam prośbę, czy możecie w relacjach LIVE zmieniać, już po meczach, kolejności opisu (żeby zaczynać czytanie od pierwszej minuty)

odpowiedz
1906 - 01.03.2019 / 09:22, *.181.42

W Kielcach graliśmy we wrześniu :) W sobotę zagramy w Sosnowcu.

odpowiedz
LW - 01.03.2019 / 09:17, *.tpnet.pl

Zagłębie Sosnowiec gra u siebie nie w Kielcach.

odpowiedz