fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

U-15: Powołania na konsultację szkoleniową

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Czterech zawodników Legii otrzymało powołanie do reprezentacji Polski do lat 15. Bramkarz Kacper Michalski, skrzydłowi Marcel Krajewski i Joel Franciszek Mpika oraz środkowy obrońca Tomasz Okulicki znaleźli się w kadrze na konsultację szkoleniową. Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego spotkają się w dniach 4-8 marca w Wałbrzychu.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
X - 28.02.2019 / 14:16, *.play-internet.pl

Nie ma się co napalać. Jeżeli ona jest u15 to niestety jeszcze nielegalna:(

odpowiedz
maka - 28.02.2019 / 10:30, *.116.4

Tą czarnulkę to za SaPinto można spokojnie, chłopaki graliby jak z nut :)
Komplet na trybunach też murowany

odpowiedz
tfj83 - 28.02.2019 / 09:52, *.net.pl

Nie interesują mnie te konsultacje, ale za zdjęcie z tą niewiastą bardzo serdecznie dziękuję! <3 :)

odpowiedz
Bolo - 27.02.2019 / 19:29, *.chello.pl

Co to za dupeczka na zdjęciu Proszę o namiary!!!

odpowiedz
lolek - 27.02.2019 / 19:01, *.mm.pl

Czarnooka Murka?

odpowiedz
jackie - 28.02.2019 / 05:30, *.chello.pl

@lolek: :D :D :D

odpowiedz
no to rasizm - 27.02.2019 / 17:47, *.tpnet.pl

Joel Franciszek Mpika :D

odpowiedz
Selekcjoner na wałka - 27.02.2019 / 17:03, *.t-mobile.pl

Ja czarnule obserwuje juz dluzszy czas zeby ją powolac

odpowiedz
Marcel - 27.02.2019 / 16:34, *.t-mobile.pl

Ja też miałem zapytać, czy dziewczyny ze zdjęcia dostały powołanie :-) Szczególnie ta czarna na pierwszym planie :-) Chyba że to któryś powołanych z piłkarzy, ale w przebraniu :-D

odpowiedz
xman - 27.02.2019 / 16:28, *.play-internet.pl

Ja z tego miejsca chciałbym przywołać do siebie tą Czarnulkę :) , sorry ale artykułu nawet nie czytałem :)))

odpowiedz
jackie - 28.02.2019 / 05:31, *.chello.pl

@xman: hahaha!!! Zamknąłeś grę :D

odpowiedz
jackie - 27.02.2019 / 15:59, *.chello.pl

Zmieńcie zdjęcie główne art. :)

odpowiedz
kk - 27.02.2019 / 14:16, *.tpnet.pl

hehe fajnie, że na zdjęciu do tej wiadomości pokazano cheerleaderki. One też zostały powołane? ;-)

odpowiedz