Oprawa legionistów z Bielan - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legijne Bielany i Sekcyjni Fanatycy zapraszają na mecz kosza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę podczas meczu koszykarzy Legii z Treflem, fani naszego klubu rozpoczną trzecią edycję akcji "Ultra Dzielnica". Jako pierwsi choreografię zaprezentują zwycięzcy drugiej edycji, a mianowicie Legijne Bielany. "Jesteśmy obrońcami tytułu, po zeszłorocznym zwycięstwie. Gwarantujemy Wam, że szykujemy coś wyjątkowego, lecz bez Waszej pomocy nie wskóramy zbyt wiele. Pokażmy się z jak najlepszej strony, mobilizując siebie i swoich znajomych do jak najliczniejszego przybycia oraz godnego reprezentowania Bielan. Pamiętajmy, że Legia to nie tylko piłka nożna!" - apelują legioniści z Bielan i zachęcają wszystkich kibiców do przynoszenia na sobotni mecz konfetti."Razem z ekipą z Bielan zapraszamy wszystkich kiboli na Bemowo. Zróbmy tam piekło i pokażmy jak fanatycznie potrafią się bawić kibice Legii Warszawa. Nie czekajcie z kupnem biletu. Możecie to zrobić już dziś na stronie abilet.pl. Wejściówki możecie też kupić na hali w dniu meczu. Doping prowadzony jest na sektorach 'białych'. Jeśli te są zajęte w systemie biletowym, kupujecie obok. Każdy kibic ma mieć białą koszulkę i 200% mocy do zdzierania gardła przez cały mecz. Taki mamy klimat!" - apelują Sekcyjni Fanatycy, którzy są organizatorami Ultra Dzielnicy.

Mecz Legia - Trefl w sobotę, 2 marca o 15:00 w hali OSiR Bemowo przy ulicy Obrońców Tobruku 40.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dor - 28.02.2019 / 23:05, *.mm.pl

Brawo i oto wlasnie chodzi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.