fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z Miedzią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed jutrzejszym meczem z Miedzią, Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy. W przerwie meczu pod gniazdem będzie można zakupić koszulki z serii "Ultrawersytetu Warszawskiego", z motywem oprawy "All Cops Are Bałwans" (cena: 61 zł). Przypominamy także, że kibice Legii zbierają się w Źródełku o 19:16, skąd ruszy przemarsz na stadion. "Jedna dzielnica oraz jeden fan klub, który na jutrzejszą zbiórkę dotrze najliczniej otrzyma do dyspozycji kilkadziesiąt biletów na kolejny mecz na Ł3" - informują NS-i.

Cały czas w sprzedaży pozostało mnóstwo biletów na wszystkie trybuny, w tym aż 3300 wejściówek na Żyletę. Bilety są tańsze, dzięki wsparciu finansowemu ze strony piłkarzy i kosztują 20 (ulgowe) i 30 zł (normalne). Zachęcamy do zakupu tutaj.

"Przestańcie w kółko szukać wymówek, zrzędzić i narzekać. My mamy wygrać jutrzejszy mecz i być z Legią zawsze!" - przypominają Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.