Daniel Ławrynowicz - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Ławrynowicz 34. w PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicz zajął dopiero 34. miejsce w zawodach Pucharu Świata w Kairze. Najlepszy wynik legionista uzyskał w szermierce - 9. miejsce. Biorąc pod uwagę bardzo dobry występ Ławrynowiczach w eliminacjach do turnieju finałowego w Kairze, w którym uzyskał czwarty wynik, można było liczyć na wyższą lokatę. Pięcioboiści w tym roku walczyć będą przede wszystkim o kwalifikację olimpijską, uprawniającą do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.
Na koniec zawodów PŚ, Ławrynowicz wraz z Martą Kobecką wystartowali w sztafecie miks, zajmując piąte miejsce w klasyfikacji. Polacy najwyżej ukończyli szermierkę na miejscu 12, pływanie na 7, jazdę konną na 4. i bieg ze strzelaniem na miejscu ósmym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.