Młodzież: Legia U16 2-0 Hetman Zamość U17

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drużyna U16 rozegrała w środę sparing z juniorami młodszymi Hetmana Zamość. Pierwsza połowa stała pod znakiem zaciętej walki, ale obie strony neutralizowały skutecznie swoje działania. Po przerwie legioniści zaczęli skutecznie wykorzystywać prostopadłe podania, i choć nie wykorzystali karnego, w dwóch innych sytuacjach zdołali wykończyć skutecznie akcje i wygrali 2-0.

W czwartek Legia U11 zmierzyła się z Escolą, prezentując się z całkiem niezłej strony. Legia U12 i U13 zmierzyły się ze sobą w sparingu wewnętrznym. Wygrała Legia :)

Legia U16 2-0 (0-0) Hetman Zamość U17
GOle:
1-0 62 min. gracz testowany II (as. Filip Szewczyk)
2-0 80 min. gracz testowany III (as. Dominik Krajewski)

Grano 45+40 minut. W 74. minucie Legia nie wykorzystała rzutu karnego (bramkarz obronił)

Strzały (celne) [30-85 min.]: Legia 13 (8) - Hetman 3 (1)

Legia: Jakub Mielcarz [04](46' Antoni Klan) - Joel Franciszek Mpika [04](46' Miłosz Pacek), gr. testowany I (65' Ignacy Dawid), Tomasz Okulicki [04])(46' Filip Szewczyk), Oliwier Olszewski (46' Arkadiusz Ziarko) - gracz testowany II (65' gracz testowany III), Marcel Myszka (46' Bartosz Ślendak), Michał Kochanowski [02] (46' Patryk Bek [04]), Kacper Skwierczyński (46' Dominik Krajewski), Kacper Imiołek (46' Bartosz Wicenciak) - Kajetan Staniszewski (46' Marcel Niesłuchowski)
Trener: Tomasz Kycko