Wypożyczeni: Bramka Kacpra Skibickiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Do gry wrócili pierwszoligowcy oraz zespoły z II ligi, a wraz z nimi wypożyczeni z Legii piłkarze. Udanie zaprezentował się Kacper Skibicki, który wszedł z ławki rezerwowych i zdobył bramkę dla Olimpii Grudziądz. W Hiszpanii pełne zawody zaliczył Jose Kante, ale to nie wystarczyło, aby wpisać się na listę strzelców w rywalizacji z Osasuną Pampeluna. Sadam Sulley również zakończył występ bez bramkowej zdobyczy, a jego Zemplin podzielił się punktami z MFK Ružomberok.

Zagłębie Sosnowiec
Tomasz Nawotka - do 89. minuty w wygranym 4-1 meczu z Koroną Kielce
Vamara Sanogo - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Koroną Kielce z powodu zawieszenia

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Piastem Gliwice
Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - od 75. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Legią Warszawa

I liga
Bytovia Bytów
Mikołaj Kwietniewski - od 62. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Poznań
Łukasz Moneta - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Poznań

Michał Góral (Stomil Olsztyn) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy
Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - do 63. minuty w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Mielec

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Olimpią Elbląg
Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz) - od 14. do 89. minuty w wygranym 4-0 meczu ze Skrą Częstochowa. Strzelił bramkę na 2-0 w 23. minucie spotkania.
Kacper Wełniak (Siarka Tarnobrzeg) - nie grał w przegranym 0-6 meczu z Rozwojem Katowice

III liga
Victoria Sulejówek
Mateusz Grudziński - mecz z Polonią Warszawa odbędzie się 16 marca o godz. 17:00
Michał Mydlarz - mecz z Polonią Warszawa odbędzie się 16 marca o godz. 17:00

Michał Król (Wisła Puławy) - mecz z Wisłą Sandomierz odbędzie się 10 marca o godz. 14:00
Mikołaj Neuman (KKS 1925 Kalisz) - mecz z Mieszkiem Gniezno odbędzie się 9 marca o godz. 18:00
Bartosz Rymek (Lechia Tomaszów Mazowiecki) - mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki obędzie się 17 marca o godz. 11:00

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Hrvatskim Dragovoljacem

Hiszpania
José Kanté (Gimnástic Tarragona) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Osasuną Pampeluna

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - mecz z Central Coast Mariners odbędzie się 9 marca o godz. 9:50

Słowacja
Sadam Sulley (Zemplin Michalovce) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z MFK Ružomberok. Ukarany żółtą kartką.