Wojciech Pietrzak (1) i Bartłomiej Salak (3) na podium zawodów Pucharu Polski w kick-boksingu
REKLAMA

Cztery medale legionistów w PP w light contact

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale wywalczyli kick-bokserzy Legii Warszawa podczas zawodów Pucharu Polski seniorów w formule light contact, które odbyły się w Płocku - złoto, srebro i dwa razy brąz. Wojciech Pietrzak triumfował w kategorii wagowej -69kg. Brąz w kat. -69kg zdobył Bartłomiej Salak, a Daniel Terlecki był w niej siódmy. Srebrny medal w kat. -65kg wywalczyła Agata Piechowicz, zaś brąz w -50kg Anna Olczak. Siódme miejsce w kat. -79kg seniorów zajął Konrad Czopowicz.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcel - 05.03.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

Pochwalę się, że mój przyjaciel brał udział w tych zawodach, ale musiał się wycofać, gdyż na początku pierwszej walki ze stresu narobił w spodnie :-(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.