REKLAMA

Rafał Krajewski bez medalu na ME U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Nowym Sadzie trwają Mistrzostwa Europy do lat 23 w zapasach w stylu klasycznym. Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski w pierwszej walce kat. wagowej -130 kilogramów pokonał 5-2 Chorwata, Ante Milkovicia. W ćwierćfinale i jednocześnie walce o strefę medalową, legionista niestety przegrał 3-6 z Rosjaninem, Olegiem Agakhanowem. Rywal Krajewskiego zakończył zawody z brązowym medalem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
M3 - 06.03.2019 / 08:25, *.vectranet.pl

Trenuj dalej i nie poddawaj się !!!

odpowiedz
WF - 06.03.2019 / 07:58, *.t-mobile.pl

Czasami decyduje forma dnia.
Spokojnie, nie dzisiaj, to jutro!
Trzymamy kciuki.

odpowiedz
mrsn - 06.03.2019 / 06:56, *.orange.pl

Głowa do góry i do przodu!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.