Piotr Lasyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lasyk sędzią meczu z Arką Gdynia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piotr Lasyk został wyznaczony do sędziowania meczu 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Bytomia prowadził 2 spotkania stołecznego zespołu - wygrane 2-1 z Koroną i przegrane 0-2 z Cracovią. Arce sędziował trzykrotnie (1-1-1).

Lasykowi asystować będą Krzysztof Myrmus i Bartłomiej Lekki. Rolę sędziego technicznego pełnić będzie Grzegorz Kawałko. Sędziowie VAR na mecz z Arką to Bartosz Frankowski i Krzysztof Jakubik.

Obsada sędziowska 25. kolejki:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice: Szymon Marciniak (Płock)
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Korona Kielce - Wisła Kraków: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Arka Gdynia - Legia Warszawa: Piotr Lasyk (Bytom)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin: Paweł Gil (Lublin)
Miedź Legnica - Lech Poznań: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Wisła Płock: Wojciech Myć (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Piotr (L) - 11.03.2019 / 09:51, *.centertel.pl

Dzbanie czym ty się chwalisz że ciągle oglądasz w swojm pudle mecze byś ruszył du..bo do fotela już przyrosles pojechać na mecz to jest dopiero przygoda zwłaszcza mecze wyjazdowe spędzony czas w trakcie podróży z braćmi tego się potem nigdy nie zapomni jest co potem wspominać przy rodzinnym obiedzie a ty co pustaku ciągle przed tv

odpowiedz
Morelas - 09.03.2019 / 05:33, *.plus.pl

Znow Amica bedzie zwalac wine jak przegraja bo to byl sedzia z Warszawy. Amica zal pl a my Legiunia wygramy 3-0 w gdyni

odpowiedz
L - 08.03.2019 / 12:08, *.play-internet.pl

@B: a czy ty oglądałeś ostatni mecz L z udziałem tego sędziego? Odpowiadając na twoje pytanie sędzia Myć jest git.

odpowiedz
L - 08.03.2019 / 12:06, *.play-internet.pl

@Władeczek: Ciebie to mama nie wychowała? Ciagle się chwalisz jaki masz telewizor a nigdy nie zapraszasz na oglądanie meczu...

odpowiedz
LWL - 08.03.2019 / 09:37, *.tpnet.pl

W roli sedziego kazdy pasuje tylko aby sedziowanie bylo obiektywne a z tym bywa roznie ! "L" !!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.03.2019 / 23:45, *.188.234

Iks - 8 godzin temu, *.com.pl
A ja myślałem, że za przekręt w zeszłym sezonie z Wisłą Płock już tego typa nigdy nie zobaczę w ekstraklasie, ale niestety się myliłem. Pseudo-sędzia...
odpowiedz

odpowiedz
Arek - 07.03.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

Sa Pinto się uśmiał.

odpowiedz
B - 07.03.2019 / 17:40, *.play-internet.pl

Czy wam ktokolwiek by pasował w roli sędziego?

odpowiedz
NAS - 07.03.2019 / 17:30, *.centertel.pl

@Władeczek: faken!!!

odpowiedz
Gienek - 07.03.2019 / 16:33, *.netfala.pl

Karny dla świni i czerwona kartka dla Legii pewne. Za wyzywanie w meczu z żydkami.

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze sedzia meczu Arka - LEGIA bedzie korzystal z VAR - u jak tez inni sedziowie w nastepnych meczach w ktorych bedzie grac "L" ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 15:53, *.tpnet.pl

Obecnie jest VAR a Roma znow odpadla bo sedzia tego meczu nie skorzystal z VAR - u a oparl sie decyzji polskich sedziow obslugujacych VAR ! Tak byc nie powino po to jest !! "L" !!!

odpowiedz
kiboL - 07.03.2019 / 15:39, *.67.24

Obsadzanie tego sędziego w meczach Legii mówi wszystko. A jak wpisze się w google sędzia Lasyk, to pierwsza strona artykuły o samych drukach.

odpowiedz
Zwierzozwierz - 07.03.2019 / 15:39, *.com.pl

Za jechanie z nim w meczu z Craxą będzie się mścił...na moje oko czerwona kartka dla Naszego w pierwszej połowie i karny dla Arki!! Obym się mylił.

odpowiedz
p. - 07.03.2019 / 15:35, *.96.7

Frankowski na Varze czyli każda kontrowersyjna sytuacja na niekorzyść Legii. No i na 1000% można obstawiać, że nie będzie karnego dla Legii.

odpowiedz
Iks - 07.03.2019 / 15:24, *.com.pl

A ja myślałem, że za przekręt w zeszłym sezonie z Wisłą Płock już tego typa nigdy nie zobaczę w ekstraklasie, ale niestety się myliłem. Pseudo-sędzia...

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 15:04, *.tpnet.pl

Jak bylo w meczu FC Porto - Roma to wiemy a w poprzednich rozgrywkach odwpadli bo nie bylo VAR-u a w

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 15:01, *.tpnet.pl

Sedziowie maja sprawdzac bo po to jest w watpliwych sytuacjach ! "L" !!!

odpowiedz
A(L)chemik - 07.03.2019 / 14:51, *.tpnet.pl

Oby nie gwizdał tak ch..wo jak w meczu ze srakowią

odpowiedz
L - 07.03.2019 / 14:22, *.play-internet.pl

To ,że ten patałach po tym co wyczyniał na Ł3 w meczu z craxą dalej sędziuje nam mecze to jest rozbój w biały dzień. Polska piłka ligowa nigdy nie pójdzie do przodu jeśli nie zrobią czegoś z sędziowaniem. Właściwie w każdym meczu każdej kolejki jest podejmowana przynajmniej jedna zła decyzja i to mając do dyspozycji var. Nie wiem na jakich układach są ci sędziowie ale są nie do ruszenia...

odpowiedz
Władeczek - 07.03.2019 / 14:04, *.netfala.pl

No nie znowu Lasyk! I znowu obejrzę na swoim TV a mam LG TV OLED 55 cali z whisky Jack Daniels Gentelmens w ręku bo to będzie nawet 0,7 bo na trzeźwo się nie da oglądać tego sędziowania.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.03.2019 / 13:42, *.chello.pl

Za co oni nas tak nienawidzą?! Jeszcze tylko Frankowskiego z roztrzaskanym przez Stefańczyka miedzianym czołem brakuje na VAR-ze.

odpowiedz