REKLAMA

Bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę 16 marca o godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie przy Łazienkowskiej 3 Śląsk Wrocław. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Kup bilet przez internet

Bilety można nabywać z kartą kibica lub bez niej. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 10-16 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia II połowy spotkania.
Punkt w Centrum Handlowym M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, Fan Corner w Centrum Handlowym "Janki" codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych, a Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 czynny codziennie w godz. 11:00-19:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.


Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

Cennik biletów



Schemat sektorów na stadionie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
(L) - 16.03.2019 / 15:08, *.vectranet.pl

Można kupić bilet przez neta dla osoby nie mającej karty kibica?

odpowiedz
jo - 11.03.2019 / 18:12, *.164.186

@Władeczek: patrz na to co po kropce... taki twój bida tv kupuje za dwa dni pracy...

odpowiedz
bbk - 11.03.2019 / 14:51, *.att.net

@Władeczek: buhahahah zmieniles 75 cali na 55 czy masz dwa hahahah

odpowiedz
ole - 09.03.2019 / 21:32, *.168.23

Płatnośc on-line to katastrofa, jak mam zapłacic za tak kupiony bilet skoro nie ma mojego banku w epłatnosciach na stronie gdzie sie kupuje wejściówkę?! Przelew tradycyjny, o którym jest wspomniane to też bajka. Nie wszyscy kibice mają konta bankowe w Santander, Mbanku, Alior, Raifajsen czy coś tam, są też inne banki, które obsugują etransfer. Podrzędny sprzedawca na Allegro ma więcej opcji płatności.

odpowiedz
Pogromca troli - 09.03.2019 / 18:56, *.ip-51-75-75.eu

@Władeczek: A kogo to obchodzi trolujący lamusie, nudny już się robisz.

odpowiedz
powiślak - 09.03.2019 / 15:51, *.centertel.pl

@Władeczek: słome pozbieraj po sobie

odpowiedz
I dalej to samo ...dlatego Nie ma pełnego stadionu! - 07.03.2019 / 22:52, *.188.234


Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. .A dlaczego Nie do 13lat ?to już doping mogli by robić a 8śmio mogá sie uczyć...urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się, które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia.

odpowiedz
Władeczek - 07.03.2019 / 11:46, *.netfala.pl

Niestety nie będę mógł się pojawić na tym meczu i wspierać Legii swoim rozdartym japiszonem, ale jeszcze może zobaczę, jak coś to wpadnę. Jak nie przyjadę to na pewno obejrze w TV LG 55'' OLED, który ładnie sobie wisi na ścianie u mnie w salonie. Do tego w garści będzie schłodzony Gentelmens Jack's Daniels on the rocks (czyli z bryłkami lodu jak nikt nie wie). Nie wiem co wybrać bo jednak kusi mnie oprawa na Żylecie ale pewnie w TV też będzie widoczna chyba że mocno zadymią.

odpowiedz