Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović: Wiedzieliśmy, że będzie trudno

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Każdy daje z siebie wszystko, zarówno z Carlitosem jak i Sebastianem Szymański gra mi się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze powtórki strzelonego przeze mnie gola. Jednak wiem, że udało nam się z Cafu wyprowadzić bardzo dobrą kontrę. Wiedzieliśmy, że z Arką nie będzie łatwo. Zawsze trzeba się namęczyć, aby wygrać w Gdyni. Mieliśmy świadomość, że boisko nie będzie w dobrym stanie i nie będziemy mogli grać, tak jak lubimy - mówi Sandro Kulenović.

- Co prawda mamy marzec, lecz to chyba jedna z gorszych muraw, na jakich grałem. W środę przed nami trudne spotkanie z Rakowem. W pierwszej lidze spisują się bardzo dobrze, a w Pucharze Polski wyeliminowali Lecha. W środę damy z siebie wszystko, aby zwyciężyć. Straciliśmy trochę energii, dlatego pod koniec Arka przeważała. Byliśmy jednak pewni w defensywie, dlatego wygraliśmy. Chcieliśmy dominować w tym meczu. Kiedy zdobyliśmy drugiego gola, to nieco daliśmy się zepchnąć. Nie wiem dlaczego. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Czekamy na potknięcie Lechii, lecz skupiamy się głównie na sobie. Wierze, że to my zdobędziemy mistrzostwo - powiedział strzelec drugiego gola w sobotnim meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wolfik - 10.03.2019 / 13:24, *.mm.pl

@Wrath: Zastanawiam się od pewnego czasu, na jakiej podstawie formułowane są takie tezy...

Raków na bardzo dobry sezon, od sierpnie nie przegrywają i (na razie) są bezdyskusyjnymi liderami 1-ej ligi. Ale na miłość boską, z jakimi poważnymi drużynami mierzył się Raków??? Która z drużyn zaplecza ekstraklasy mogłaby z powodzeniem walczyć w ESA? Bo trochę tych meczy pooglądałem i twierdzę, że ani ŁKS (z którym Raków nie wygrał) ani Mielec (podobnie) ani Sandecja (tutaj pewna wygrana częstochowian u siebie) furory w ESA by nie zrobiła. A nająć na uwadze jak radzą sobie obecni beniaminkowie w ESA to teza o "najlepszej piłce" najnormalniej mnie śmieszy.

I piszę to jako sympatyk zespołu z Limanowskiego.

odpowiedz
L - 10.03.2019 / 13:11, *.tpnet.pl

Nie gra genialnie ale miewa przebłyski i to cieszy. Oby sie rozwijał.

odpowiedz
Dedi - 10.03.2019 / 12:08, *.centertel.pl

Dlaczego nie podałeś na 100% bramkę do Carlitosa tylko zagrałeś z Cafu... Jak dla mnie nie masz jeszcze tego co mają wielcy piłkarze do rezerw go!

odpowiedz
Oczko - 10.03.2019 / 11:59, *.chello.pl

Drewno jakich mało ! Gorszy od Jareczka (szklany) w nie zgodzie ....

odpowiedz
krys008 - 10.03.2019 / 11:43, *.serv-net.pl

Bardzo dobry mecz. Gratuluję! Nie jestem wielkim fanem Sandro, bardziej cenię Niezgodę, ale muszę oddać, że miewa dobre mecze i jako jedyny gracz z pola rozwija się pod opieką RSp. Wynika to z zaufania i wielu szans na pokazanie się.
Przy akcji bramkowej niewiele brakowało, a zgubiłby piłkę. Wtedy nikt nie wybaczyłby braku podania w lewą stronę. Chociaż muszę przyznać, że pięknie to rozklepali z Cafu.

odpowiedz
Wrath - 10.03.2019 / 11:11, *.chello.pl

@LucGar: czemu nie wierzysz? Przed przerwą zimową Raków grał zdecydowanie najlepszą piłkę w Polsce. Teraz zagrali co prawda dopiero dwa mecze ale wciąż grają świetnie. To w tej chwili TOP 3 wraz z Pogonią i (mimo jednej porażki) cracovia. I zdecydowanie to najsilniejszy przeciwnik którym się zmierzymy aż do 30 kolejki czyli meczu z Pogonią.

odpowiedz
olew - 10.03.2019 / 10:43, *.vectranet.pl

Nie wierzyłem w tego grajka. A On jest coraz lepszy. Ten zwód przy bramce, to jak bym Kazika widział ! Brawo Sandro !

odpowiedz
LucGar - 10.03.2019 / 10:21, *.play-internet.pl

"W środę przed nami trudne spotkanie z Rakowem." - nie wierzę, że to powiedział....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.03.2019 / 10:17, *.inetia.pl

Świetny mecz Chorwata. W FMie taki napastnik to największy skarb. Co piłka to zgranie lub faul. No i bramka, choć to dopiero czwarta to śmiało można powiedzieć, że w jego stylu, bo nikt inny w Ekstraklasie tak nie nawija rywali.

Powinni grać razem z Carlitosem. Wczorajszy mecz pokazał to, co boli mnie od dawna. Że Szymański jest bezproduktywny i blokuje miejsce w składzie na najważniejszej pozycji w grze do przodu. Dobrze, że na dziesiątce zagrał Carlitos, bo dzięki temu wygraliśmy. Szymański niech sobie biega po skrzydle, bo do środka jest zbyt wolny i przewidywalny i niedostatecznie kreatywny.

odpowiedz
Arek - 10.03.2019 / 00:35, *.tpnet.pl

Dobrze dziś grał.

odpowiedz
Łysy_GCW_1916_{Głowno} - 09.03.2019 / 23:35, *.play-internet.pl

Tylko Legia Ukochana Legia .....

odpowiedz