fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Arką

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W Gdyni legioniści posiadali piłkę przez 42% czasu gry, oddali mniej celnych strzałów na bramkę niż gospodarze i przebiegli nieco mniej kilometrów. Mimo to byli skuteczniejsi i zabrali cenne trzy punkty do stolicy. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mateusz - 11.03.2019 / 08:34, *.76.210

Good Job !

odpowiedz
Remek - 10.03.2019 / 18:33, *.chello.pl

A teraz obrońcy Kucharczyka wytłumaczcie mi:
- miał najgorszy wynik pod względem celności podań
- na 25 przyjętych podań odnotował 17 strat
- o pojedynkach czy na ziemi czy w powietrzu to nie ma co już mówić bo to były niemalże same straty.
Pierwsza połowa była fatalna w jego wykonaniu, w drugiej się nieco obudził dlatego jego statystyki wyglądają odrobinę lepiej.

Oczywiście nie ma co go krytykować zawsze i na siłę ale nie można też go wiecznie bronić. Kiedy ktoś zasługuje na krytykę to trzeba to powiedzieć.

Jędrzejczyk też na początku sezonu grał piach, został odsunięty na dłuższy czas i się ogarnął i np bez niego ciężko sobie wyobrazić pierwszy skład, natomiast wyobrazić sobie bez Kuchego? Żaden problem. Na dzień dzisiejszy gra piach.
Nie jest to poziom gry jaki powinna reprezentować Legia Warszawa.

Pozdro dla obiektywnych

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.