Carlitos i Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą ocenę za sobotni mecz w Gdyni przyznaliście Carlitosowi. Hiszpan za swój występ otrzymał notę 4,6 w skali 1-6. Minimalnie niższe oceny uzyskali Majecki i Kulenović. Najniższa nota trafiła do Salvadora Agry - 2,5. W sumie oceniało 1030 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,7.

Carlitos 4,6
Majecki 4,5
Kulenović 4,3
Cafu 4,0
Jędrzejczyk 3,8
Andre Martins 3,7
Stolarski 3,6
Wieteska 3,5
Medeiros 3,5
Hlousek 3,4
Kucharczyk 3,4
Nagy 3,4
Astiz 3,0
Salvador Agra 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Arek - 11.03.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

Salvador, jeszcze trochę i będzie "ulubieńcem" trybun:)

odpowiedz
vqrviony - 11.03.2019 / 21:07, *.elartnet.pl

@Darek : Kto to qrva jest ten Agra????????????????

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 20:17, *.tpnet.pl

Majecki lepszy od Malarza ! "L" !!!

odpowiedz
oLaf - 11.03.2019 / 19:14, *.vectranet.pl

kto dał Agrze 3 lub 4??? (żeby średnia była aż 2,5 !!!)

Przecież facet gra "mniej niż zeeeeeeero"!!!

odpowiedz
Slup - 11.03.2019 / 17:22, *.opera-mini.net

Kto teskni za Malarzem??

odpowiedz
LWL - 11.03.2019 / 16:49, *.tpnet.pl

Jeszcze nie jest taki zly ma slabszy okres gry a sa gorsi.!

odpowiedz
AGRA WON PINTO WON - 11.03.2019 / 16:12, *.centertel.pl

AGRA WON Z LEGII

odpowiedz
Kiwi - 11.03.2019 / 15:29, *.com.pl

@Mdread@hotmail.co.uk : dokładnie 100% racji

odpowiedz
Darek - 11.03.2019 / 12:28, *.t-ipconnect.de

Agra i tak za wysoko.Nic nie pokazal pozytywnego.Mial jedna kontra po dobrym podaniu Medeirosa oczywiscie zmarnowal to koncertowo.Naprawde chlop nic nie gra Co mecz najslabszy.

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 11.03.2019 / 10:35, *.virginm.net

Hlousek najgorszy na boisku pasywnie w obronie o ataku nie wspominajac. Stacza sie chlop czas juz na niego bo mu sie za dobrze zrobilo.

odpowiedz