Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kołodziejczyk: Zimny prysznic nas orzeźwi

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Augustów był bardzo wymagającym rywalem w tych play-offach. Zagrali na maksimum swoich możliwości i bardzo ciężko się z nimi grało. Wyróżniało się szczególnie dwóch zawodników, którzy na mecze z nami złapali odpowiednią formę i zagrali swoje najlepsze mecze w tym sezonie - powiedział po awansie Daniel Kołodziejczyk, trener siatkarzy Legii.

- Cieszymy się decydującego zwycięstwa, bo podtrzymujemy atut swojej hali - jesteśmy u siebie mocni. Liczymy na to, że w najbliższy weekend też tak się zadzieje.

- Ten zimny prysznic, który nas spotkał w tym "pięciomeczu", z jednej strony nas trochę orzeźwi ale też doda takiego animuszu i większej chęci do walki o kolejne zwycięstwa.

- Był stres, że dojdzie do tie-breaka. Oprócz pierwszego seta, w którym wypracowaliśmy sobie przewagę i kontrolowaliśmy jego przebieg, w kolejnych gra układała się różnie i była równa walka. W decydującym momencie odskoczyliśmy i jest nam miło, że tak się to poukładało.

- Sezon zasadniczy zakończyliśmy nad Metrem. Mamy handicap własnego boiska i będziemy chcieli to wykorzystać. Mam nadzieję, że mecze środowy nie odbije się niekorzystnie na zdrowiu chłopaków, a wręcz dodatkowo będziemy w rytmie meczowym i przełożymy to na zwycięstwo. Będziemy walczyli o każdą piłkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.