fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tylko dziś!

Promocyjne ceny biletów na mecz ze Śląskiem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podobnie jak to miało miejsce przed ostatnimi meczami na naszym stadionie, także tym razem Legia postanowiła wprowadzić promocyjne ceny biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w sobotę, 16 marca o 20:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Promocyjne ceny biletów obowiązywać będą w piątek, 8 marca od godziny 8:00 do godziny 8:00 w sobotę, 9 marca - w tym czasie będzie możliwość zakupu wejściówek ze zniżką w systemie on-line. Tym razem klub nie ograniczył liczby biletów objętych promocją. Na jakie zniżki mogą liczyć kibice? O 10 złotych tańsze będą bilety na Żyletę oraz trybunę południową/rodzinną (wejściówki normalne po 30 zł). Na trybunę wschodnią bilety będą tańsze o 20 złotych (ceny biletów normalnych od 45 zł).

Ponadto klub z okazji Dnia Kobiet, postanowił wprowadzić w tym samym okresie, bilety dla kobiet posiadających aktywną kartę kibica Legii za jedyne 8 złotych. Zachęcamy do zakupu biletów!

Przypominamy, że Nieznani Sprawcy kontynuują akcję 'Pełna Żyleta', a wypełnienie tej trybuny uzależniają od prezentacji przygotowanej oprawy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 10.03.2019 / 21:58, *.centertel.pl

@Lotek:
dlaczego połowa "Lotkow" nie wpadnie na to że to nie z kieszeni kibiców są rekomenpensowane znizki na bilety tylko z KLUBU? to Klub godzin się na mniejszy przychód po to by więcej gardel weszło na trybuny

odpowiedz
Michał - 09.03.2019 / 21:27, *.skylogicnet.com

Będzie jeszcze promocja???

odpowiedz
cyniek - 09.03.2019 / 08:56, *.vectranet.pl

Mam pytanie z innej beczki jezdzi ktos z Gostynina na Legie chetnie bym sie podlaczyl

odpowiedz
powiślak - 08.03.2019 / 21:36, *.centertel.pl

@Pab(L)o: jak tak sadzisz to sam jestes cebulakiem. Chodzi o to ze klub mowi karnetowiczom w ten sposob "j. b. ć was"

odpowiedz
SEBO(L) - 08.03.2019 / 13:04, *.centertel.pl

@NAS: akurat w tym przypadku,który wymieniłeś,biletów pod dostatkiem,tylko...pucharów brak ;)

odpowiedz
wwa - 08.03.2019 / 11:34, *.play-internet.pl

Ciesze się, że klub zaczął myśleć. Jednak warto pamiętać też o karnetowiczach bo w przyszłym sezonie ''sprzedacie'' tyle co rozdacie...

odpowiedz
Kabanos - 08.03.2019 / 11:01, *.91.50

@NAS: Myślę że teraz wychodzi podobnie.

Kontynuacja Żyleta 410zł - co daje 27,33zł na mecz więc karneciarze nadal ponad dwa złote do przodu na jednym meczu ( bilet normalny ) więc proszę nie biadolić. Gdyby nie promocje wychodzi 190 na karnecie w przypadku całego sezonu (licząc 40 zł bilet normalny bez ekstra cen na Lecha itp)- to chyba spora różnica.

odpowiedz
zdzichu - 08.03.2019 / 10:44, *.play-internet.pl

@antyk: chodzisz dla ekipy czy dla Legii, chodź sam a nie sie na ekipę oglądasz

odpowiedz
Lotek - 08.03.2019 / 10:36, *.plus.pl

@NAS: Nie liczyłem. Chodzi o zasady. A jak się mają czuć te osoby, które na Legnice kupiły bilety przed promocją po normalnych cenach? Zwrócili im różnicę? Mają być gorsi? Jak chcą w taki sposób ściągać ludzi to niech te ceny będą niższe dla wszystkich. Niech lepiej zagonią tych naszych piłkarzy do roboty. Będą wyniki, będzie widowisko to ludzie sami przyjdą...

odpowiedz
NAS - 08.03.2019 / 10:15, *.centertel.pl

@Lotek: ale karnet drożej Ciebie wyszedł? Niż pojedyncze bilety

odpowiedz
Pab(L)o - 08.03.2019 / 09:32, *.76.130

I znowu kwik cebulaków. "Ktoś będzie miał taniej?!?!?! SKANDAL!!!"

odpowiedz
Lotek - 08.03.2019 / 09:30, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA : Po to kupuje się karnet, aby mieć kilka przysłowiowych korzyści - każdy mecz, stałe miejsce i preferencyjne ceny. W biedronce nik mi nie wciska kitu, że jak dzisiaj kupie pianę to będzie tańsza niż za tydzień...

odpowiedz
Och (L) ota - 08.03.2019 / 09:00, *.chello.pl

karneciarze pisza ze jak klub obniza ceny za bilety to im sie nie oplaca,natomiast jak klub nie obnizy cen to pozostalym sie nie oplaca..nosz k..wa mac ludki

odpowiedz
antyk - 08.03.2019 / 08:37, *.207.238

mam karnet ale już rzadko chodzę na mecze po pierwsze że nie mam z kim bo ekipa już się wykruszyła a córka chociaż czasami ze mną jeździła to nie chce jej na razie pokazywać tego kabaretu na boisku bo będzie miała traumę i wstręt do piłki do końca życia a co do promocji to moim zdaniem zdecydowanie za delikatna jak na ten poziom,no chyba że powiemy prosto z mostu że przychodzi się na stadion dla opraw i atmosfery a nie dla tych 11 przygłupów co udają piłkarzy,tylko wtedy proszę się z kibicami podzielić zarobkiem z biletów i tu koło się zamyka

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.03.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

@Lotek: A jak idziesz do biedronki i kupujesz piwko,a za dwa dni cena za te piwko jest o 20% niższa,bo np promocja była,to też się czujesz oszukany?.A poza tym ciekaw jestem,czy tak samo reagowałeś,gdy bardziej się opłacało kupić karnet,niż bilet.?

odpowiedz
Lotek - 08.03.2019 / 07:41, *.plus.pl

Może i myślę egoistycznie. Niemniej jednak liczę, że klub będzie też myślałem o tych co są na dobre i złe. Od 20 lat chodzę na Legie - czy deszcz na starej Żylecie, śnieg, - 20, czy długi weekend - jestem. Więc jak mogę to oczekuję przynajmniej tego, że nikt mi kitu nie będzie wciskał. Promocji do sklepu nie potrzebuje, ponieważ mam już wszystko że szczególnym uwzględnieniem bluz i szalików osiedlowych. Chciałem tylko zaznaczyć, że w takich przypadkach posiadanie karnetu prawie nic nie daje.a komuchami gardzę. ... pozdrawiam!

odpowiedz
jo - 07.03.2019 / 22:54, *.tpnet.pl

Lotek - wiesz czym Ty i ja różnimy się od tych, którzy kupią teraz bilety bo jest taniej ??? My jesteśmy na dobre i na złe. Jesteśmy zawsze. Mamy zupełnie inne podejście do Klubu i tematu. To jest inny świat... Nie mam ani jednego selfie z meczu bo nie !!! Ja tam nie po to chodzę.
Cała akcja dotyczy tych, którzy mogą a nie chodzą. Jak złapią bakcyla to za jakiś czas tak jak Ty napiszą, że ich to boli... walić to ;-)

odpowiedz
L87 - 07.03.2019 / 22:34, *.play-internet.pl

@Lotek: po co płaczesz?Też kupiłem karnet,ktoś cię zmusił?K...a wspierasz klub,nie kupuj jedzenia i piwa po to jedziesz na mecz by zjeść i napić sie piwa?Płać za nc+ idź do biedry,ludzie rozwalacie system

odpowiedz
Inteligent - 07.03.2019 / 22:32, *.chello.pl

@Lotek: wychodzi z Ciebie zawiść i zazdrość. Ciesz się że kupiłeś karnet i możesz być na każdym meczu. Napewno nie wyjdziesz na tym gorzej niż ktoś kto kupuje bilety pojedynczo promocyjne.

odpowiedz
NAS - 07.03.2019 / 22:21, *.centertel.pl

A jak nie kupisz karnetu ale będziesz chciał być na każdym meczu to ile zostawisz pieniędzy? Zastanawiałeś się nad tym? Poza tym nie chcesz kupować karnetu to nie kupuj tylko nie marudź, że bilety drogie albo, że zabrakło biletu dla Ciebie na europejskie puchary. Radzę sprawdzić jeszcze jakie masz korzyści poza wejściówką na stadion np. zniżki w FanStore. NIE PŁACZEMY!!!

odpowiedz
LWL - 07.03.2019 / 21:42, *.tpnet.pl

Karneciarzom powinna "L" dolozyc wieksza ilosc meczy w Pucharze RP w zwiazku z promocja w sezonie 2019/2020 ! "L" !!!

odpowiedz
Darek - 07.03.2019 / 20:53, *.t-ipconnect.de

@Lotek: Rozumìe Cie doskonale i masz racje.Ale klub robi co moze by przyciągnąć kibicow.Zapewne pan Mioduski nie przewidzial ze druzyna bedzie sie prezentowac na boisku jak stado baranow na pastwisku.I za wiele ludzi nie chce tego ogladac.Wcale sie nie dziwie ze ludzie maja dosc takiej postawy druzyny.Praktycznie każdy przyjezdza do nas po 3 punkty jak po swoje.
Nie ma druzyny,nie ma odpowiednich pilkarzy na miare Legii to gra jest slaba i ludzi na trybunach malo.
Zamiast kupic dobrych pilkarzy to probuje sie z niczego zrobic cos a w konsekwencji tego obniza sie cene biletow.Jak by druzyna miala odpowiednich pilkarzy,grala ladnie dla oka i wygrywala to nie trzeba by bylo obnizac cen biletow.Niestety ale u nas tak jest ze robimy wszystko od dupy strony.

odpowiedz
Do Urban - 07.03.2019 / 20:51, *.chello.pl

@Lotek: trochę komuch jesteś...

odpowiedz
zorientowany - 07.03.2019 / 20:42, *.chello.pl

@Lotek: Nie bądź cebula!!!

odpowiedz
Cezar - 07.03.2019 / 20:41, *.chello.pl

@Lotek: Klub chce przyciągnąć nowych kibiców na stadion. Pewnie się to uda na jeden mecz, ale na dłuższą metę to słaby pomysł. Karneciarzy się nie szanuje, bo oni i tak przychodzą. Aby wyjść z twarzą, klub powinien dać karnety na rundę finałową za 70 PLN dla tych co mają na rundę zasadniczą.
Żeby zapełnić stadion trzeba na stałe obniżyć ceny, albo grać w pucharach.

odpowiedz
Lotek - 07.03.2019 / 20:06, *.plus.pl

Jako karneciarz czuje się lekko oszukany. Niech każdy samsobie odpowie kto dla niego jest ważny. Karneciarz co zostawi 1000 zł w sezonie (karnet, jedzenie, piwo) czy osoba, która raz przyjdzie za 45 zł na mecz? Karnety w takim przypadku są g... warte. Tylko 1 mecz w Pucharze Polski
.. nie bądźcie zdziwieni jak w przyszłym tygodniu będzie jeszcze mniej sprzedanych karnetów - i powodem spadku sprzedaży będą właśnie takie akcje a nie tylko poziom gry. Ci co chodzą to będą chodzić
Ale po kalkulacji lepiej zrezygnować z karnetu i iść na wybrane mecze - bo klub i tak sprzeda bilety po niższej promocyjnej cenie. Innymi słowy - szanuj kibice swego...bo po takich akcjach trochę się mu odechciewa....

odpowiedz